Walka z rozstępami

Jak dbać o zdrowie? Czy leczenie wpływa na urodę? Nasze rady i propozycje.
Awatar użytkownika
Motylek
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: piątek, 18 czerwca 2010, 16:39

Walka z rozstępami

Post autor: Motylek »

Kobietki możecie polecić jakieś sprawdzone kremy na rozstępy? :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Walka z rozstępami

Post autor: vwd »

wyleciala mi z glowy nazwa tego, co ja uzywalam... ale moze to Ci sie przyda:

W wielu rankingach numerem jeden jest preparat o nazwie Revitol Stretch Mark. Mówi się o nim jako o „profesjonaliście” wśród kremów na rozstępy. Jego dodatkową zaletą jest możliwość używania go przez kobiety w ciąży. Jest więc jednocześnie preparatem o działaniu profilaktycznym, bo doprowadza do sytuacji, w której pomarańczowa skóra nie ma możliwości pojawienia się. Preparat ten zawiera też składniki naturalne, przez co efekty uboczne nie występują. Jednym z równiej znanych produktów, które pozwalają usuwać rozstępy jest, bardzo popularny wśród amerykańskich aktorów, Striagen-DS. Niestety preparat ten dość sporo kosztuje (cena to około 500 złotych), ale cena w pełni usprawiedliwia efekty. Wspomnieć należy też o kremie Trilastin. Jego z kolei wyróżnia efekt profilaktyczny. Jego używanie uelastycznia skórę, co zmniejsza ryzyko pojawienia się rozstępów. To właściwie pierwsza trójka najlepszych preparatów w usuwaniu rozstępów.

zrodlo: fragment z http://www.rozstepy.com.pl/rozstepy-na-brzuchu.html
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Walka z rozstępami

Post autor: vwd »

choc jesli sa duze i blade to chyba zaden krem nie zlikwiduje ich na 100%... chyba tylko specjalne zabiegi... (podobno coraz b.popularne)
a smarowalas brzuszek w ciazy?... co juz stosowalas?
a jak duze masz te rozstepy? i gdzie one sa? na brzuszku, na udach czy moze na piersiach?...
Nie martw sie nimi :) wiele kobiet (a nawet niektorzy faceci) maja rozstepy ;)
n83
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2010, 18:57

Re: Walka z rozstępami

Post autor: n83 »

Na rozstępy podobno dobra jest oliwka np. oliwka do masażu z olejem z oliwek firmy Ziaja. Ktoś mi kiedyś mówił, że stosował to już w ciąży bo to podobno bezpieczny preparat.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Walka z rozstępami

Post autor: domowniczka »

VICHY - drogo, ale skutecznie ;)
Awatar użytkownika
Motylek
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: piątek, 18 czerwca 2010, 16:39

Re: Walka z rozstępami

Post autor: Motylek »

Dziękuję Kochane :) nie mam ich dużo ale wole coś z nimi zrobić dopóki są małe... a mam je na pupie :oops:
Niestety jeszcze nie jestem w ciąży... a rozstępy nie wiem dlaczego mi się zrobiły :/ byłam u dermatologa ale nic mi nie doradził :/ dowiedziałam się tylko że lasery są nieskuteczne...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Walka z rozstępami

Post autor: vwd »

przypomnialam sobie ;) - ja stosowalam Fissan :)
na pupie? eee, to nikt nie widzi ;) moze schudlas, a potem gwaltownie przytylas?... skad Ci sie to tam wzielo? Dobrze, ze male to szybko je wykurzysz :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Walka z rozstępami

Post autor: domowniczka »

i jak walka z rostepami? :) Co w koncu stosujesz :wink: i czy pomaga? Co juz wyprobowalas Motylku, podziel sie swoimi spostrzezeniami :)
Awatar użytkownika
Motylek
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: piątek, 18 czerwca 2010, 16:39

Re: Walka z rozstępami

Post autor: Motylek »

Kochana Domowniczko!
Jestem ostatnio tak zabiegana że zapomniałam już o rozstępach i nic z nimi jeszcze nie zrobiłam :/
Dowiedziałam się niedawno o oleju tamanu podobno pomaga na różnego rodzaju blizny i chce go wypróbować :) Napiszę jak się już się zmobilizuję i zacznę go stosować jakie są efekty.
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Walka z rozstępami

Post autor: karolina794 »

Drogi Mtylku ja stosowałam w ciązy olejek do masażu Ziaja.Spróbuj ,a jeśli masz rozstępy na pupie to połączysz przyjemne z pozytecznym,bo najlepiej żeby masaż zrobiła ci twoja druga połowa,na pupie będzie ci ciężko :D
Załączniki
84196.jpg
84196.jpg (4.54 KiB) Przejrzano 11613 razy
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Walka z rozstępami

Post autor: domowniczka »

Motylek pisze:Kochana Domowniczko!
Jak milo byc kochana ;)
karolina794 pisze:najlepiej żeby masaż zrobiła ci twoja druga połowa
wow karolinko, to super pomysl :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i uroda”