Hallo:-)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Hallo:-)

Post autor: agachod1 »

Zgadzam sie w zupelnosci. Przy naszej endo nie da rady byc na pelnych obrotach od 6 do 22 w nocy. Ja tez lubilam sobie i wszystkim udowadniac, ze nie boje sie zadnej pracy. Teraz, kiedy wiem, ze jestem chora przestawilam sie na inny tryb. W tygodniu pracuje przez piec dni srednio po piec godzin dziennie. Wiem, ze to szczyt moich mozliwosci. Zgodnie z tym, co pisalas Gosiu, robie tyle ile jestem w stanie i nie forsuje sie juz tak, jak kiedys. Kochana Agniesiu sciskam cie mocno i zycze ci duzo zdrowka.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hallo:-)

Post autor: gosiak76 »

agachod1 pisze:robie tyle ile jestem w stanie i nie forsuje sie juz tak, jak kiedys.
I tak trzymaj aby organizm mogl byc jak najdluzej w stanie zrobic to na co bedziesz miala ochote.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hallo:-)

Post autor: vwd »

aga79 pisze:Witam Was Kochane Dziewczyny,
długo mnie nie było u was, tak ten czas pędzi, człowiek zaganiany i wszystko mu w życiu umyka.... Jestem zarzucona pracą, do tego studia no i oczywiście mój synek.....czasami a nawet często brakuje sił. Ponoć to normalne po tym co przeszłam ale ja jakoś nie mogę się przyzwyczaić i wciąż tęsknię za czasami gdzie na pełnych obrotach od 6 rano do 1 w nocy i człowiek funkcjonował teraz niestety czerwone światło i tak się nie da. Pozdrawiam Was serdecznie.
My Ciebie tez pzdr. :) i wierzymy, ze jestes zaganianiana, bo teraz zrobil sie swiat taki szybki... Ja tez biegam i biegam... az tu zaskakuja swieta! juz przyszly ;) dzieki, ze pomimo tego duzego zamieszania i wielu obowiazkow znajdujesz czas, aby tutaj zajrzec :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Hallo:-)

Post autor: agachod1 »

Agniesiu, pisz co u ciebie. Jak sie czujesz i jak minely swieta? Co planujesz na sylwestra? Pozdrawiam. Twoja imienniczka. :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”