nasze święto :)

Co ostatnio się wydarzyło? Co Cię wzburzyło? Czy jest coś o czym chciałbyś pogadać?
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

nasze święto :)

Post autor: catrina27 »

Dziś jest nasz dzień ;) Wykorzystajcie ten dzień na dopieszczeniu siebie. Nie myślcie o smutkach dnia codziennego. Idźcie na masaż, do kosmetyczki, do kina zróbcie coś dla siebie co was relaksuje sprawia przyjemność. Podbijcie dziś świat :mrgreen:
Ja wam mogę życzyć tylko jednego 'zdrowia' a reszta się sama znajdzie
@-}-
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
milena
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 30 grudnia 2010, 00:33

Re: nasze święto :)

Post autor: milena »

wszystkiego najlepszego kochane kobitki!!:D przede wszystkim dużo siły i wiary w codziennym zmaganiu się z chorobą:) a także pogody ducha, uśmiechu i radości z każdej napotkanej na tym świecie rzeczy:D nie zapominajmy, że są wokół nas ludzie, którzy nas kochają i wspierają.... :** bawcie się dobrze w tym naszym magicznym dniu!!:D:*
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: nasze święto :)

Post autor: vwd »

dzieki, wzajemnie! :) chyba malo kto obchodzi juz Dzien Kobiet, ale na takim babskim forum... to pasuje :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: nasze święto :)

Post autor: domowniczka »

Malo kto obchodzi, ale nieslusznie, bo to wcale nie jest komunistyczne swieto! ;) 8 marca obchodzono jako Swiatowy Dzien Kobiet juz sto lat temu w takich panstwach jak Dania, Szwajcaria, Austria :) Wiec kultywujmy tradycje :D Moc zyczen dla wszystkich kobiet!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: nasze święto :)

Post autor: gosiak76 »

Wczoraj zadzwonilam do domku i moj tata bardzo mnie zaskoczyl na koniec naszej rozmowy bo zlozyl mi zyczenia z okazji Dnia Kobiet - w mojej rodzinie to swieto sie nadal kultywuje :)
Zycze Wam samych milych chwil dzisiejszego dnia i nie tylko dzisiejszego dnia - pragne aby dzisiejszy dzien byl motywacja do przezywania czegos pieknego w kazdym Waszym kolejnym dniu zycia. Buziaki
catrina27 pisze:Dziś jest nasz dzień ;) Wykorzystajcie ten dzień na dopieszczeniu siebie. [...] zróbcie coś dla siebie co was relaksuje sprawia przyjemność. [...]
Ja dzis slucham piosenek Hayley Westenra ktore po czesci pomagaja mi sie zrelaksowac (moja ulubiona piosenka w jej wykonaniu jest Prayer) a takze wczuwam sie ze jestem w kinie i ogladam filmy na moim laptopiku. To dzien kiedy mozemy chociaz na chwile odetchnac od wszystkiego - mam taka nadzieje :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: nasze święto :)

Post autor: vwd »

wow, zauwazylyscie - dzis 8 marca
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: nasze święto :)

Post autor: gosiak76 »

Zycze wiele radosci w tym naszym swiatecznym dniu :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
marie
Udzielający się
Posty: 42
Rejestracja: piątek, 1 marca 2013, 00:58

Re: nasze święto :)

Post autor: marie »

Ja dziś wpadłam do przyjaciółki, do jej pracy - fundacja pomagająca kobietom z rakiem - z potwoooornie zaległym prezentem urodzinowym i chwilę po mnie wszedł tam, niespodziewany przez nikogo, mąż mojej przyjaciółki z naręczem tulipanów. Po trzy piękne, wiosenne, kolorowe tulipany dla każdej z pań na zajęciach i wolonatriuszek. Ja też się załapałam :D
A w domu czekała na mnie piękna pomarańczowa róża od mojego pracownika.
Stoją teraz wszystkie przed lustrem i robi się ich dwa razy więcej :)
Wam wszystkim też życzę, żeby się zrobiło pięknie, wiosennie i kolorowo
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: nasze święto :)

Post autor: domowniczka »

jak szybko minelo to nasze swieto....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy o wszystkim”