witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Witaj kochana :)
Wlasnie zauwazylam to ze same rozmawiamy ostatnio - ja zagladam od czasu do czasu by zobaczyc co sie dzieje.
Moja malutka rosnie i lobuzuje - kupilismy jej nowe lozko w ktorym dzis troszke spala. Do tego kupilismy jej taki slupek owiniety sznurem do ktorego przyczepiona jest pileczka, wiec Luna moze drapac to pazurkami a przy okazji mamzabawe z pileczka :)

Kevin mial rozmowe kwalifikacyjnba o prace do nowej firmy - no i wszystko przebieglo pomyslnie bo otrzymal prace na wyzszym stanowisku a do tegraka o bedzie mial wyzsze zarobki niz w obecnej firmie. Firma Polyframe znajduje sie w Halifax wiec zapewne w przyszlosci przeprowadzimy sie tam - ale jak na razie mieszkamy w Darwen gdzie musimy wyremontowac dom a pozniej zamierzamy ten dom sprzedac.

Ja powoli odczuwam bole w miejscu gdzie bole byly poprzednio - dzis zastanawialam sie czy nie umowic sie na wizyte do mojego specjalisty ale dam sobie jeszcze troche czasu no i zobacze wtedy czy kontaktowac sie ze specjalista od leczenia bolu - calkiem swietnie zyje sie bez bolu i chcialabym zeby to tak zostalo.

Tydzien temu dowiedzialam sie ze jedna z moich dobrych znajomych z grupy wsparcia raka ginekologicznego zmarla dwa tygodnie temu z powodu raka jajnika - smutna wiadomosc bo ta wspaniala kobietka dala tyle wsparcia pomimo tego przez co sama przechodzila i zawsze sie smiala oraz zartowala - jest mi smutno i troche mi brakuje tej przesympatycznej dziewczyny.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

gdy umiera ktos kogo znamy to zawsze jest nam przykro...
Kochana, wspolczuje Ci, ze tak sie stalo....
................
mocno pzdr. Ciebie, Kevina i kotka ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Sloneczko :)

Sle cieplutkie pozdrowionka dla Ciebie i rodzinki - mam nadzieje ze lato bedzie cudowne a Wy spedzicie milo czas razem. Buziaki :)

Z Luna (takie imie dalam kici) bylam dzis u weterynarza - malutka jest zdrowiutka i wyglada dobrze a musze tylko odstawic krowie mleko bo najprawdopodobniej po nim ma biegunki. Po kilku dniach mam umowic sie na kolejna wizyte do weterynarza na szcepienie ale musimy byc pewni ze biegunka ustapila.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Tenia1987
Ekspert
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 20:15

Re: witajcie

Post autor: Tenia1987 »

Gosiu podziwiam Cię, że jesteś taka silna. Wierzę że wszystko kiedyś minie i będziesz całkowicie zdrowa :*
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze obydwie bedziemy zdrowiutkie - nie ma zadnej innej opcji Teniu :) Buziaki Slonko :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Hej Gosieńko. Zgadza się, dawno mnie tu nie było, tylko od czasu do czasu wrzucałam jakies info o mojej sytuacji. Nie czytałam innych wątków, bo jakoś mnie przerosła moja sytuacja. Ale już nadrabiam :P pozdrawiam Cię cieplutko.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje za pozdrowionka :)
Jutro wybieram sie na Slowacje na tydzien - takze nie bedzie mnie tu ale wracam w przyszly wtorek a w srode bede w domku jeszcze wiec zajrze w srode na dluzsza chwilke zeby sprawdzic co u Was sie dzieje.

Ja odczuwam nawrot bolowy wiec czuje ze pewnie po powrocie ze Slowacji bede sie kontaktowac ponownie ze specjalista od leczenia bolu - jedno co moge stwierdzic to wspaniale bylo zyc bez bolu przez okolo 7 miesiecy po otrzymaniu zastrzyku przeciwbolowego na sali operacyjnej. Jestem gotowa isc na kolejny taki zastrzyk aby tylko bol przestal mi dokuczac :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Gosienko baw sie dobrze na slowacji i na weselu :) I daj znac jak wrocisz jak bylo i jak sie roznily wesela angielskie i slowackie :) mam nadzieje ze bol nie uprzykrzy ci wyjazdu :) buziaki :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

Gosiu,
moze opiszesz nam je jeszcze raz ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mysle ze to nie bedzie juz ten sam opis, ktory byl poprzednio.

W Anglii byla msza po ktorej swiadkowie wraz z para mlodych podpisywali dokumenty a pozniej byly robione zdjecia. Byla oficjalna zabawa dla gosci, ktorzy byli wazniejsi a pozniej wieczorem dodatkowo przyszly osoby, ktore byly zaproszone jedynie na wieczor. Jezeli chcialo sie wypic alkohol to trzeba bylo sobie samemu kupic w barze oraz za niego zaplacic. Zabawa trwala do okolo polnocy.

Na Slowacji bylo inaczej troszke po mszy - para mlodych miala zdjecia w plenerze po przywitaniu w restauracji, Zanim weszli do srodka to wlasciciel powital ich dajac do wypicia alkohol a pozniej stlukl talerz, ktory mlodzi musieli sprzatnac. Zabawa trwala o wiele dluzej a alkohol byl oplacony, wiec nikt nie musial za nic placic.
To chyba tyle co do dwoch imprez - musialam tylko uwazac troche na Slowacji bo Kevin potrafi byc czasem zazdrosny a wtedy wiem ze musze poswiecic uwage tylko jemu. Brat mlodej rozmawial ze mna troche a pozniej chcial tanczyc, to Kevin troche sie obrazil i powiedzial zebym poszla do tamtego chlopaka a wiedziala ze to nie wroczy nic dobrego, wiec zostala z Kevinem i z nim rozmawialam zeby wiedzial ze on jest dla mnie wazny.
Bawilam sie dobrze a dodatkowo przed imprezka wybralismy sie do Bratyslawy, gdzie spedzilismy caly dzien - bylo wspaniale.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Musze powtorzyc cytologie jeszcze raz - moj gin. onkolog powiedzial zebym wybrala sie na ponowna cytologie bo mam zmiane na szyjce macicy, ktora obecnie nie jest grozna ale wyglada podejrzanie - chca miec pewnosc ze nie przeksztalci sie w nic groznego.
7 listopada bede miec druga cytologie wiec zobaczymy jak to bedzie.
Moja wizyta kontrolna trwala 1 godzine i 20 minut gdyz bylo wiele do sprawdzenia - z kliniki onkologii ginekologicznej zabrano mnie do kliniki kolposkopowej zeby sprawdzic czy nie ma problem z szyjka macicy po wykryciu pewnej zmiany. Bylam opanowana do samego konca a moj specjalista staral sie ze mna rozmawiac abym tylko sie za bardzo nie zestresowala.

19 wrzesnia mialam powtorzony zastrzyk przeciwbolowy w szpitalu w klinice leczenia bolu i moge powiedziec ze zastrzyk dziala a ja nie odczuwam bolu - naprawde zyje sie fantastycznie nie muszac brac co chwile przeciwbolowych i myslec co zrobic aby przestalo bolec. Problem bolu mam na razie z glowy :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

gosiak76 pisze:Moja wizyta kontrolna trwala 1 godzine i 20 minut gdyz bylo wiele do sprawdzenia - z kliniki onkologii ginekologicznej zabrano mnie do kliniki kolposkopowej zeby sprawdzic czy nie ma problem z szyjka macicy po wykryciu pewnej zmiany. Bylam opanowana do samego konca a moj specjalista staral sie ze mna rozmawiac abym tylko sie za bardzo nie zestresowala.
Jak Ty to wszystko wytrzymujesz?
Jak dajesz rade?
Podziwiam Twoj spokoj! Ciesze sie, ze jestes w dobrych rekach :)
gosiak76 pisze:19 wrzesnia mialam powtorzony zastrzyk przeciwbolowy w szpitalu w klinice leczenia bolu
a ile mozna brak takich zastrzykow?
gosiak76 pisze:zyje sie fantastycznie nie muszac brac co chwile przeciwbolowych i myslec co zrobic aby przestalo bolec
tak, teraz mozesz zyc pelnia zycia :D ja tez nie odczuwam ostatnio bolu i b.b.b.b to doceniam! wiec Cie rozumiem Oby zastrzyk starczyl na dllluuuuuuuuuuugo :)
Caluje Cie w oba policzki
i mocno sciskam
Czy u Was tez zimno?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Ja jakos znosze te wizyty kontrolne w szpitalu bo wiem ze to dla mojego zdrowia zeby bylo wiadomo ze wszystko jest dobrze a jezeli cos zauwaza to ze sie szybko mna zajma - jak to bylo ostatnio kiedy znalezli zmiane na szyjce macicy. Mam tylko nadzieje ze ta zmiana nie przeksztalci sie w cos co trzeba bedzie usuwac i powtarzac procedure usuniecia tych zmian ponownie - wkrotce za jakis czas bede wszystko wiedziala. Kevin nie lubi szpitali za bardzo, wiec ostatnio sama pojechalam na wizyte podczas gdy on byl w pracy ale wszystko jemu przekazalam.

Co do zastrzykow to nie wiem ile mozna brac takich zastrzykow ale otrzymalam juz kolejny list z wizyta na kolejny zastrzyk w szpitalu, ktora jest ustalona na 20 lutego 2015 roku - czyli 5 miesiecy od podania ostatniego zastrzyku, jako ze bol powrocil 7 miesiecy pozniej od podania pierwszego zastrzyku wiec sadze ze dlatego podjeli decyzje zeby podac zastrzyk wczesniej zanim bol znow sie rozpanoszy na dobre jak poprzednio.

Zycie jest naprawde wspaniale bez odczuwanego bolu - ciesze sie kochana Vwd ze Ty tez go nie czujesz i czujesz sie szczesliwa.
Buziaki Sloneczko najdrozsze - tule cieplutko.
A co do pogody to dzis jest wyjatkowo cieplo - 18 stopni :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

dzieki, ze czuwasz nad forum :)
korzystaj Gosiku z mozliwosci: zwiedzaj, spaceruj, tancz, biegaj... poki bol odpuscil
wykorzystuj pogode, bo za chwile... tylko deszcz i wiatr :)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Gosienko Sciskam cie mocno i zycze bys miala jak najwiecej dni bez bolu :) I trzymam kciuki za wszystkie wyniki i wizyty ktore masz przed soba :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Gosiu ściskam Cię mocno i trzymam kciuki za pozytywne wyniki. :) Nie wiem czemu, ale jakoś tak smutno mi "zabrzmiałaś" w tych postach... Może dla tego, że emotek nie użyłaś. A jak tam prawko, dom, i jak z Kevinem?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki kochane :)

Wczoraj powtorzylam cytologii gdyz ostatni wynik cytologii z sierpnia 2014 byl nieadekwatny, jak to bylo 5 lat temu - bede czekac na nowy wynik ale zastanawiam sie co dzieje sie z ta zmiana na szyjce macicy, ktora zostala zauwazona przez lekarzy na ostatniej wizycie kontrolnej w klinice ginekologii onkologicznej.

Z Kevinem jest wszystko dobrze - staralismy sie wykorzystywac pogoed na maxa i gdzies zawsze pojechac - ostatnio bylismy w Harrogate 2 tygodnie temu. Obecnie jednak Kevin bedzie coraz bardziej zajety pisaniem swojej pracy magisterskiej w weekend, wiec niewiele czasu nam pozostanie ale za to po obronie w maju bedziemy miec znow czas na podroze :)
9 maja tydzien przed oddaniem pracy do promotora lecimy do Polski na komunie mojego bratanka.

Co do prawka - w pierwszym podejsciu nie zdalam egzaminu a egzaminator stwierdzil ze niestety nie zdalam bo bedac na rondzie patrzylam w prawa strone ale nie patrzylam w lewa strone oraz ze jechalam zbyt wolno bedac na rondzie. Wiec kolejny egzamin 25 listopad a do tego czasu chce osiagnac perfekcje I mam nadzieje ze zdam egzamin w drugim podejsciu gdyz bledy ktore popelnilam nie sa jakimis ogromnymi bledami i moj instructor dziwil sie troche, ze egzaminator mnie nie przepuscil.

W domu kicia sobie rosnie I jest coraz fajniejsza chociaz wciaz jeszcze troche rozrabia - obecnie ma pol roku ale juz 18 listopada bedzie miala 7 miesiecy. Wciaz jeszcze mamy wiele do zrobienia w domku - tylko tak naprawde nie wiemy gdzie umiescic wiele rzeczy I jak to uporzadkowac. Ogolnie czuje sie bardzo dobrze w domu po przeprowadzce w lutym tego roku I ciesze sie ze mieszkamy juz razem z Kevinem :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jutro przed poludniem mam hycosy test a pozniej wracam do pracy na godz.15.30.
We wtorek egzamin praktyczny na prawo jazdy.
W czwartek szpital - wyniki badan krwi (hormony, tarczyca, prolaktyna, fsh, lh oraz wyniki ogolne krwi) oraz dalsze decyzje dzialania po badaniu hycosy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Hycosy test wykonany i wszystko wyglada prawidlowo
W czasie wkladania rurki przez kanal szyjki macicy odczuwalam lekki bol jak przy miesiaczce - godzine przed badaniem wzielam 2 tabletki paracetamolu. Po badaniu od razu bylo ok ale nieco pozniej czulam ze jest mi goraco i jakby nie dobrze. W szpitalu zostalam jeszcze 20 minut zeby dojsc do siebie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Gosienko kochana dobrze ze wyszlo dobrze a powiedz mi co to za test? pierwszy raz slysze taka nazwe. Czy to cos w strone tej cytologii? Sciskam mocno :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Hycosy test - podobny do hsg ale jest mniej inwazyjny - polega na sprawdzeniu droznosci jajowodow oraz nieprawidlowosci w obrebie macicy. Test opisalam bardziej szczegolowo w dziale pytania i odpowiedzi w watku hycosy test.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

dobrze ze masz juz go za soba :)
Gosiu, jak Twoj humor? jak Twoj sen?
A jak Twoj dom? i kotek?
mysle o Tobie caly czas tylko b.b.b.b pozytywnie :D
KASKA1404
Udzielający się
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 16:53

Re: witajcie

Post autor: KASKA1404 »

W czwartek szpital - wyniki badan krwi (hormony, tarczyca, prolaktyna, fsh, lh oraz wyniki ogolne krwi) oraz dalsze decyzje dzialania po badaniu hycosy.[/quote]
Trzymam kciuki Gosiaczku ,wszystko będzie dobrze :P
Pozdrawiam gorąco
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Wyglada na to, ze po wywolaniu @ lekami, nie bylo owulacji. Klinika leczenia bezplodnosci moglaby mi pomoc ale mialam druga @ bez lekow i pytanie czy byla owulacja, poza tym tam chcieliby wiedziec jak sprawa wyglada z plemnikami a Kevin sie wspiera z tym, ja moglabym miec ivf na NHS (polski NFZ), tylko pytanie i trudna decyzja czy sie zdecydowac bo obydwoje myslimy ze gdyby bylo dziecko to gdyby dziecko mialo 10 lat, my bysmy mieli 50-tke na karku.

Kasienko dzieki za pozdrowionka. :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Sloneczko ze pytasz o mnie.
Moj humor na razie zniknal jako, ze atakuje mnie choroba. Musze ponownie podejsc do egzaminu na prawko - na razie przerwa i powtorka po nowym roku.
Spie dosc dobrze i nie narzekam ale w weekendy staram sie pospac troche dluzej.
W domku poszedl w ruch kominek - zaczelismy palic aby bylo cieplutko.
Luna (kicia) rosnie i ma juz prawie 7,5 miesiaca :) Jest naprawde wspaniala i wnosi radosc w nasze zycie-nie drapie nas podczas zabaw gdyz jest ostrozniejsza ale lubi jeszcze gryzc od czasu do czasu. Wczoraj mialam ubaw podczas prasowania Kevinowi koszuli na konferencje bo Luna wskakiwala mi na deske do prasowania, jak ja chcialam zdjac to ona zaczela mnie gryzc myslac ze to zabawa, ale na szczescie udalo mi sie skonczyc prasowanie i ona wskoczyla ponownie na deske zeby sie polozyc, bo bylo tam cieplo.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Gosieńko trzymam kciukasy za dobre wyniki :)
A co do dzidzi, to uważam że to jest najlepszy moment :) No bo kiedy jak nie teraz? Teraz jest dużo mam po 40 :) Pamiętaj, że teraz średnia długość życia się przesunęła i 50 to jeszcze młodość :) my pracować mamy prawie do 70 tki. Ale oczywiście to Wasza decyzja.
Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze :)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Kochana popieram Araje teraz szczegolnie w Uk jest mnostwo mam okolo 40tki a nie wazne ile bedziecie miec lat kiedy dziecko bedzie mialo 10 wazne zebyscie je kochali. Ale to wy musicie sie czuc gotowi. Ja jestem za :D
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

gosiak76 pisze:tylko pytanie i trudna decyzja czy sie zdecydowac bo obydwoje myslimy ze gdyby bylo dziecko to gdyby dziecko mialo 10 lat, my bysmy mieli 50-tke na karku.
zartujesz? :shock: przeciez mnostwo ludzi decyduje sie na dzieci i w pozniejszym czasie! Moja kolezanka urodzila swoje pierwsze dziecko w wieku 40 lat! i wszystko jest super, a ona naprawde odmlodniala :) A inni moi znajomi maja syna studenta i teraz drugiego syna! A moja wychowawczyni z podstawowki urodzila w wieku 46 lat :D i dla nas, ich wychowankow to byl szok, ale dzisiaj ona dalej super funkcjonuje, a jej syn jest juz duzy, zdrowy, przystojny :) i jeszcze jeden przyklad: w wakacje poznalismy ciekawa pare: ona ostatnie dziecko swoich rodzicow (urodzona przed 50 swojej mamy), a on mlodszy od niej i zakochany po uszy, a ta babka to w ogole z zachowania i wygladu jak 20! :lol:
Cos Ty! U mojego meza w rodzinie jest taki przypadek, ze dziecko splodzil 90-latek!!! (z 3 zona mlodsza od niego o ponad pol wieku) to jest kaszanka! ;)
Jesli chcecie byc razem to nie ma co odwlekac decyzji!!!!! nic tak nie laczy jak dziecko, nic nie daje takiej satysfakcji, dumy i radosci jak macierzynstwo i ojcostwo!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale przyklady podajecie - ja wciaz mysle pozytywnie by miec malenstwo, Kevin ma coraz mniej cierpliwosci I mowi ze nie wie na ile by mu jej starczylo. Mimo wszystko wiem ze po cichu chcialby abym zaszla w ciaze naturalnie bez pomocy lekarzy gdyz chcialby miec coreczke (podoba sie jemu imie Sophia dla dziewczynki I jakby mial coreczke to tak wlasnie mialaby na imie).
Nie rezygnujemy z naturalnych sposobow zajscia w ciaze ale zobaczymy jak to bedzie - nawet Marika mowila Jemu na temat dzidzi oraz dzialaniu w tym kierunku :)

W pracy wiele osob bylo chorych - kaszlalo oraz kichalo wiec obecnie jestem w domku chora bo zalapalam infekcje wirusowa. Strasznie drapie mnie gardlo i dopiero po 6 dniach choroby zaczal pojhawiac sie kaszel, mam niska temperature rano, oraz czesto czuje ze mi zimno w ciagu dnia a jak jechalam do lekarza na wizyte to bylo mi zimno ale bylam rozpalona. W ciagu tygodnia powinno to wszystko minac wiec pewnie wroce do pracy w poniedzialek.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Gosienkooooo Szczesliwego nowego roku oraz szybkiego powrotu do zdrowia Kochana!!!

Wiesz facetom chyba trudniej sie zdecydowac na dziecko, moj zawsze mowil ze chce stabilizacji finansowej ze chce zeby dziecku niczego nie brakowalo, ze on nie jest gotowy itp a wiem ze jakby wtedy zaszla to by sie i tak cieszyl. masz racje fajnie by bylo jakbys zaszla naturalnie wtedy nie byloby dla niego dylematu.
sciskam cie mocno :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”