Moje hobby

Czytasz książki? Oglądasz filmy? Gotujesz? Pieczesz? Śmiejesz się? Napisz, co robisz w wolnym czasie?
InezRS
Udzielający się
Posty: 35
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2012, 12:39

Re: Moje hobby

Post autor: InezRS »

Moje hobby:
Od 4 lat zajmuje się hodowlą fretek :) Pierwszą fretkę kupiłam już w 2005 roku, ale wtedy oczywiście nie myślałam o hodowli, rozmnażaniu itd. W 2006 roku na jednym z tzw "fretkospotkań" - czyli skrzyknięcie kilka osób, które mają te zwierzaki, aby wspólnie pospacerować, pogadać itd poznałam mojego obecnego TZ, który też pasjonował się fretkami. Po jakimś czasie wspólnie zamieszkaliśmy i wpadlismy na pomysł założenia hodowli tych drapieżników.
W 2008 roku udało sie wydać w świat 4 maluszki, w 2009 roku dwa, w 2010 - 6 a w 2011 tylko jednego. Natomiast rok 2012 okazał się szczęśliwy i na świat przyszło 13 szkrabów, z czego obecnie przeżyło 10 maluchów
W domu mamy obecnie 10 dorosłych fretek.
Jesteśmy zarejestrowani w stowarzyszeniu hodowców, a fretki, które nie mogą już mieć potomstwa pozostają z nami do końca swoich dni.
Tutaj jest adres strony
www.diamondferrets.pl - gdzie na bieżąco można oglądać nasze ogonki. Jak również w GALERRI 2 mnóstwo zdjęć, gdzie można pooglądać jak żyją nasze fretki.
Te zwierzaki są po części jak dzieci - absorbujące, wymagające cierpliwości, opieki, odpowiedniej diety. Bywają też złośliwe i obrażalskie :P W zasadzie całe nasze życie obecnie kreci się w okół nich. Brak urlopów, wolnych dni, wyjazdów. Na pierwszym miejscu się fretki a potem cała reszta :)
Pozdrawiamy i zachęcamy do odwiedzin na naszej strone :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Moje hobby

Post autor: vwd »

Inez, pierwszy raz w zyciu poznaje kogos z takim hobby :D B.mnie to zaciekawilo :) Super, ze masz cos co Cie tak absorbuje :) i ze masz z kim dzielic te pasje :D To naprawde b.ciekawe! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozrywka”