Żyje się tylko raz

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Gosiu ja mam typową słowiańską urodę:) Blond włosy, niebieskie oczy i "bladą" skórę przez którą widać każdą żyłkę. Także sińce pod oczami to u mnie norma. Ale masz co do jednego rację-pani była w okularach :lol: Mogła nie widzieć.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

No i wszystko by sie zgadzalo z tym co napisalam - a jednak miala okulary a z daleka moze jej te since pod oczami nie wpadly w oko ;)
Staram sie Ciebie wyobrazic z ta slowianska uroda i sadze ze masz wspaniale cechy urody i wygladasz slicznie ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

No mój organizm i narządy rodne nareszcie przestały szaleć :) Czuję się o wiele lepiej. Zobaczymy co będzie dalej.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu to wspaniale wiadomosci - oby tak dalej i zebys czula sie tak samo a nawet lepiej jak podczas stosowania leku Visanne ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Małgorzata00
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: sobota, 13 listopada 2010, 09:52

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: Małgorzata00 »

Bardzo się cieszę razem z Tobą :D Im więcej dobrych wieści tym lepiej. :D
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: Aldona »

Tak Kasiu, niech te Twoje organy się w końcu uspokoją i dadzą Ci spokój
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze...
Że bardzo chce i nie mogę się doczekać @ :mrgreen: To szalone, ale prawdziwe. Czekam i czekam... Za chwile mija 2 tygodnie jak nie biorę V a @ ani widu ani słychu... Jakie życie bywa przewrotne
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: rivombroza »

catrina DO DZIEŁA :D :D :D
TERAZ PRZEDEMNĄ 3 MIESIĄCE PIGUŁEK
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

catrina27 pisze:nie mogę się doczekać @ :mrgreen: To szalone, ale prawdziwe. Czekam i czekam... Za chwile mija 2 tygodnie jak nie biorę V a @ ani widu ani słychu...
Kasiu doskonale Cie rozumiem dlaczego nie mozesz sie doczekac @ ale mam nadzieje ze w koncu sie jej doczekasz czego bardzo Ci zycze a wtedy bedziesz mogla podjac staranka o malenstwo ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Po przeczytaniu postu naszej Karolinki nie wiem czy już tak zaciekle czekam... hmmm... :roll:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu to ze Karolinka zle to znosi nie znaczy ze Ty bedziesz znosila to tak samo - wiecej mysli pozytywnych i nie wolno Ci myslec negatywnie. Mam nadzieje ze bedziesz @ przechodzila bez zadnych problemow. Pozdrawiam Cie cieplutko :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Wiem Gosiu.
Ale strach i takie mieszane myśli zawsze są. Przypomniałam sobie ból, który odczuwałam podczas pierwszej @ po laparo ( jedynej) był ogromny. Czaruję tylko żeby teraz było inaczej
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Czaruje razem z Toba :) Musi byc dobrze i mam nadzieje ze tak bedzie - jestes silna i wspaniala kobietka - zaslugujesz na szczescie jak kazda z forumowiczek tutaj ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: vwd »

catrina27 pisze:Przypomniałam sobie ból, który odczuwałam podczas pierwszej @ po laparo ( jedynej) był ogromny. Czaruję tylko żeby teraz było inaczej
Bedzie! Na pewno bedzie ok,pamietaj, ze twoje czarowanie pomaga! :) Moja 1. @ po laparo tez byla masakryczna, ale nie bylam przygotowana na to, ze tak moze byc... Teraz bylabym madrzejsza ;)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

No to wyczarowane :) 4 kwietnia wzięłam ostatnią tabletkę dziś mamy 4 maj i dostałam @ :)
Dostałam ją wstałam i poczułam pierwsze bóle. Dlatego żeby nie doprowadzić do ostrego bólu wzięłam tabletki. Zobaczymy jak będę się czuć przez resztę dnia- w pracy nie mam za dużego pola manewru, no ale jakoś będę musiała dać radę.

Mój mąż zachodzi w głowę czy ma liczyć te 12 dni od dziś czy dopiero jak się skończy @ i 12 dni -Pozostawię go na razie w niewiedzy :lol:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: domowniczka »

Kochana, meza czasem trzeba potrzymac w niewiedzy ;) :D a w pracy minie Ci czas szybciej niz przypuszczasz... ;) Przynajmniej mam taka nadzieje ;) i jeszcze starczy Ci sil, aby tu do nas zajrzec :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

catrina27 pisze:4 kwietnia wzięłam ostatnią tabletkę dziś mamy 4 maj i dostałam @ :)
Dostałam ją wstałam i poczułam pierwsze bóle. Dlatego żeby nie doprowadzić do ostrego bólu wzięłam tabletki.
Kasienko ciesze sie ze nadeszla @ jak w zegarku ;) Mam tylko nadzieje ze bole nie beda Ci za bardzo dokuczaly i dobrze zniesiesz dzien zarowno w pracy jak i w domku - staraj sie wypoczac w domku po pracy :*
catrina27 pisze:Mój mąż zachodzi w głowę czy ma liczyć te 12 dni od dziś czy dopiero jak się skończy @ i 12 dni -Pozostawię go na razie w niewiedzy :lol:
Jak najbardziej pozostaw go w niewiedzy - daj znac przez zaskoczenie :lol:
Sle moc calusow :) :* :
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Jestem silna, ale jest masakrycznie :( Bardzo boli i @ jest BARDZO obfita... Pomagają mi tylko czopki. Musiałam się zwolnić z pracy bo nie dawałam rady- a jestem typem ludzi, którzy zagryzają zęby i idą dalej. Ale nawet jak na mnie ból jest zbyt silny. :cry: Pocieszam się tym , że pierwszy dzień jest zawsze najgorszy i jak on się skończy to już z górki.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu przykro mi ze tak bardzo boli ale ciesze sie ze poszli na reke i puscili Cie z pracy wczesniej - mam nadzieje ze jutrzejszy dzien bedzie lepszy i nie bedzie tak bolalo. Trzymaj sie kochana - tule Cie cieplutko :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: vwd »

hej, Slonko 8) jak tam dzis? Pierwszy dzien minal, wiec lepiej, prawda?
Przy okazji powiem, ze u mnie nigdy pierwszy dzien nie byl najgorszy :oops: bylo zle, ale makabryczny bol byl zawsze 2 i 3, a czasem nawet 4 dnia. Nigdy nie poruszalam tego zagadnienia na forum, ale teraz jestem ciekawa, czy wszystkie inne dziewczyny zawsze najokropniej maja 1 dnia?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu jak Ci minal dzisiejszy dzien Sloneczko ??? Mam nadzieje ze bole nie dokuczaly Ci dzis az tak bardzo jak to mialo miejsce wczorajszego dnia. Sle mnostwo pozytywnej energii ;) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

:( boli... rano wzięłam czopka także w pracy dałam radę, ale został mi jeszcze 1... Muszę go zostawić na jutro bo moja pani doktor przyjmuję od 14-19 i dopiero po pracy się do niej wybiorę po receptę. Nie ma już miejsc, ale wierzę że dla mnie wypiszę receptę od ręki i wciśnie na konsultację :) No a dziś muszę jakoś przetrzymać ból. Tak obfitej @ nie miałam nigdy. Wiem też że ma prawo boleć bo się z wszystkiego "czyszczę" po tych 4 miesiącach, ale co to za ból z porównaniem do wizji :mrgreen: światełka
To pocieszam się , że jutro będzie lepiej :D
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Przykro mi Kasiu ze tak cierpisz Slonko - mam nadzieje ze pani doktor zrobi wszystko i Cie wcisnie na wypisanie recepty zebys ie czula tego bolu. Fakt ze wlasnie Twoj organizm sie czysci moze powodowac te bole i ze one wkrotce mina a dla :mrgreen: swiatelka jestesmy w stanie przetrzymac wszystko. Trzymaj sie dzielnie i czekamy na relacje z wizyty :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu Sloneczko jak Ci minal dzionek w pracy ??? Czy udalo Ci sie dostac do Pani doktor i otrzymac recepty na leki ??? Czy mialas robione moze jakies dodatkowe badania ???
Czekamy na wiesci od Ciebie - buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Hej :)))))
dostałam ... dostałam na normalną wizytę ;) Moja doktorowa jest cudowna ;)
Wypisała mi 2 opakowania także mam zapasik. Dostałam skierowanie na usg także doktorowa trzyma rękę na pulsie mam zrobić przed następną @ Oczywiście cały wywiad co...? Jak...? Ile...? itp.
Bóle już są coraz mniejsze także już z górki :D
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu ciesze sie ze masz wspaniala doktorowa ktora wystawila recepte oraz trzyma reke ne pulsie oraz wspaniale ze masz juz teraz z gorki a bole sa coraz slabsze ;)
Oby bylo wiecej takich lekarzy jak Twoja doktorowa :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: vwd »

catrina27 ciesze sie, ze jestes pod dobra opieka pani doktor :) i ze bol mija :) mysle, ze za miesiac bedzie lepiej :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu czy zaczynasz juz odliczanie tych magicznych dni ??? buziaki :****
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Ojej Gosiu pewnie, że tak :mrgreen:
ale mój mąż doprowadza mnie do szału!!! Cały czas mu się myli czy miał liczyć od pierwszego czy ostatniego... Jak już mu wyjaśniłam, że od pierwszego to zapomniał kiedy miałam pierwszy dzień @ :twisted: a na koniec powiedział "hm... to było w dzień jak Barcelona grała" Myślałam że go zagryzę!!!
Ale i tak go kocham ;)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Hahahah - mezczyzni wlasnie tacy sa ale dobrze ze Ty chociaz odliczasz te dni i trzymasz reke na pulsie :) Ciesze sie ze odliczasz te magiczne dni - a ja bede cierpliwie czekala na wspaniale wiesci od Ciebie :****
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”