Witam Wszystkie Dziewczyny i Kobiety z Endo*

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
LucynaJaworska1
Udzielaj±cy się
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 22:55

Witam Wszystkie Dziewczyny i Kobiety z Endo*

Post autor: LucynaJaworska1 »

Jestem przeszczęśliwa ,że strona endoendo znowu funkcjonuje i mam nadzieję ,że teraz już nikt nam nie przeszkodzi w edukacji o endo !!!!! Jeśli ta strona pomoże chociaż jednej kobiecie ,to jest sens działania !!! Paweł ,który założył tą stronę jest wrażliwym męszczyzną ,który nie boi się odkrywać prawdy o endo !!!!!!!
Ja jestem kobietą ,która przeszła ciężką postać endo i zawsze w swoim życiu znajdę czas dla kobiet z endo ,które potrzebują pomocy ,podpowiedzi ,które szukają drogi ratunku ,wyjścia z sytuacji ,błędnego koła ,w którym poprzez endo się znalazły . Naszą rolą jest pomagać innym ,żeby pomóc sobie samym ***
Pozdrawiam Was i zachęcam do wymiany informacji ,rozmowy i edukacji !!!!!!!!!!!!!!!
Lucyna Jaworska
Kami
Pocz±tkuj±cy
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 12:54

Re: Witam Wszystkie Dziewczyny i Kobiety z Endo*

Post autor: Kami »

Witam Pani Lucyno,

Miło ,że i Pani tu jest.
Dziękuję za dotychczasową pomoc!

Kamila z Czerwonaka/Poznania (hod.psów)
Moncia30
Pocz±tkuj±cy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 8 września 2009, 12:13

Re: Witam Wszystkie Dziewczyny i Kobiety z Endo*

Post autor: Moncia30 »

Witam Panią!

Potrzbuję kontakt do lekarza specjalizującego się w endo. Mieszkam w Trójmieście od niedawna i nie wiem do kogo mogę się udać. W spisie lekarzy na stronie w tym regionie nikogo nie znalazłam. Od roku próbuję zajść w ciąże, a endo skutecznie mi w to utrudnia.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Moncia
Anuś
Udzielaj±cy się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 13:58

Re: Witam Wszystkie Dziewczyny i Kobiety z Endo*

Post autor: Anuś »

Witam wszystkich bardzo serdecznie i życze duuuużo wytrwałości :D
Anuś
Udzielaj±cy się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 13:58

Re: Witam Wszystkie Dziewczyny i Kobiety z Endo*

Post autor: Anuś »

Troche mi smutno,zawsze jak tu wchodze nie ma nikogo :? Ale jestem wytrwała :D Pani Lucyno czytałam(gdzieś w necie) historie Pani choroby JESUUUUU....Ale...czekam na książke :D Tak sie ostatnio zastanawiałam że przydałoby mi się zapisać do psychologa,od tak żeby ktoś mi wytłumaczył(w sumie nie wiem co,bo wszystko jasne :? ) ale tak sobie pomyślałam że co mi z tego że pójde,jak psycholog nie będzie znał endo hmm :lol: A może u Was we Wrocku organizowane są jakieś spotkania czy coś takiego??? Pozdrawiam serdecznie,buuuuziole
LucynaJaworska1
Udzielaj±cy się
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 22:55

Re: Witam Wszystkie Dziewczyny i Kobiety z Endo*

Post autor: LucynaJaworska1 »

napisz do mnie na emaila podam namiary do lekarza jaworska1968@tlen.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”