Femifertil - szansa na poczecie

Podziel się swoim szczęściem! Napisz, czy leczyłaś się na bezpłodność? Jak długo? Twój wpis może dać nadzieję wielu starającym się parom.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Femifertil - szansa na poczecie

Post autor: gosiak76 »

femifertil™ to nowoczesny suplement diety dla kobiet, zawierający witaminy, minerały, aminokwasy i zioła, które, jak wykazują badania kliniczne, przywracają równowagę hormonalną, regulują owulację, i przygotowują organizm kobiety na poczęcie dziecka.

Jak Działa femifertil™
femifertil™ zawiera pełen zestaw witamin i mikroelementów prenatalnych (w tym kwas foliowy), które, jak wykazują badania naukowe, są istotne dla optymalizacji płodności i dlatego warto je przyjmować już przed planowaną ciążą. W skład zestawu wchodzą: Witamina A (beta karoten), witamina C, witamina D3 (cholecalciferol), witamina E (d-alfa tokoferol), ryboflawina, tiamina, witamina B6, niacyna, kwas foliowy, witamina B12, kwas pantotenowy, żelazo, jod, magnez, cynk, selen, miedź.

femifertil™ zawiera kompleks ziół, które pomagają przywrócić równowagę hormonalną kobiety:
•korzeń maki – reguluje owulację i miesiączkowanie, przywracając równowagę pomiędzy fazą folikularną a lutealną cyklu miesiączkowego, wspomaga prawidłowy przebieg menstruacji, poprawia poziom energii i libido;
•liść maliny – łagodzi skurcze mięśni gładkich macicy, ułatwiając implantację;
•korzeń lukrecji - promuje produkcję estrogenu odpowiedzialnego za wytwarzanie komórek jajowych;
•żeń-szeń syberyjski – reguluje menstruację i zapobiega przedwczesnym objawom menopauzy.

Czas trwania kuracji
femifertil™ jest silnym suplementem witaminowo-ziołowym, lecz nie stanowi agresywnej ingerencji w Twój organizm, gdyż działa stopniowo, wspomagając naturalne funkcje Twojego ciała. Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się stosowanie suplementu przez trzy cykle miesiączkowe (3 opakowania preparatu).

Najlepsze rezultaty osiągniesz stosując preparat w połączeniu ze zdrową, zróżnicowaną dietą, wolną od kofeiny i alkoholu, łagodnymi ćwiczeniami fizycznymi (spacery, joga), oraz regularnym odpoczynkiem.

Dawkowanie
Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę suplementu femifertil™ dziennie po posiłku.

Przeciwskazania
femifertil™ nie jest lekiem, lecz suplementem diety. Tym niemniej, tak, jak w przypadku wielu innych suplementów diety, nie jest zalecane przyjmowanie preparatu femifertil™ w okresie ciąży i karmienia piersią. W przypadku schorzeń, przyjmowanie preparatu femifertil™ (tak, jak każdego innego suplementu) należy skonsultować z lekarzem.

Co Mówią Nasze Klientki
•Paulina Z. (Radom):
„Staraliśmy się o dziecko przez rok, potem były trzy cykle Clomidu, a ja nawet nie miałam owulacji (mam PCOS). W drugim cyklu stosowania femifertilTM miałam owulację. Teraz jestem w 6 tygodniu ciąży. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi. Polecamy ten produkt wszystkim parom mającym trudności z poczęciem."

•Joasia F. (Manchester, UK):
Nasza cudna córeczka urodzi się 8 stycznia - wiem, że zawdzięczam to waszemu preparatowi. Miałam zawsze nieregularne miesiączki i po 7 miesiącach prób zamówiłam wasz produkt. Po miesiącu stosowania miałam pierwszy regularny cykl z podręcznikową owulacją. W drugim cyklu okres nie nadchodził, więc myślałam, że wszystko na nic ale czekała mnie niespodzianka. Jesteśmy w ciąży. Serdeczne dzięki."

•Aga T. (Białystok):
"Jestem w ciąży! Dziękuję bardzo. Nie wiedziałam, czego się spodziewać, ale femifertilTM chyba pomógł, bo nareszcie po dwóch latach starań będzie dzidzia. Podczas stosowania zauważyłam u siebie więcej energii i większy popęd seksualny, a po trzech miesiącach stosowania zaszłam w ciążę. Planujemy więcej dzieci, więc w przyszłości znowu będę używać femifertilTM."

•Julita T. (Nowa Sól):
"Biorę Wasz preparat już drugi miesiąc. W ostatnim cyklu nie miałam napięcia przedmiesiączkowego, a zwykle bardzo się męczę. Dziękuję Państwu. Mam nadzieję, że wkrótce będą i dwie kreseczki na teście :-)".

•Kinga:
Z mężem staraliśmy się o dzidzusia, martwiliśmy się już że nie możemy mieć dzieci. Chodziliśmy do lekarzy robiliśmy różne badania.W między czasie przeczytaliśmy o femifertilTM i postanowiliśmy zamówić. I aż nam się wierzyć nie chce, to chyba jakiś cud -zużyłam prawie 1 opakowanie tego preparatu i dziś jestem w 5 tygodniu ciąży, bardzo się cieszymy. Życie jest jakie jest, człowiek ma dużo stresu, może dlatego są takie kłopoty aby zajść w ciążę. Mam znajomych którzy starają się o dzidziusia i mogę im z godnością polecić Państwa preparat femifertilTM.

•Ewa (UK):
Chciałam bardzo Państwu podziękować za tabletki FemiFertil dzięki którym udało nam się zajść w ciążę. Bardzo dziękuję ;) za pomoc. Przez dwa lata staraliśmy się o dziecko i nic z tego nie wychodziło. Podejrzewano u mnie brak owulacji po zaprzestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych a pózniej padł wyrok PCOS. Zapisano mi Metformin po którym czułam się okropnie, także kazano mi go odstawić. W międzyczasie brałam femifertilTM, po którym uregulował mi się cykl i zaczęła pojawiać się owulacja. Po zażyciu trzeciego opakowania femifertilTM (zostały jeszcze dwie tabletki) zrobiłam test ciążowy, w zasadzie trzy testy, i wszystkie wyszły pozytywnie. Teraz czekam na wizytę u ginekologa i położnej pełna nadziei. Polecam wszystkim parom starajacym sie o dziecko tabletki femifertilTM -- one naprawdę działają -- przekonałam sie na własnych doświadczeniach. Dziekuję Państwu jeszcze raz za wszystko.

•Aneta:
Witam, chciałam podziękować. Po pierwszym cyklu z femifertilemTM UDAŁO SIĘ. Po siedmiu cyklach starań. DZIĘKUJEMY

•Justyna:
Chciałam bardzo podziękować Państwu za tabletki femifertilTM. Nie mogłam zajść w ciążę po wszelkich staraniach i postanowiłam spróbować zażyć kurację femifertilTM. Odkąd zaczęłam je brać od razu zaciążyłam:) Dzisiaj jestem szczęśliwą mamą 5-miesięczego synka. Dziękujemy.

•Monika (Belgia):
Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc w staraniu o upragnione dziecko. Całkiem straciłam nadzieję ale przypadkiem trafiłam na femifertilTM i powiedziałam sobie - czemu nie, już tyle sposobów próbowałam, a dziś dostałam usg, na którym moje maleństwo ma już 6 tygodni i moja radość nie zna granic, dlatego jeszcze raz DZIEKUJĘ.

•Beata:
Moja historia jest dość długa. Jedna operacja na torbiele i dwie laparoskopie też na torbiele - odnawiały mi się i nie mogłam przez nie zajść w ciążę. Lekarze po pierwszej laparoskopii dawali mi małe szanse, a tu zdziwienie i wielka radość, po miesiącu od laparoskopii udało mi się zajść w ciążę. Radość - urodziłam zdrowego synka. Rok temu miałam 2 laparoskopie - torbiele urosły do takiego stopnia, że musiałam ją mieć, choć leczyłam się i nic to nie dało. Chcieliśmy mieć 2 dziecko. Starania, leczenie i bez skutku, po 11 miesiącach starań zatrzymał mi się okres, dwie kreski na teście i okazało się, że jestem w ciąży. Chcę dodać, że od dwóch miesięcy brałam femifertilTM. Naprawdę mi pomógł, po nim udało mi się zajść w ciążę. Polecam go wszystkim kobietom, które chcą mieć dziecko, a nie mogą zajść w ciążę. Mnie pomógł.

Zrodlo: http://www.jestemplodna.pl/femifertil.html
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”