Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

i nie pomoglo :(
aaaa ciezki ten nasz los :!:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Przykro mi bardzo kochana - tule bardzo mocno. Tak bardzo bym chciala zeby Ci sie udalo Slonko :****
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Czesc! Dzis mam lepszy dzien od tych ostatnio :) Wprawdzie zdrowotnie sie nic nie zmienilo, ale psychicznie jest ok :) Dostalam kolejne recepty do wykupienia...
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Cześć

Post autor: hercik17 »

domowniczko....gdzie się podział twój uśmiech który promieniował na całe forum :( głowa do góry będzie lepiej,musi być lepiej.Wiem jak jest ciężko,ale wysyłam ciepłe uściski
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:Dzis mam lepszy dzien od tych ostatnio :) Wprawdzie zdrowotnie sie nic nie zmienilo, ale psychicznie jest ok :)
Bardzo sie ciesze ze troszke sie poprawilo - psychika to tez wazny element w naszym zdrowiu.
A tym razem jakie leki przepisal Ci lekarz ??? Mam nadzieje ze one cos zdzialaja u Ciebie :*****
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Lady Bone - ktos o nich slyszal???
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Niestety nie slyszalam nic o tym leku.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

juz mi sie nie chce leczyc... znowu bylam u gina... mam przyjsc ponownie 16 bm. Wykoncze sie tym chodzeniem do dr.... chcialabym tak jak in. kobiety isc raz na rok i uslyszec, ze wszystko ok :) zazdroszcze im!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

No niestety kochana my mamy tak ze czesciej musimy ich odwiedzac i mamy przechlapane - najbardziej czego bym chciala to zeby ktos zwrocil mi moje zdrowie - ciezko o to niestety wiec pozostaja nam wizyty u lekarzy i zdanie sie na ich fachowa wiedze oraz pomoc.
Domowniczko co sie dzieje ze za tydzien masz byc z powrotem u gina - jakas nowa kuracja ??? Sciskam cieplutko kochana :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Cześć

Post autor: catrina27 »

domowniczka pisze:juz mi sie nie chce leczyc...
No po prostu NIE WIERZĘ!!! Masz szczęście, że jesteś daleko bo przez kolano byś dostała!
Wiem, że jest ciężko, ale z takim nastawieniem będzie tylko gorzej... A chyba to nie jest Twoim celem. Wiesz co wolę chodzić nawet 3 razy w tygodniu ( teraz tak chodzę na te wszystkie badania)i być pewną że robię wszystko aby o siebie zawalczyć i nie mieć sobie nic do zarzucenia niż żyć w nieświadomości, albo usłyszeć za rok że jest za późno... Wiem, że każda nasza wizyta jest dla nas jak wyrok dlatego musimy być silne-Kto jak nie my :D
Domowniczko tulę Cię mocno i będę Cię obserwować :lol: :shock: a mam Duże oczy
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Kasienko masz racje - trzeba ja przypilnowac zeby sie nie poddawala i walczyla o siebie bo zaden lekarz tego nie zrobi jak my same sie poddamy i zrezygnujemy z dalszej walki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

no ale ile mozna chodzic do lekarzy??? niech jeden pomoze! po co zabierac miejsce w kolejce innym pacjentkom?
------
jesien! kolejna jesien w moim zyciu :) znowu mokro, zimno....
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

W koncu tez jestes pacjentka - a ile kobiet chodzi zeby tylko pojsc kontrolnie pomimo ze nic sie u nich nie dzieje - kochana prosze nie podchodz tak w ten sposob bo my wymagamy jednak opieki lekarzy.

Jesien juz jest niestety widoczna i odczuwalna - tule cieplutko abys za bardzo nie zmarzla podczas tej jesiennej sloty :) :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Milionek66
Ekspert
Posty: 112
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:45

Re: Cześć

Post autor: Milionek66 »

Witaj Domowniczko:)

Ja też nie lubię lekarzy,brania tabletek i tak dalej.Lecz jak widać bez tego ani rusz.
Czasami mam dość,tego wszystkiego.Wtedy zamykam się w przenośni,zajmuję
się swoim hobby.Nie ma mnie dla nikogo...żadnych telefonów,gości.Kilka dni
i przechodzi.....Choć jak wiemy,jeszcze jest wiele spraw które nas nurtują ,problemy
dnia codziennego.


Życzę Zdróweczka i wytrwałości i wszystkiego Najlepszego.
Pozdrawiam cieplutko. :)

Asia.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Czesc dziewczyny :D Wspadlam, aby sie przywitac :) :) :) i powiedziec, ze jestem blisko ;) blisko waszych rozmow! Tylko coraz wiecej tych otwartych watkow :) i trudno rozmawiac na wszystkich :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Witaj. Fajnie, ze znowu jestes. Co u ciebie? Jak sie czujesz? Czy pierwsza majoweczka zaliczona? :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Staram sie nie marudzic za bardzo... Dzis obudzil mnie w nocy tak potezny skurcz nogi, ze nie potrafilam go opanowac, a mam troche doswiadczenia ze skurczami. :| Bolalo i trzymalo nad podziw dlugo :( Dzis uswiadomilam tez sobie okropna rzecz, ze od polowy marca nie mialam ani jednego dnia wolnego od lecznia :( Codziennie albo badania, albo wizyta u lekarza, albo odebranie wynikow bad., albo rehabilitacja... Nietety endo nie jest moja najwieksza chorobowa zmora
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Cos o tym wiem. U mnie jest podobnie z ta roznica, ze ja dopiero zaczynam walke o zlagodzenie innych dolegliwosci. Zycze ci duzo sil. Nie poddawaj sie. O swoje zdrowie zawsze warto walczyc, bo to jest nasz najwiekszy skarb. Caluski. :D

Slyszalam kiedys, ze przy skurczu pomaga wbicie igly tam, gdzie miesnie sie zacisnely. Podobno momentalnie to puszcza, ale ty na pewno juz znasz ten sposob. Chcialam pomoc... :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Kochane Sloneczko widze ze duzo masz tego wszystkiego na glowie - moze od tego biegania miesnie odmawaiaja posluszenstwa gdyz za duzo na siebie wzielas - chociaz zdrowko jest wazne ale najwazniejsze to zeby nic nie przerywalo Ci snu bo przerwany sen to nie to samo co przespana cala noc.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

no troszke mi sie nazbieralo ;) Kazdego dnia cos... Az wstyd sie przyznac w pr., ze znowu musze wyjsc pare minut wczesniej, bo lekarz... Glupio tak, ale z drugiej strony kto mi pomoze jesli ja sama sobie nie pomoge ;) Tylko... czemu ta niemoc mnie atakuje ze wszystkich stron naraz...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Fakt ze to Ty musisz sobie pomoc i pojsc na potrzebne wizyty ... chce wyslac Ci troszke mojej pozytywnej energii i sil abys mogla przezwyciezyc to niemoc i abys zaczela czuc sie duzo lepiej bez tych wszystkich dolegliwosci ktora Cie atakuja - mam nadzieje ze mimo wszystko sie nie poddajesz i walczysz :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Kochana chcialam ci napisac, ze nie jestes sama. Ja tez czasem mam wrazenie, ze jak nie urok to sraczka. Bo nie dosc, ze endo, to jeszcze problemy z nosem, problemy za pecherzem, problemy z bolacymi stawami i miesniami. Dobrze, ze zalatwilam juz problem z pupa. Zawsze to jakis krok do przodu. :D

I nie wstydz sie chodzic do lekarza i mowic o tym. Ja wiem, ze jak jest sie mlodym to wiele osob sie dziwi, no bo przeciez mlody to powinien byc zdrowy. Niestety takie mamy czasy, ze mlodzi sa bardziej chorowici niz starzy. Trudno sie niektorym pogodzic z tym faktem. Trzymaj sie i nie poddawaj. Bedziemy razem sie kurowac, to bedzie nam razniej. Pozdrawiam cieplo. :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

dzieki, ze probujecie mnie podniesc na duchu :)
czasem jest taki dzien, ze wszystko traci barwy... a gdy jest kilka takich dni... to czlowiek czuje sie daltonista... mozna z tym zyc, ale teskni sie za tecza ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze ta tecza wkrotce sie pojawi u Ciebie zeby bylo bardziej kolorowo - trzymaj sie dzielnie Slonko :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

No.. faktycznie odkurzyłaś swój wątek :) Na pewno czekałaś na moje odwiedziny:) A gdzie szampan i czerwony dywan?? A to? a to co to jest?? No kochana w prawym górnym rogu widzę... Matko co ja widzę.. odrobina pajęczyny.,. no wiesz a miałaś dokładnie posprzątać.. ;p Musisz to poprawić, bo inaczej jak zobaczysz tęczę o której pisze Gosia?? Żadna pajęczyna nie może tego zasłonić.. przecież to bardzo ważne.. :) Więcej uśmiechu, więcej optymizmu, więcej nadziei a gwarantuję, że nie będziesz musiała kupować żadnych środków czystości a pajęczyna w te pędy się stąd wyniesie.. dobrze że nie ma żadnego pająka na niej bo bym się zaczęła poważnie martwić xD


Jeszcze tu wrócę ;o)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

:D Pati, bede sobie czytac Twoje slowa, gdy bedzie tu pusto i smutno...
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Cześć ;)

Kochanie co u Ciebie? Jak Twoje samopoczucie? Lepiej chociaż troszkę? Znowu mało się odzywasz.. Powiesz mi co się z Tobą działo gdy mnie/Ciebie tu nie było?

Buziaki:*:*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

domowniczka pisze: bede sobie czytac Twoje slowa, gdy bedzie tu pusto i smutno...
Kochana nigdy nie bedzie tu pusto i smutno, dopoki ty bedziesz tu zagladac. Trzymaj sie skarbenku i pamietaj, my tu jestesmy, gotowe zawsze podniesc cie na duchu i przywolac na twoja buzie usmiech. :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

No Domowniczko teraz musisz też zapamiętać sobie słowa agachod1 ;)
i dużo dużo się uśmiechać, bo inaczej pamiętasz co Cię czeka?? ;)
Ja się teraz będę starała częściej odwiedzać forum - a co za tym idzie - Twój "domek" też ;) a wtedy nie omieszkam Cię złapać za ucho jak będziesz się smutać ;p ;) Gosia zawsze była w tej kwestii po mojej stronie a i myślę że nie będę miała problemu zjednoczyć sobie innych kobitek przeciwko Twoim złym "humorom" ;)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Patus pewnie ze w takich kwestiach jestem po Twojje stronie - nasze Slonce musi pamietac ze nie mozna sie dasac i byc smutasem - juz my razem sie tym odpowiednio zajmiemy.
Ale jezeli masz kiepskie dni to pisz do nas a postaramy sie tez wesprzec i wywolac usmiech na twarzy chociazby mial trwac nawet 1 minutke :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”