Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Domowniczko kochana co u Ciebie? Ostatnio coś mało Cię tu widać :( Znowu mam Cię straszyć przełożeniem przez kolano, czy coś nowego wymyślić? :)
Jak Twoja sytuacja z lekami? Co teraz bierzesz?
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Nie lubie lekarstw :) Nie jestem systematyczna, dla mnie wymyslono chyba te zastrzyki raz na miesiac ;) Ogolnie u mnie ok :)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

powinni Ci wczepic jakiegoś GPS'a, żeby Cię namierzyć w odpowiednim momencie, złapać i strzelić Ci odpowiednia dawkę leku. Ty byś o tym nie musiała mysleć a i leki spełniłyby swoją funkcję.
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

patrycja89 pisze:powinni Ci wczepic jakiegoś GPS'a, żeby Cię namierzyć w odpowiednim momencie, złapać i strzelić Ci odpowiednia dawkę leku. Ty byś o tym nie musiała mysleć a i leki spełniłyby swoją funkcję.
mysle ze Pati ma racje - wtedy nie musialabys myslec o tym kiedy wziac lek lub czy go wzielas - ini by sie tym zajeli i w odpowiednim dniu o danej porze zaaplikowaliby dawke leku ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

To co Gosiu, kiedy ja dorwiemy i wczepimy jej jakiegoś GPS'a ? :):)

Chyba się powtórzę.. "Domowniczko strzeż się! " :)
- Uważaj, bo niedługo mi to zdanie w nawyk wejdzie :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

patrycja89 pisze:To co Gosiu, kiedy ja dorwiemy i wczepimy jej jakiegoś GPS'a ? :):)
mysle ze najlepiej jak bede po operacji i bede czula sie na tyle dobrze by moc ja dorwac ;) potrzebuje wiec czasu ale mam nadzieje ze dzieki temu domowniczka przemysli sprawe i nie bedzie zapominac o lekach ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Cześć

Post autor: marzenka86 »

Zdrowych wesołch i spokojnych świąt!!

:)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Czesc dziewczyny, dawno nie odwiedzalam wlasnego watku ;) Pati mi zarzucala, ze malo bywam, a teraz to co mowila do mnie, powinno sie odbic i trafic do niej ;), bo to ona ostatnio zaniedbala forum ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

domowniczko,
masz racje ale ona pojawia sie i dokladnie sledzi co sie dzieje na forum, tylko ma troche problemow i nie udziela sie w obecnej chwili za co bardzo przeprasza (przekazuje slowa przeprosin w jej imieniu).

co ogolnie sie dzieje u Ciebie? jak sie czujesz? jak sobie radzisz? czy jestes konsekwentna w leczeniu i czy nie zapominasz o lekach ??

Gosia :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Czesc dziewczyny! Dzis sie b.napracowalam ;) odpisalam na kilkanascie watkow :D a przeczytalam kilkadziesiat 8) ale nam sie forum rozroslo, jak nie jestes sytematyczny to sie nie wyrobisz z nadganianiem :lol: super, ze coraz nas wiecej systematycznie pisze, bo milo zagladac, gdy sie wie, ze zawsze mozna kogos znajomego spotkac :) :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

tez tak sadze ze to jest naprawde fantastyczne gdy duzo sie dzieje i mozna sporo sie dowiedziec, napisac oraz przeczytac ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Cześć

Post autor: catrina27 »

Domowniczko masz 100% rację Ja żeby nadążyć wpadam na 15 min przed pracą i na spokojnie po :D Inaczej nie wyrabiam i robią się taaaaaaaaaaaaakie tyły...
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

hihihihi - dobrze powiedziane bo ja jak wstaje i siadam do forum to juz jest multum nowych odpowiedzi do watkow :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

poniewaz gubie sie juz w tej wielowatkowosci naszego forum ;) bede mowic z mojego miejsca hihi czyli z tego miejsca :) jestem :) zyje :) i pzdr. kazda z osobna :) a jak znajde chwilke to wpadne do waszych watkow :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

pozdrowionka - jak sie czujesz obecnie ??? nie gub sie - tu jest Twoj watek i zlapiemy Ciebie ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Dołączam się do słów Gosi. Domowniczko ja również chciałabym wiedzieć co u Ciebie, bo dawno ze sobą nie rozmawiałyśmy! Gosię to jeszcze prywatnie namierzę, a Ciebie trudno jest dorwać :) Więc w wolnej chwili wpadnij na mój lub swój wątek i bądź uprzejma do mnie napisać!!! :P :)

Buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Pati :) :) :) :) :) Co za mile odwiedziny :D :D :D :D :D Ja sie gubie na forum, bo u mnie kiepsko z orientacja w terenie ;) ale na swoj i twoj watek zawsze trafie :lol: Caluje Cie kochana w oba twe sliczne policzki :)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

no to najważniejsze drogi znasz:P :):) Ciesze się, że tryskasz humorkiem :) A jak Twoje samopoczucie i jak Twoje zdrówko? :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

chyba nie najgorzej ;) i caly czas mysle, ze bedzie jeszcze lepiej :D wprawdzie nie ma dnia, zeby mnie cos nie bolalo, ale... widac tak juz ma byc :P zreszta nauczylam sie maskowac bol usmiechem i makijazem :lol: A Wy sie malujecie, gdy sie zle czujecie? ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

ja obecnie wcale się nie mogę malować :(
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

ja odzwyczailam sie od malowania ze wzgledu na prace ale staram sie malowac jak gdzies wychodze do znajomych na uroczystosci
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Miłosz w prezencie gwiazdkowym podarował mi zestaw do makijażu.. ogromną paletę cieni do powiek ( nie uwierzyłybyście ile jest tam kolorów) i paletę błyszczyków/szminek.. Bazę.. mascary, linery.. po prostu MASAKRA:p Choć powtarza mi, że najpiękniejsza jestem, gdy się rano budzę:P i nie lubi jak się maluję.. to wie, że sprawia mi przyjemność gdy bawię się w łączenie kolorów.. wie że lubię eksperymentować :) stąd taki prezent.. wykorzystałam go kilka razy.. ale niestety na razie musi ona zaczekać..
Nie mogą zidentyfikować mojej choroby skóry.. a te przewidywane 6 tygodni minęło juz dawno temu..
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Dzis ide do gina, nie zeby to bylo cos wyjatkowego w mojej sytuacji... ;) ale zawsze to stres... boje sie, ze jak mi cos znow zaaplikuje to... nie poznam siebie :shock: Na pewno mi nic dobrego nie powie :roll: Czemu ja nie lubie chodzic do gina? :oops: po tylu latach czlowiek powinien sie przyzwyczaic 8)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Niby powinien sie czlowiek przyzwyczaic a jednak przed kazda wizyta jest stres bo nie wiemy co nam powie, jakie zastosuje dalsze leczenie albo nie daj Boze znajdzie cos nowego - u mnie szpitalne wizyty u lekarza kojarza sie tylko z jednym - rozbieraniem sie od pasa w dol, bo nie chodze tak do zadnego lekarza jak wlasnie do ginekologa a teraz bede pod opieka ginekologa onkologa przez okres 5-ciu najblizszych lat.

Domowniczko kochana zycze abys dowiedziala sie konkretow a leki ktore otrzymasz pomogly Ci lepiej funkcjonowac - zebys nie musiala ich odstawiac ze wzgledu na jakies dolegliwosci. Badz dzielna - przesylam moc pozytywnych fluidkow :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Cześć

Post autor: catrina27 »

Czekamy na info
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

bylam, no ale co z tego... za 3 tygodnie znow mam przyjsc :| Kasa mi sie konczy przez to leczenie... Mam brac duphaston 2x dziennie. Oczywiscie wiem, ze i tak mi to nie pomoze... Jak ja nie lubie lazic do lekarzy....
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

A czy bralas juz kiedys Duphaston ???? Czy mialas robione inne dodatkowe badania ??? Mam nadzieje ze tym razem lek pomoze - chociazby troszeczke. Pozdrawiam cieplutko :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

tak, bralam i nie bylam zadowolona :|
ale sie nie przejmuje! jakos to bedzie ;) musi!!! :)
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Cześć

Post autor: marzenka86 »

No ba musi być dobrze!!!!!!Nie ma innego wyjścia!!!!Trzymaj sie ciepło!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Musi byc dobrze i mam nadzieje ze tak bedzie - nie poddawaj sie kochana :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”