CO ZAMIAST KAWY??? UZALEŻNIENIE

Czy odżywiasz się zdrowo? Czy stosujesz dietę? Czego powinno się unikać, a co jest wskazane w leczeniu endometriozy?
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: CO ZAMIAST KAWY??? UZALEŻNIENIE

Post autor: rivombroza »

Poświęciłam się dla dobra ogółu :lol: :lol: po prostu ograniczam...dla mnie zapach i i aromat jest najważniejszy, zamieniłam kubek na małą filiżanke :lol:
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: CO ZAMIAST KAWY??? UZALEŻNIENIE

Post autor: hercik17 »

Zamieniłam kawę na zieloną herbatę.To już prawie miesiąc jak nie piję kawy hurrrraaaaaa :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: CO ZAMIAST KAWY??? UZALEŻNIENIE

Post autor: vwd »

moja znajoma wyczytala, ze kawa pomaga zachowac sprawnosc umyslowa :) i kto jej nie pije skazuje sie na demencje starcza
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: CO ZAMIAST KAWY??? UZALEŻNIENIE

Post autor: ewooncia1 »

Hehe to by wiele wyjaśniało, od 2 tygodni nie piję kawy i taka jakaś jestem... :lol: Ale ratuję się herbatkami przeróżnych kolorów... daję radę :D Przestraszyłam się dolegliwości jelitowych ale nie przeszły po odstawieniu kawy, więc pewnie to jednak to cholerne endo, ale jak już nie piję to niech tak zostanie :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: CO ZAMIAST KAWY??? UZALEŻNIENIE

Post autor: vwd »

a moze piwo ;)
http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,142305 ... omosc.html - piwo dobre na menopauze :)
Tylko dlaczego taki wydzwiek tego art., ze kobiety sa przeciwne piciu piwa?
mysia
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 21:26

Re: CO ZAMIAST KAWY??? UZALEŻNIENIE

Post autor: mysia »

ja zeszłam z 4 kaw jak serce mi zaczęło wysiadać, zamiast tego na dzień dobry piję inkę z mlekiem (można się przyzwyczaić do kawy z cykorii), koło 10 wypijam zielona herbate, a w południu yerba mate (w zależności od odmiany jedna filizanka zawiera tyle kofeiny co 4 kawy a nie wypłukuje magnezu). Obecnie jestem na odwyku od yerba mate, choć uwielbiam jej smak.
finezja12
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2015, 01:32

Re: CO ZAMIAST KAWY??? UZALEŻNIENIE

Post autor: finezja12 »

Ja od miesiąca pije czerwoną herbatę i muszę wam przyznać, że działa na mnie podobnie jak kawa.
Co można tak naprawdę powiedzieć osobie z kiepską historią kredytową, którą mimo wszystko interesują kredyty gotówkowe http://dobrekredyty.com.pl/kredyty-gotowkowe?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: CO ZAMIAST KAWY??? UZALEŻNIENIE

Post autor: vwd »

czerwona herbata pobudza? ja pije czarna wielkimi kubkami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dieta przy endometriozie”