Dzien dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: karolina794 »

Gosia to wpadaj do mnie :D U nas juz choinka stoi,ciasto na piernik zarobione od miesiaca i czeka na upieczenie (jak doczeka) :D.Juz mi pachna świeta.I wiecie co? Bęą to pierwsze Świeta od 4 lat kiedy endo mi nie dokucza.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie ze endo Ci nie dokucza i ze bedziesz miec cudowne swieta .... moze kiedys wybiore sie nad to piekne morze ponownie ;)
teraz kuracja i przemyslenia co do wygladu szyjki macicy - musze o tym porozmawiac z moim lekarzem - troche mnie to podlamalo bo wyszlam na prosta a tu taki cios znowu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati kochana,

jak Twoje samopoczucie ?? Masz wciaz tak duzo sniegu ?? Zrobilas to co ostatnio musislas zrobic jak pisalam do Ciebie???

Buziaczki - Gosia
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

brakuje mi Ciebie Pati - wprowadzalas duzo pozytywnych porad i wskazowek, potrafilas rozsmieszyc i spowodowac ze bylo sporo wypowiedzi na Twoje watki :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: marzenka86 »

Pati
Zdrowych wesołch i spokojnych świąt!!

:*
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Witajcie,
otzrymalam wiadomosc od Pati zeby przekazac Wam ze mysli o nas wszystkich ale z powodu problemow panuajcych u niej nie jest w stanie na razie sie tu pojawic i wspierac nas wszystkich.
Mam jednak nadzieje ze wkrotce sie pojawi gdy tylko problemy zostana rozwiazane.

Pati kochanie czekamy na Ciebie i wierzymy ze wszystko sie ulozy tak jak sobie tego zazyczysz. Pamietaj ze mysle o Tobie i wszystkie trzymamy kciuki ze bedzie dobrze - nie ma innego wyjscia i musi byc dobrze :*

Gosia :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Cześć kochane :)
Co u Was słychać?
Ktoś tęsknił za mną?? :)

Co prawda "wpadłam" tylko na chwilkę, ale chciałam żebyście wiedziały ze o nikim nie zapomniałam :)

Buziaczki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Nawet nie wyobrazasz sobie jak tesknilam kochana :) Ciesze sie ze jestes nawet na mala chwilke - buziaki dla Ciebie wspanialy promyczku - zagladaj czesciej Pati :* Duzy buziak i tule Cie goraco :)

Jak sie czujesz Skarbie ??? Jak zdroweczko i Twoje samopoczucie?? :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

ten watek porosl juz mchem ;) hihi
Co u Ciebie???
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:46

Forum Urody

Post autor: interadmin »

W wolnej chwili wszystkie Panie zainteresowane Urodą i Zdrowiem - zapraszam na:

Forum Urody

Portal Urody

Katalog Stron Kobiecych

Magazyn "Beauty Guide Przewodnik Urody" - wspiera działalność kobiet chorych na endometriozę. Niedługo już na łamach magazynu drukowanego - będzie można przeczytać historię jednej z endoforumowiczek. Dodatkowo Magazyn cały czas prowadzi kampanię uświadamiającą o endometriozie. Niedługo podam linka do magazynu w wersji online.

W ramach endoendo.pl bardzo dziękujemy wszystkim osobom z BEAUTY GUIDE PRZEWODNIK URODY
Jeżeli dla was to nie problem - korzystajcie również z tych forów oraz portali.
Acha - Magazyn też chętnie opublikuje na portalu u siebie informacje o tematyce związanej z endometriozą - więc jak któraś z was ma jakąś specjalną wenę do tego typu zajęć - to dajcie mi znać na prywatną wiadomość.

Dziękuję i jak zwykle życzę dużo zdrowia i wytrwałości.
Razem łatwiej.

Paweł :)

Zapraszam też na Facebooka - wiele to dla nas znaczy: http://pl-pl.facebook.com/beautyguide POLUBIENIE TEJ STRONY. DZIĘKUJĘ....
Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

to i tak lepsze domowniczko niż pajęczyna :D
Cześć kochane :)
U mnie dzieje się bardzo wiele.. przez co na spokojnie usiąść przed kompem i pisać z wami będe mogła dopiero pod koniec czerwca. :(
Tydzień temu odstawiłam leki które przepisał mi gin, więc czy coś się zmieniło będę wiedziała dopiero jak zbiore się w sobie i znowu go odwiedzę.
Walczę obecnie z bólami głowy, które jak się okazało nie są zwykłymi bólami migrenowymi. A co za tym idzie, kolejne leki..
Jednocześnie odwiedzam dermatologa, ponieważ moje ciało pokryły jakieś dziwne plamy, schodzi mi skóra.l. chociaż w ogóle tego nie czuję. Lekarz powiedział ze to łupież różyczkowy Giberta, który trwa 6 tygodni i sam ginie.. Dostałąm jakąś dziwną maść (której nie wolno używać podczas ciąży, ponieważ była badana na zwierzętach i płody umierały) więc stwierdziłam, że tego świaństwa używać nie będę. Minęło 7 tygodni.. skóra ciągle mi schodzi, więc musze się wybrać do kolejnego lekarza..
Co jeszcze, hmm.. szkoła.. V semestr zaliczony, więc wkroczyłam w kolejny.. do 1 maja mam oddać prace dyplomową a ja nie mam ani jednej strony.. mało materiałów, trudny temat i nie potrafię się za to wziąć :( kolejny stres i nerwy...
no to chyba narazie tyle.. może coś z przyjemniejszych rzeczy :)
Byłam z narzeczonym u księdza, zamówiliśmy sobie już ślub w kościele, teraz zaczynamy nauki przedmałżeńskie :) Byłam u krawcowej która miała mi uszyć sukienke ślubną taką jaką sobie wymarzyłam :) w sklepi kosztuje 4,500 zł. a ona miała mi uszyć a 1000 zł. Koleżanka namówiła mnie jadnak na przymiarki w sklepie żebym sprawdziłą czy w podobnym modelu będe czuła się dobrze.. no i jak zaczęłam przymierzać.. to każda mi się zaczęła podobać:P i wyszło na to że kupie w sklepie :) :P za 2,300 zł ze wszystkimi dodatkami :)
JejQ jak ja się nie mogę doczekać tego dnia... :)
A co u Was moje drogie słychać? Gosiu jak samopoczucie? Co teraz?
Domowniczko jak twoja historia z lekami? Zauważyłam że ostatnio częściej udzielasz się na forum :)?

Buziaki dla Was :*:*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati najdrozsza Ty kobietko :)
Ciesze sie ze juz sobie wybralas suknie slubna - jestem tak bardzo ciekawa jak bedziesz wygladala ale mysle ze wspaniale :)
Co do tematu pracy dyplomowej - czy np. nie mozesz zmienic sobie tematu ktory chcialabys sama opracowac i podsunac to swojemu promotorowi - mysle ze byloby prosciej dla Ciebie wtedy - ja zawsze wybieralam sobie temat do napisania pracy dyplomowej i nie bylo z tym zadnego problemu.
Wspolczuje Ci z tymi problemami skory - mam nadzieje ze znajdzie sie lekarz ktory pomoze Ci pozbyc sie tego nie przepisujac masci ktore moga spowodowac smierc plodu.
Co do bolow glowy to jestes naprawde biedna z tymi wszystkimi chorobami. Czy pomagaja Ci leki ktore otrzymalas ? Wiem ze dosc dlugo wystepowal ten stan w Twojej sytuacji.

Co u mnie - za tydzien w czwartek ide do onkologa na rozmowe w sprawie konkretnego leczenia oraz poznam wyniki histopatologiczne kolejnych wycinkow pobranych w czasie drugiej laparoskopii przez gin. onkologa.
Staram sie nie myslec na razie o tym i wolna chwile spedzam na forum, slucham muzyki oraz ogladam filmy.
Z filmow polecam komedie z Jennifer Lopez - Plan B (o zaplodnieniu in vitro i komplikacjach jak pojawia sie ten wlasciwy mezczyzna w zyciu) ;) Poza tym jak nie uda mi sie poleciec do Polski po wizycie u onkologa bo mam zw. lekarskie do 27 marca to polece do mojego chlopaka do Hiszpanii chociazby na kilka dni aby z nim pobyc - on juz o tym wie i jest zadowolony gdybysmy mogli spedzic razem czas.

Pozdrawiam, tule cieplutko i sle buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: catrina27 »

witaj. Ja to wszystko przechodziłam dokładnie rok temu ;) Jak wybierałam suknię wiedziałam czego szukam ale każdej czegoś brakowało. A jak założyłam tą jedyną to się popłakałam- mama też i wiedziałam, że to ta :D Życzę Ci dużo cierpliwości w całych przygotowaniach bo będzie Ci potrzebne. A na kiedy macie termin?
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

gosiak76 pisze:
patrycja89 pisze:Kochane moje wstępna data jest ustalona na 15 października 2011 roku :)
normalnie super wiadomosci - tylko pogratulowac :*
Oto termin podany wczesniej przez Pati - duzo szczescia i gratuluje ze wszystko idzie do przodu malymi kroczkami teraz ;) Pati czy cos sie zmienilo odnosnie terminu slubu ??? :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
interadmin
Moderator
Moderator
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:46

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: interadmin »

Dzięki dziewczyny, że się dodajecie.

Admin:)
Wzajemnie Sobie Pomagając
Pomagamy Sobie Samym
www.endometrioza.org
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

hejka:)
Nic się nie zmieniło :) Data 15 października już jest zaklepana :) Ksiądz jest, orkiestra jest, kucharka jest, sala jest :) Tylko salę zmieniliśmy, ponieważ my chcemy mieć typowo wiejskie wesele szukaliśmy dobrej remizy, która oddałaby cały charakter tego wydarzenia. I pierwsza sala okazała się po 1 źle przystosowana ponieważ mój narzeczony ma kuzyna niepełnosprawnego i znaleźliśmy taka salę aby bez problemu mógł z nami się bawić :) a po 2 okazała się być za mała.. bo na razie naliczyliśmy 170 osób :) Kogo jeszcze mam liczyć? :):)
a co do mojej sukienki ślubnej to miała ona byc połączona z dwóch innych i miała wyglądać następująco:
14616.jpg
Ale jednak postawiłąm na prostotę i naturalnośc i sukienkę kupię normalnie w sklepie. Może nie będzie taka bajkowa jak miała byc na początku.. ale wiem, że Miłoszowi w każdej sukience bedę się bardzo podobała :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

bedziesz piekna panna mloda :) moje gratulacje :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati juz staram sobie wyobrazic jak przepieknie bedziesz wygadala - super ze idzie wszystko do przodu - gratulacje ode mnie :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: catrina27 »

To super ;) A jak z zaproszeniami? wybrałaś już? Szaleństwo rozpoczyna się od rozwiezienia ich :mrgreen:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: marzenka86 »

Jak miło Cie usłyszeć :) Widze przygotowania pełną parą :) Suknie śliczna napewno będziesz wygladała bajecznie :) ja już tez mam wszystko pozałatwiane to są fajne chwile :) pozdrawiam Cie gorąco buziakii
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Ksenia »

Wow jakie piekne suknie - sadze ze bedziesz wygladala przepieknie a do tego dolaczam moje gratulacje oraz ciesze sie ze juz wiekszosc rzeczy zwiazanych ze slubem i weselem jest juz pozalatwianych.
Co do twego zdrowka to mam nadzieje ze powolutku dojdziesz do porzadku z tymi chorobami i dobrze ze lekarze trzymaja reke na pulsie. :*
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Cześć dziewczynki :)

Moje plany uległy zmianie... oczywiście odnoszące się do sukni ślubnej.. Jednak będę miała zupełnie inna, bo w sklepie podczas przymiarki okazało się, że bardzo źle się czułam w tych co Wam wyżej pokazałam.. Więć skromność wygrała.. będę miałą zwykłą biała sukienke :)
Mój mężczyzna ostatnio mówi mi, że nie może doczekać się dnia naszego slubu..., wiecie jakie to jest miłe? Zazwyczaj to my kobietki o tym bez przerwy gadamy a tu taka odmiana :0)
Ale w sumie pisze do Was z innego powodu.. a mianowicie.. coś zaczęło mi się w końcu układać.. Odzyskałam swoją przyjaźń.. Znowu mam przyjaciela :) Coś co zostało za dużo między nami powiedziane zostało wyjaśnione.. a słów których kiedyś brakło w końcu zostały wypowiedziane.. Teraz wiem, że w najważniejszym dniu mojego życia mój przyjaciel będzie ze mną :)
Co do zdrowia.. tu nie jest aż tak dobrze.. ale nie jest też tragicznie.. A nigdy nie jest za późno by nie mogło być lepiej :)

W końcu udało mi się odpowiedzieć na prośbę vwd i napisałam jakie jest moje życzenie :)
Stęskniłam się za Wami.. i mam nadzieje, że będę mogła więcej czasu poświęcić temu forum.

Do "usłyszenia" :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

wszystkie wyjasnienia przyjete :) super, ze wrocil Ci dobry humor :) :) czekamy na Twoje uszczypliwe komentarze i dowcipne wypowiedzi! :D ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

.. że niby ja ? Że to niby moje komentarze są uszczypliwe? :P Nauczyłam się od Ciebie:P :):)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati kochana witaj- ciesze sie ze wszystko sie wyjasnilo miedzy Toba i przyjacielem oraz ze on bedzie mogl byc z Toba w tak waznym momencie Twojego zycia. Ciesze sie ze bedziesz czesciej z nami na forum - tak nam Ciebie brakowalo Sloneczko - buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

I ja sie ciesze Pati, ze u Ciebie wszystko ok i ze sie uklada :)
a co do zdrowia... zawsze moze byc lepiej ;) ale... cieszmy sie z tego co mamy :D
i dzieki, ze odpowiadasz na moje prosby :) postaram sie znowu jakas wymyslic ;)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: hercik17 »

Patrycja suknie ze zdjęć są prześliczne aż ci zazdroszczę :D mój ślub był tak dawnoooo,ale wspominam go do dziś i do dziś jestem szczęśliwa strasznie.Też tego ci życzę
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: catrina27 »

Przyjaciel w takich chwilach jest bardzo ważny :) Pati ja ze swoją suknią też tak miałam. Wybrałam już 2 i pojechałam podpisać umowę i miałam się zdecydować na którą. A w salonie miła pani zapytała czy może mi zaproponować 1 suknię. pomyślałam 1 w tą czy w tą... Jestem szczuplaczek, a ona mi przynosi piękną rybkę. Każdy mi odradzał. A jak założyłam dołączyła welon to się popłakałam jak pokazałam się mamie też się popłakała. I kupiłam tą :D :D :D
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Trochę mnie pocieszyłaś catrino:) tak bardzo nastawiłam się na tą pierwszą sukienkę i bałam się przymiarek.. ale w sumie dzieki nim wiem że te sukienki do mnie nie pasują .. sukienka którą przymierzyłam w sklepie jest zwykła, skromna.. ale pierwszy raz stanęłam przed lustrem i głośno powiedziałam że się sobie podobam:) mam tylko nadzieję, że dokonam właściwego wyboru:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati na pewno tak bedzie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”