Pieski

Czytasz książki? Oglądasz filmy? Gotujesz? Pieczesz? Śmiejesz się? Napisz, co robisz w wolnym czasie?
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Pieski

Post autor: hercik17 »

No skoro pojawiły sie kotki to pochwalmy się też naszymi pieskami.Ja dziś przedstawiam wam moją kochaną Viki
6.JPG
6.JPG (95.77 KiB) Przejrzano 7875 razy
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Pieski

Post autor: gosiak76 »

Viki jest naprawde slodka i piekna :)

A tu jest moja kochana Arpusia, ktora mieszka w Polsce z moimi rodzicami :)
moja Arpusia
moja Arpusia
Arpa.jpg (50.83 KiB) Przejrzano 7868 razy
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Pieski

Post autor: hercik17 »

Gosiu nie tęsknisz za pieskiem? ja nie wyobrażam sobie życie bez viki i jej ADHD :lol: :lol: :lol:
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Pieski

Post autor: gosiak76 »

Oczywiscie ze tesknie za nia, ale wiem ze ma lepsze warunki w Polsce z moimi rodzicami ktorzy sa na emeryturze dzieki czemu zawsze jest ktos w domu. Tutaj ja jestem 8 godzin poza domem a poza tym ona juz ma 11 lat i nie chcialabym zeby sie jej cos stalo w czasie podrozy - nie mam serca aby sie stresowala zbytecznie, kiedy moze byc z moimi rodzicami a ja spedzam z nia czas gdy jestem w kraju.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Pieski

Post autor: hercik17 »

No tak masz rację Gosiu.Rodzice pewnie dobrze się nią opiekują.Fajna psinka.Moja Viki jest młoda więc mam nadzieję,że poradzi sobie ze stresem jaki ją czeka.Serce by mi pękło,gdybym miała ja oddać do schroniska :( nie jestem sobie nawet w stanie tego wyobrazić.To jest nasza kochana przylepa,która nie odstępuje nas na krok.Nie wyobrażam sobie życia bez niej.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Pieski

Post autor: gosiak76 »

Wierze Ci - ja swoja psice mam ze schroniska (miala wtedy 3 miesiace jak ja wzielam) i ona jest naprawde bardzo wspaniala i opiekuncza. Jest bardzo cierpliwa dla mojego bratanka- lubi sie z nim bawic a takze go pilnowala zeby nikt obcy nie podszedl do niego jak byl maly. Jak jestem w domu to nie da sie przywitac moim rodzicom ze mna - ona wita sie pierwsza i to dosc dlugo :) Nie wyobrazam sobie nawet jak mozna wlasnego pupila oddac do schroniska.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Pieski

Post autor: vwd »

ja mojego pieska nauczylam chodzic z koszyczkiem :D w Wielka Sobote bedzie jak znalazl ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozrywka”