Witam

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
madzix
Udzielający się
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 10 października 2015, 09:28

Witam

Post autor: madzix »

Witam

Mam 33 lata. W 2010 r miałam cesarkę. W maju 2013 wyczułam guzek, który nie bolał. Gin stwierdził, że to endo w bliźnie w powięźi po cc i trzeba wyciąć. Nie bolało to nie ruszałam. Nigdy nie brałam tabletek ani nie miałam spirali. Miesiączki zawsze bolesne a po porodzie obfite i ze skrzepami jak wątróbki. Od dwóch miesięcy miesiączki skąpe ale prawie cały czas plamię. Dopiero od dwóch miesięcy ból jest nie do zniesienia. Na oko endo zajmuje mi prawie cała lewą stronę. Byłam w Lublinie u dr T. bardzo chwalonego ale jakoś mnie zbył. Uczepił się mojego pytania o kolejną ciążę i dał skierowanie na usunięcie. Termin to 10 marca 2016 roku. Jestem załamana. Z nerwów i bólu nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Może któraś z Was miała tak duże edno wycinane prywatnie ? Jestem w stanie wyskrobać ostatni grosz aby pozbyć się tego jak najszybciej. Zależy mi tylko na naprawdę dobrym chirurgu ginekologu który by to zrobił dobrze przy tak wielkiej zmianie.

Pozdrawiam
M
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

Witam Cie serdecznie na forum :)
Ostatnio mniej tu forumowiczek... czasem tak bywa ;)
jesli chcesz z kims pogadac, wpisz sie na aktywny watek i pierwsza nawiaz kontakt - taka moja rada, bo teraz malo kto zaglada na nowe watki.
Zycze Ci zdrowia :)
Trzymaj sie!
balbinka1
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 10 października 2015, 03:39

Re: Witam

Post autor: balbinka1 »

Napisz Madziu jak tam po wizycie :)
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: Witam

Post autor: Drobi »

Hej,
strasznie odległy termin, dlaczego tak? Lekarz, który wypisywał skierowanie sam ma przeprowadzić operację i ma tak napięty grafik?
A może udało się odszukać informację o innym chirurgu z dobrymi opiniami, a bardziej dostępnym?
madzix
Udzielający się
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 10 października 2015, 09:28

Re: Witam

Post autor: madzix »

Witam

Na wizytę nie pojechałam bo wczoraj z rana dostałam telefon ze szpitala, że mam wcześniejszy termin na grudzień. Co do lekarza co mnie kierował na zabieg to same pielęgniarki były zdziwione, że sama dzwonię a nie lekarz. Może dlatego, że wizyta była dość chaotyczna. Muszę jeszcze raz umówić się na wizytę i wszystkiego dowiedzieć. Lekarz, którego wybrałam ma dobre opinie przynajmniej w internecie :) dr Tarkowski. Sama pochodzę z podkarpacia i jakoś nie mam przekonania aby iść do szpitala w moim mieście, gdzie panowie tak pięknie zrobili mi cesarkę. Może na kolejnej wizycie jeszcze przyśpieszę termin zabiegu. Choć zdziwiło mnie jak lekarz powiedział, że najprawdopodobniej na drugi dzień po operacji już mnie puszczą, bo z tego co czytałam na forum w przypadku endo po cc robią laparotomię. A endo mam podobno duże. Choć jakbym miała siłę to najchętniej zaraz po operacji wracałabym do domu :)

Pozdrawiam
M
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

Wiadomo, w domu to w domu :)
teraz nie trzymaja dlugo w szpitalu...
bedzie dobrze!
a jak sie czujesz?
dersa
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 25 września 2015, 16:23

Re: Witam

Post autor: dersa »

Witaj, nie ma się co załamywać, na pewno będzie dobrze.
balbinka1
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 10 października 2015, 03:39

Re: Witam

Post autor: balbinka1 »

Madziu napisz z jakiego miasta jestes bo ja tez z podkarpacia :)
I co tam u Ciebie ?
madzix
Udzielający się
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 10 października 2015, 09:28

Re: Witam

Post autor: madzix »

Witam

U mnie raz mocniej raz słabiej ale boli. Byłam na kontroli u lekarza w moim mieście i powiedział po usg, że wszystko inne czyste i nic nie widać. Cytologia też ok. U mnie w mieście mogę się położyć do szpitala w każdej chwili. Choć jak się zapytałam lekarza czy często robią tego typu zabiegi to odpowiedział, że bardzo rzadko bo i tego typu endo jest rzadkie. Teraz już sama nie wiem co mam myśleć. Ogólnie szpital w moim mieście nie cieszy się dobrą opinią w tym ginekologia. Balbina jestem z miasta rowerów :)

Pozdrawiam Wszystkie EdnoKobietki
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

dzieki za pozdr. :)
my tez Cie mocno pozdr.! : :P a miasto rowerow... to Bydgoszcz? bo nie wiem 8)
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: Witam

Post autor: Drobi »

Madzix, grudzień zmierza ku końcowi, a Ty nic nie piszesz-operacja się odbyła? Jak się czujesz? Mam nadzieję, że dobrze i skupiasz się teraz na nadchodzących świętach:)
Pozdrawiam
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

madzix, ida swieta.... ho ho ho Wesolych Swiat ;)
balbinka1
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 10 października 2015, 03:39

Re: Witam

Post autor: balbinka1 »

Madzix napisz co tam u Ciebie , czemu sie nic nie odzywasz?
Anna11
Udzielający się
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 3 grudnia 2015, 13:37

Re: Witam

Post autor: Anna11 »

Witaj madzix. Jak się czujesz?
Czy dołaczysz do naszej zabawy? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Co Cię najbardziej denerwuje? A później wywołasz do odpowiedzi trzy kolejne osoby. Pozdrawiam :) :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam

Post autor: domowniczka »

Madix, zasnelas snem zimowym? :lol:
My tu czekamy, az sie odezwiesz i pociagniesz dalej nasz zabawowy lancuszek (mnie osobiscie na tym zalezy, bo ode mnie sie to wszystko zaczelo).
A tak przy okazji, pozdr. Cie serdecznie 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”