Administrator Wita Was ! ;)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:46

Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: interadmin »

Witam jestem administratorem forum i chętnie pomogę każdemu kto będzia miał jakiś problem z obsługą forum.

Zapraszam serdeczenie i pozdrawiam
Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org
Kami
Pocz±tkuj±cy
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 12:54

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: Kami »

Witaj szanowny Adminie!
Kamila się zwę :D i chciałabym podziękować za pomysł i stworzenie tego portalu,który dla wielu z nas na pewno będzie bardzo pomocny oraz da poczucie zjednoczenia i wzajemnego wsparcia,zrozumienia,bo zapewne tak jak ja wiele kobiet czuje się osamotnione w tym problemie.

Pozdrawiam!
Kami
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:46

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: interadmin »

Witam Kami, cześć i bardzo dziękuję za miłe słowa. To znaczy dla mnie bardzo wiele.
Zajmowanie się tym zagadnieniem ( dla mnie w sumie to już jak misja ) zabiera dużo czasu. Jednak wiem, że warto i naprawę wierzę, że w Polsce można sporo zmienić w tym temacie. Zbyt wiele spotkałem już kobiet pokrzywdzonych i samych z tym problemem.

Każdego dnia myślę o tym - co jeszcze możemy zrobić. Rozmawiam z lekarzami, prowadzimy badania, uczymy się dużo o tym, prowadzimy wykłady na uczelniach, drukujemy plakaty, organizujemy spotkani. Myślę że już niedługo będzie o nas jeszcze głośniej ( hmm to znaczy o was !)

Zawsze staram się z każdym rozmawiać o tym i gdziekolwiek jestem po prostu o tym mówię.
Zawsze korzystam z pomocy innych osób i cieszę się, gdy ktoś ofiaruje pomoc przy portalu albo jeste ciekawy co to takiego ta endometrioza.

Każdy może się do nas przyłączyć, dla każdego znajdzie się zajęcie. To przecież my wszyscy mamy się tu spotkykać, aby wspierać się i wymieniać informacjami.
Kami dzięki jeszcze raz za login oraz za ciepłe słowa. Wiesz jest Niedziela i tak miło usiąść do kompuera i przeczytać, że to co się robi jest potrzebne. Dzięki... Jeżeli będę mógł w czymś pomóc pisz śmiało.
Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org
LucynaJaworska1
Udzielaj±cy się
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 22:55

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: LucynaJaworska1 »

Kochany Pawle!!!
Jestem z Ciebie Dumna !!! To co Ty robisz dla kobiet z Endo to jest Wielka Rzecz !!!!!!! Jestem szczęśliwa ,że Cię poznałam !!! Mam nadzieję ,że naprawdę o Endo będzie głośno a świadomośc tej choroby i wiedza o niej podniesie się w naszym kraju !!!!!! Pozdrawiam Lucyna Jaworska
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:46

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: interadmin »

Wprawiasz mnie w zakłopotanie. :? Po prostu robię to co mnie interesuje i to gdzie mogę coś zrobić dla kogoś. Lucyna dziękuję.

Paweł ;)
Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org
Awatar użytkownika
sunflower
Pocz±tkuj±cy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 12:16

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: sunflower »

Witam
Ja również chciałabym podziękować za stworzenie takiego portalu:)
Dziś natknęłam się na Waszą stronkę i powiem szczerze że jestem
bardzo zadowolona z informacji jakie udało mi się tu uzyskać.
Bardzo ważnym elementem jest również forum gdzie kobiety
mogą podzielić się swoim problemem i spostrzeżeniami a także
wspierać się wzajemnie.

Jeszcze raz bardzo dziękuje
Monia
Monia
justyna
Udzielaj±cy się
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 4 września 2009, 10:45

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: justyna »

Witam mam na imie Justyna!!!
Dziękuję za wszystko a w szczególności za to że można znaleźć tu bardzo dużo info o endo lecz mój przypadek beznadzieja, ja mam ognisko w płucu i nie wiem co robić... :D :idea:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: vwd »

Czesc Adminie, wpadl mi do glowy taki pomysl, by na 30 maja przygotowac cos wyjatkowego. W koncu to bedzie 2 rocznica powstania tego forum w obecnej postaci (jak wiemy, pierwsze forum o endo, zalozone przez Ciebie, zostalo zaatakowane i Twoja praca zniweczona). Tworzenie, usprawnianie, dogladanie... to spora praca, to wolontariat, kt. miejmy nadzieje kiedys Ci zaprocentuje! :)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: hercik17 »

Uważam o za świetny pomysł vwd ma rację.To forum zmieniło życie wielu kobiet.Chociaż jestem tu on niedawna to i ja to zauważyłam.Tyle tu ciepła,zrozumienia.Dziewczyny pomagają jak mogą.Dziękuję że jesteście :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: gosiak76 »

Vwd to wspanialy pomysl :) ale zapewne bedziemy musialy troche w tym pomoc naszemu Adminkowi :) a poza tym 22 maja minie rok odkad jestem tu z Wami :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: vwd »

gosiaku, wydaje mi sie, ze jestes tu od zawsze :) i mam takie uczucie, ze sama tu klikam od kilku lat :lol:
pomyslalam, ze moze umowimy sie (napiszemy maile do wszystkich zarejestrowanych) i wejdziemy 30 maja jednoczesnie, aby pobic nasz rekord obecnosci i uczcic w ten sposob 2 rocznice powstania tego obecnego forum :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Administrator Wita Was ! ;)

Post autor: gosiak76 »

Vwd czasem tez mi sie tak wydaje ze jestem tu od zawsze bo czuje sie wyjatkowo dzieki Tobie, Adminkowi oraz innym przewspanialym dziewczynom. A z tym pomyslem zeby powysylac maile i wejsc w okreslonym dniu i pobic rekord to niesamowity pomysl - mam nadzieje ze to sie uda :)
Musimy pomyslec nad trescia tych maili - a wiec do dziela zeby zdazyc z tym wszystkim przed 2. rocznica forum :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”