anionowe środki higieniczne dla kobiet

Jak dbać o zdrowie? Czy leczenie wpływa na urodę? Nasze rady i propozycje.
n83
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2010, 18:57

anionowe środki higieniczne dla kobiet

Post autor: n83 »

Linki do stron z produktami anionowymi:

Anionowe podpaski oraz wkładki higieniczne „LOVE MOON”: www.winalitepolska.pl/

Podpaski i Wkładki Higieniczne z Aktywnym Tlenem i Jonami Ujemnymi AiRiZ firmy tiens http://www.tiens.org.pl/index.php?optio ... &Itemid=86 http://witajwtiens.istore.pl/pl/kosmety ... na-intymna

aloeeco.pl/

www.planetazdrowie.pl/ i tu pisze, że wspomagają leczenie endometriozy: "Wspomagają leczenie wielu dolegliwości kobiet, mężczyzn i dzieci:
-infekcje bakteryjne, grzybicze i stany zapalne układu moczowo-płciowego,
-choroby kobiece - nadżerki, cysty jajników, obniżenie macicy, mięśniaki macicy, włókniaki macicy, endometrioza (gruczolistość zewnętrzna), trychomonadoza (rzęsistkowica), dysbakterioza, suchość pochwy i świąd, patologiczne klimakterium
-regulowanie wydzielania hormonów płciowych: eliminowanie dysfunkcji jajników, normalizacja miesiączek, profilaktyka objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego, leczenie bezpłodności,
-nietrzymanie moczu u osób starszych i moczenie nocne,
-problemy z odbytem – hemoroidy, zaparcia, szczeliny,
-problemy z prostatą,
-infekcje skórne i oparzenia." http://www.planetazdrowie.pl/index.php? ... Itemid=159

"Najwyższej jakości wkładki higieniczne Gentle Day® Far-IR Anion z anionowym paskiem o dalekich infraczerwonych promieniach, należą do nowej generacji " www.gentleday.com.pl/
Ostatnio zmieniony czwartek, 9 czerwca 2011, 11:20 przez n83, łącznie zmieniany 11 razy.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: anionowe środki higieniczne dla kobiet

Post autor: vwd »

co Ty ciagle z tymi podpaskami??? nie za duzo tych watkow? :lol:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: anionowe środki higieniczne dla kobiet

Post autor: gosiak76 »

:) a moze utworzyc jakis wspolny dzial dla tych tematow ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
n83
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2010, 18:57

Re: anionowe środki higieniczne dla kobiet

Post autor: n83 »

gosiak76 można by stworzyć nowy poddział:). Nie chciałam tego wątku dorzucać do tematu Moda na ekologię z produktami wielorazowymi:), bo to zupełnie coś innego. Aniony, aktywny tlen, infraczerwone promienie to też taka nowość w porównaniu z innymi ekologicznymi biodegradowalnymi produktami, dlatego założyłam osobny wątek.
Vwd lubię wyszukiwać różne ciekawostki w necie. A jak znalazłam coś takiego to chciałam się tym podzielić, bo temat dotyczy codzienności kobiet a forum typowo kobiece. Nie wiedziałam, że aniony wykorzystuje się już do produkcji podpasek czy wkładek. Ciekawi mnie czy to jest takie zdrowe jak piszą ale wygląda na to że tak.

Poza tym to co oferuje nam masowy rynek to nie są najzdrowsze produkty, oparte głównie na tworzywach sztucznych, chemii, wielu sztucznych substancjach wyprodukowanych w laboratoriach które potem rozkładają się latami w ziemi, zatruwając środowisko a jak środowisko to i nas. Nikt też nie sprawdzał jakie skutki po iluś latach może przynieść stosowanie chemii w różnych produktach. Dlatego jeśli coś jakością nie odbiega od tych całkowicie "sztucznych" i nie ma w tym chemii lub jest jej dużo mniej a produkt jeszcze przy okazji nie przyczyni się do zatruwania Ziemi, tylko jest biodegradowalny, to może warto się zastanowić nad wyprobowaniem ich. Ja prawdę mówiąc w żadnym sklepie nie natknęłam się na takie produkty do których powrzucałam tu linki, odkryłam je dopiero w internecie. Myślę, że wiele kobiet o nich nawet nie wie. A fajnie mieć większy wybór i wiedzieć co jest na rynku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i uroda”