Co to może oznaczać?

Co ostatnio się wydarzyło? Co Cię wzburzyło? Czy jest coś o czym chciałbyś pogadać?
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Co to może oznaczać?

Post autor: Zaklinka1989 »

Dziewczyny mam pytanie. Dzis jest moj 16 dzien cyklu. Wczoraj poczulam nagle dosc silne klucie w podbrzuszu po lewej stronie. Co jakis czas mocno mnie zakluwalo i trwalo to okolo pol godziny. Dzis juz nie kluje tylko lekko pobolewa, jak na okres i w sumie troszke rozlewa sie na cale podbrzusze. Jak mnie tak zaczelo wczoraj bolec to pomyslalam ze to moze objaw endo. Ale to bylo dziwne bo wlasnie to bylo mocne klucie, jak jeszcze nie mialam. Druga mysl ze to owulacja. Do wczoraj temperatura wewnetrzna byla "normalna" ( ok.36,5 ) . Dzis juz podskoczyla do 37,1. Dodam ze okolo 9-10 dnia cyklu z moim Łukaszem troche zaszalelismy i kochalismy sie bez zabezpieczenia. A bolu owulacyjnego nigdy dotad nie czulam. Aha robilam dzis test owulacyjny, ktory wyszedl negatywnie ( tak mi sie przynajmniej zdaje ). No byc moze owulacja faktycznie byla wczoraj dlatego dzis juz test owu jest negatywny. No ten dzisiejszy skok tempki tez moze wskazywac na to ze wczoraj mialam owulacje. Ale dzis pojawilo sie troche bialego sluzu. I ja juz sama nie wiem. Czy ktoras z Was wie co to moze oznaczac? Czy to faktycznie moze oznaczac wczorajsza owulacje? Niby wszystko na to wskazuje ale nigdy dotad sie tak nie czulam.
Żaklina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy o wszystkim”