endokoszmar

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

optymistka82 pisze:mam nadzieję, że nie ma żadnego ale.
Uważam, że jeśli @ jest łaskawsza to nie powinno nam to zaszkodzic...kochane :) jestem świadoma tego że na każdego może działac inaczej..ale ja widzę same plusy-dłuższy cykl, krótsza miesiączka, Owulacja-wczoraj:)fakt ,że wczoraj to był dopiero 9 dc ale tak jakoś mam po tych ziołach.Miałam śluz owulacyjny... :lol: :lol: :lol:
agachod1 pisze:Jakas dziwna ta @. A nie robilas testu?
no właśnie nie robiłam bo jakoś wydaje mi się że to po ziołach mam inną @...chociaż znajoma sąsiadka do 5 miesiąca nie wiedziała że jest w ciąży.Paliła, piła alkohol i urodziła zdrową córkę!!jak to czasami los jest nie sprawiedliwy to mnie krew zalewa :roll:
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

przepraszam do 4 miesiąca
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: endokoszmar

Post autor: agachod1 »

Dlatego ci wczesniej surerowalam, ze mimo iz sie krwawi, to jest sie w ciazy. Moze lepiej zrob sobie test zeby definitywnie wykluczyc ciaze. Chcialabym zeby ci sie udalo. Caluje. :D
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

Kochana kiedy jedna z was zachodzi w ciąże- za każdym razem cieszę się jak bym to była ja...bo to nadzieja w was tak naprawde daje mi siłę.My wszystkie tutaj jesteśmy wielką siłą.I tym się kieruję.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: endokoszmar

Post autor: EveLondon »

Kazda z nas sie cieszy kiedy ktorejs sie udaje bo daje nam to sile i nadzieje :) co nie zmienia faktu ze popieram Agus powinnas zrobic test, wiem ze czasem to zludna nadzieje ale warto sprawdzic! mnostwo kobiet dlugo nie zdaje sobie sprawy ze jest w ciazy wlasnie przez male krawienia. sciskam :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

Dziewczyny cały czas mam na myśli ten test...ale się boję że to nie to
mineło połowa cyklu i miałam dziwny sluz owulacyjny -5 dni trwał.myslę że to pewnie owulacja.potem jednak zaczeły schodzic dziwne ''czopy'' przezroczyste grutki...niewiem bo ja tak dawno nie miałam mam nadzieje ze to nie sluz szyjkowy w czasie ciąży...bo na to za wcześnie... :o :lol:
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: endokoszmar

Post autor: gosiak76 »

Madziu jezeli nie daje Ci to spokoju i nie wiesz do konca z czym to sie wiaze to skontaktuj sie z lekarzem by to wyjasnic i dowiedziec sie dlaczego u Ciebie tak sie dzieje .... a moze jednak sa to jakies elementy wiazace sie z ciaza. Im szybciej sie dowiesz tym bedziesz spokojniejsza.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

Masz rację Gosiu jak zawsze..po co ja się tak umartwiam w niepewności-chyba ze strachu że to nie to...ale...
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: endokoszmar

Post autor: gosiak76 »

Ale co ??? Co oznacza to ale ??
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

doszły mi jeszcze wzdęcia
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: endokoszmar

Post autor: domowniczka »

rivombroza pisze:[znajoma sąsiadka do 5 miesiąca nie wiedziała że jest w ciąży
a ja znam pania, kt. opowiada, ze w czasach komuny najladniejsze spioszki przywozilo sie z NRD, wiec ona pojechala i przywiozla na handel, gdy sprzedala ostatni, okazalo sie sie, ze jest w 4 miesiacu ciazy i zalowala, ze nic sobie nie zostawila :lol:
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

hahhaha :D :D
domowniczka pisze: okazalo sie sie, ze jest w 4 miesiacu ciazy i zalowala, ze nic sobie nie zostawila
dobre!!!
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: endokoszmar

Post autor: agachod1 »

I po co sie tak umartwiac? Mamy XXI wiek, a nie sredniowiecze. Dziewczyno kup test i sobie zrob, albo idz do lekarza i bedziesz wiedziala co jest grane u ciebie. Pozdrawiam mocno. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: endokoszmar

Post autor: gosiak76 »

Madziu jak wyglada u Ciebie sytuacja i jak sie czujesz ??? Pozdrawiam cielo i zycze milego weekendu :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

Od 3 dni mam biegunkę ..jestem zła i zmęczona nie robiłam testu :( :( :( :( :(
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: endokoszmar

Post autor: vwd »

jak sie miewa biegunka? wybiegala sie ;)
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: endokoszmar

Post autor: optymistka82 »

Ty się chyba lubisz nad sobą pastwić ;) Zrób dziewczę ten test, bo co ma być to będzie, a przynajmniej będziesz świadoma. Jest to ciężkie, bo sama to przechodziłam kilka razy, ale tak to już jest. Jak trzymam kciuki :)) A co do biegunki, to mój mężuś też ostatnio po sobotnim grilku z klopa nie schodził :P twierdzi, że to po gotowym jedzonku z pewnej bardzo znanej sieci handlowej - ponoć najtańszej w Polsce :P hehe. Teraz się z tego śmieję, ale w nocy był sajgon
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

hahahhihi...ja powiem szczerze że jechałam wczoraj po test po drodze wstąpiłam do klientki;)gdy wyszłam przy moim rowerze stała kobieta która stwierdziła że to jej rower!!!zadzwonieła na policję(jechali 40 min)przyjechała Kryminalna.Wiec ja mówię że to mój rower i mam na to dokumenty i paragon.Odczytali z roweru kod roweru i okazało się że ona ma taki na ona ma taki sam na karcie swojego :shock: Wtedy zdryfiłam, że ja go kupiłam w tym tesco w ogóle i nogi sie się ugieły.Wsiadłam do policyjnego wozu i zawieżli mnie do domu po dokumenty roweru... :) nie mogłam znależc, więc poprosiłam przystojnego policjanta aby mi pomógł :lol: :lol: papiery były w sypialni więc weszłam z nim do sypialni :lol: i po 5 minutach znalazł w górze papierów (chyba byłam za bardzo zdenerwowana)sprawa się wyjaśniła bo jeśli bym nie znalała zabraliby mi go na komende:( potem wróciłam do domu)sprawa trwała 2 godziny) zrobiłam obiad i poszłam spac (nerwy mnie wykończyły!!!)
dzisiaj mam 27 dc wzdęcia i biegunkę.
optymistka82 pisze: ponoć najtańszej w Polsce hehe.
pewnie w tesco tak jak ja ten rower!!! :lol: :lol: :lol:
vwd pisze:wybiegala sie
nadal jest nie boli mnie brzuch, po prostu zamiast normalnie się załatwic mam biegunę, do tego boli mnie jeden cycek, nie wiem czemu.dzisiaj kupuję test:) bo brzuch mam taki nabrzmiały że chce mnie rozsadzic.
optymistka82 pisze:Jak trzymam kciuki
Dzięki za doping, wszystko się może zdarzyc:)a po tych ziołach naprawde jest rewelacja.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: endokoszmar

Post autor: vwd »

ale historia z tym rowerem! :shock: a gdybys kupila na placu bez paragonu? :shock:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: endokoszmar

Post autor: gosiak76 »

Pewnie gdyby nie miala paragonu ani dokumentow to rower by jej zabrali a ona posadzona bylaby zapewne o jego kradziez gdyby nie potrafila udowodnic ze rower zostal kupiony a nie skradziony. Dziwne ze kody rowerow sa te same .. uwazam ze powinny sie roznic wlasnie poniekad gdy wystapia takie dziwne sytuacje.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

Ja również uważam że takie rzeczy powinni jakoś kodowac w szczególny sposób ale słyszłam że i kot można zniwelowac.
Zabraliby mi go gdyby był bez dokumentów kupna :(
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: endokoszmar

Post autor: optymistka82 »

Dziołszka, Ty to masz przeżycia :D dobrze, że Ci w tej sypialni nie ubiegło :P żartuję haha
rivombroza pisze:pewnie w tesco tak jak ja ten rower!!! :lol: :lol: :lol:
a właśnie, że nie :P
Dziewczyny doradźcie - od dzisiaj biorę clo, a od połowy kwietnia piję ziółka o. Klimuszki i nie wiem, czy to dalej pić, czy nie. Bo w tym miesiącu będzie mega stymulacja z pregnylem. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

:D
Ostatnio zmieniony środa, 20 czerwca 2012, 10:28 przez rivombroza, łącznie zmieniany 1 raz.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

Może lepiej nie pij ziół , stymulując się pregnylem...zioła też stymulują układ rozrodczy!!!Mi pregnyl absolutnie nie pomógł...a po ziołach miałam nie samowity śluz płodny:shock: :shock: w tym cyklu no to był szok.Ja piję zioła od marca.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

Witam Dziewczyny!!!! Mam 28 dc :D :D :D niemam @ :D wcale się nie zapowiada jak na razie :D I jak mam nie wierzyc w działanie Klimuszki:)jak kiedyś moje cykle trwały 25-6 dni lub krócej.Mam za to Biegunkę:)oczywiście testu nie zrobiłam zrobię w dniu spodziewanej miesiączki-czyli jutro.jeśli @ nie nadejdzie...
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: endokoszmar

Post autor: gosiak76 »

Kciuki zeby @ nie nadeszla i za pozytywny wynik testu jezeli go zrobisz - pozdrawiam.
Nie moglabym usiedziec tak jak Ty wiedzac ze cos sie dzieje a ja zwlekam z testem - zrobilabym go jak najszybciej - raz tak mialam ze czulam sie bardzo dziwnie no ale wtedy nic nie wyszlo u mnie.
Jeszcze raz kciuki za jutrzejszy dzien :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

Gosia chyba masz rację...
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

Nic z tego.cdn;/
Nic z tego.cdn;/
DSC00277.JPG (19.88 KiB) Przejrzano 13727 razy
Początkowo zaczeło się coś zbierac obok T...ale po pewnym czasie rozwiało moją nadzieję :roll: Jak koko euro spoko, nie przeszłam dalej...ale się nie poddam, daję słowo.test wykrywa 6 dniową ciąże.może jeszcze za wcześnie....na testy.Faktem jest że @ niema jak na razie.czuję się ok.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: endokoszmar

Post autor: agachod1 »

Ale z tym rowerem to mialas przygode. Ciekawe co by bylo gdybys nie miala paragonu, ze go kupilas? :roll: Przez zdublowany kod mialabys problemy i kupe nerwow. :!: No ale grunt, ze wszystko sie wyjasnilo. A z tym testem, to nigdy nic nie wiadomo. Moze byc tak, ze w poczatkach nic nie wykaze. Jezeli nadal nie bedziesz miec @, zrob sobie kolejny, a jezeli dolegliwosci, mimo negatywnego wyniku nie ustapia, zglos sie do lekarza. Zycze ci powodzenia i goraco pozdrawiam. :D
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: endokoszmar

Post autor: rivombroza »

O rany....naprade tyle nerwów miałam ...to przykre jak oskarżają Cię o kradzież...a mi było gorąco na mysl że mogło to gdzieś wsiąknąc. Więc nie kupujcie z nieznanych miejsc rowerów:)) bo to może się żle skończyc. :D :D :D :D
optymistka82 pisze:dobrze, że Ci w tej sypialni nie ubiegło żartuję haha
hahahaha dobre :lol: :lol: :lol:
agachod1 pisze:Jezeli nadal nie bedziesz miec @,
dostałam dzisiaj o 3 rano...ale nie musiałam brac tabletki przeciwbólowej....samo przeszło...teraz właśnie musiałam dopiero jedną tableteczkę do śniadanka.AAA noi biegunkę mam nadal:(muszę iśc do lekarza):((((Chyba się odwadniam bo skóra zaczyna robic się biała i sucha.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”