Witam, jestem swierzynka

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
agnes
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2015, 19:30

Witam, jestem swierzynka

Post autor: agnes »

wlasnie dzisiaj dowiedzialam sie, ze "to" mam, jedyne moje objawy to problemy zajscia w ciaze, myslalam , ze to spowodowane jest PCOS i luszczyca, ale doszlo jeszcze "to", nawet nie mialam pojecia o tej chorobie, a tu 3 z kolei nieuleczalna ( tak slyszalam ) choroba, a do tego alergie, nie probuje sie uzalac. tak tylko, przedstawiam sie od stro ny choroby, pozdrawiam wszystkie
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Witam, jestem swierzynka

Post autor: olla27 »

Witaj Agnes :)
napisz coś więcej o sobie.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam, jestem swierzynka

Post autor: vwd »

agnes pisze:wlasnie dzisiaj dowiedzialam sie, ze "to" mam, jedyne moje objawy to problemy zajscia w ciaze, myslalam , ze to spowodowane jest PCOS i luszczyca, ale doszlo jeszcze "to", nawet nie mialam pojecia o tej chorobie, a tu 3 z kolei nieuleczalna ( tak slyszalam ) choroba, a do tego alergie, nie probuje sie uzalac. tak tylko, przedstawiam sie od stro ny choroby, pozdrawiam wszystkie
i jak tam "swierzynka"?
cos sie wyjasnilo? cos sie zmienilo? cos robisz?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam, jestem swierzynka

Post autor: vwd »

agnes pisze:wlasnie dzisiaj dowiedzialam sie, ze "to" mam, jedyne moje objawy to problemy zajscia w ciaze, myslalam , ze to spowodowane jest PCOS i luszczyca, ale doszlo jeszcze "to", nawet nie mialam pojecia o tej chorobie, a tu 3 z kolei nieuleczalna ( tak slyszalam ) choroba, a do tego alergie, nie probuje sie uzalac. tak tylko, przedstawiam sie od stro ny choroby, pozdrawiam wszystkie
i jak tam "swierzynka"?
cos sie wyjasnilo? cos sie zmienilo? cos robisz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”