Cześć. Z tej strony Magda. Nowa na forum

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Magda1985
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 19 marca 2017, 15:24

Cześć. Z tej strony Magda. Nowa na forum

Post autor: Magda1985 »

Jestem Magda. O chorobie wiem od 1.5 roku. Wydawało mi się, że dam radę bez wsparcia. Dlatego dopiero teraz zapisałam się na forum-bo jednak nie daję rady. Przez chorobę pogłębiła mi się depresja. Rzuciłam pracę a mnie rzucił narzeczony w końcowym efekcie.
Swoją chorobę i dochodzenie do niej opisałam w innym wątku.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć. Z tej strony Magda. Nowa na forum

Post autor: gosiak76 »

Witaj na forum. Probowalas skontaktowac sie ze specjalista, ktory pomoze Ci w walce z depresja ? Moze warto sprobowac porozmawiac ze specjalista, ktory wyslucha Cie. To bardzo pomaga w zrozumieniu swej sytuacji. Dbaj o siebie I sie nie poddawaj. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Magda1985
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 19 marca 2017, 15:24

Re: Cześć. Z tej strony Magda. Nowa na forum

Post autor: Magda1985 »

Tak. Mam psychoterapeutę. Przez endo problemy jakie już wcześniej miałam urosły do niewyobrażalnych rozmiarów i przez ostatnie 1.5 roku przechodziłam wewnętrzne piekło. A wraz ze mną przechodził je narzeczony. Tylko on już tego nie wytrzymał i z tym całym klopotem zostałam sama. Ale dam radę. Nie mam innego wyjścia.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć. Z tej strony Magda. Nowa na forum

Post autor: vwd »

Magda, bedzie dobrze
trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć. Z tej strony Magda. Nowa na forum

Post autor: gosiak76 »

Magda dzieki wizytom u psychoterapeuty oraz wewnetrznej sile wszystko utoruje sie na dobra droge. Musisz walczyc I sie nie poddawac - to jest najwazniejsze. Jezeli lubisz muzyke relaksacyjna - to wlacz soebie w domku I sie zrelaksuj. Wiem ze masaz pozwala sie tez zrelaksowac - wiec moze warto skusic sie na takie male cos co poprawi Ci humor. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”