witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Kochana pamietam to wszystko - mysle ze to normalne bo nie wiemy co lekarz powie i czy to beda wiadomosci na ktore jestesmy przygotowane.
Bol zostal stlumiony wczoraj poprzez Panadol i Diclofenac w czopkach - Diclofenac jest naprawde pomocny w walce z tego typu bolem.
Mialam krwawienie po laparo od razu czego personel szpitalny sie u mnie spodziewal lecz sadze ze to nie byla miesiaczka - sama nie wiem a do tej pory od laparo nic jeszcze nie mialam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Hej Gosiu! Ciagle Cie boli? Naprawde wspolczuje! Ale bedzie z dnia na dzien coraz lepiej, zobaczysz :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Niestety bole wrocily ale lapia mnie wieczorami tylko jak na razie od 2 dni. Nie wiem teraz z czym to jest zwiazane - infekcja ktora przeszlam czy nadal cos sie tam tworzy znowu. Musze czekac cierpliwie na wizyte a czas wizyty zbliza sie nieublagalnie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis dodatkowo jeszcze dostalam zaproszenie na 18-tke od mojej chrzesniaczki ktora jest moja kuzynka (jest to corka najmlodszego brata mojego taty) oraz poinformowala mnie ze imprezka odbedzie sie 19 marca - teraz jeszcze bardziej chce leciec do Polski gdyz jest to bardzo wazny dzien w zyciu kiedy wchodzi sie w swiat doroslych :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

18 to zawsze fajna sprawa :D Chyba każda ją pamięta :lol: Ja na 18 dostałam Diabla ;) a reszty nie pamiętam :lol:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Hihihihi - to najfajniejszy prezent - ja 18-tke spedzilam z rodzina i kuzynowstwem - bylo naprawde fantastycznie :) Pamietam ze dostalam pierscionek zloty od Babci a reszty juz nie pamietam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

Czyli urodziny można zaliczyć do udanych. Jak ktoś wszystko pamięta to znaczy, że to nie 18 :lol:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Wiem ze z rodzinka pilismy winko :) Moja 18-tka byla super - pozostaly tylko zdjecia z tej imprezki, ktore sa w Polsce ;) Wejscie w dorosle zycie to cos nowego, czego wczesniej nie doswiadczylysmy - dlatego taka imprezka jest fantastyczna ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: witajcie

Post autor: Aldona »

Nie mogę zasnąć i buszuję szukając co u Ciebie nowego. Gosiu Kobietko myślę cały czas o Tobie. Strach będzie, bo tylko głupcy się nie boją, ale Ty sobie z nim poradzisz. Bądź dzielna, a Bóg niech zrobi resztę i nie może byc inaczej jak lepiej niż jest teraz.
Buziaczki dla Ciebie i Was wszystkich Dziewczyny z okazji naszego Święta :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Aldonko kochana bardzo Ci dziekuje - ja juz wkrotce dowiem sie co u mnie i co ze mna dalej ;) Moj watek jest jak serial jak to okreslila jedna z dziewczyn - kazda czeka co sie u mnie wydarzy taka jak w kolejnych odcinkach serialu. Nastepny wazny moment dalszej czesci w czwartek 10 marca - tylko ze wizyte mam o godz. 16 czasu angielskiego (o godz. 17 czasu polskiego) i nie wiem o ktorej godzinie bede w domku wiec postaram sie napisac jak dotre. Mysle ze bede potrzebowala chwilki czasu by przetrawic to o czym dowiem sie od lekarza ale postaram sie Was poinformowac o dalszej decyzji lekarza.
Zycze Ci Aldonko i Wam dziewczyny jak najmniej smutkow i zmartwien a jak najwiecej tych szczesliwszych chwil w zyciu :* :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: witajcie

Post autor: Aldona »

Cały czas jak czytam o nas to myślę jak to życie jest niesprawiedliwe :roll:
Gosiu wiem, że w głowie masz młyn, masę myśli i tyle pytań co i jak to będzie, ale tak czy inaczej będziemy przy Tobie i też czekamy. Bużka
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Aldonko mam w glowie mlyn to fakt - pytania nachodza mnie caly czas i wczoraj dopakowalam wyniki badan genetycznych mojej mamy aby porozmawiac z lekarzem o ewentualnosci przeprowadzenia takich badan w Anglii dla mnie a moj tata moglby zrobic badania w Polsce. Tak bardzo chcialabym wiedziec czy jestem obciazona genetycznie i co sie z tym wiaze dalej w przyszlosci.
Dziekuje Wam ze jestescie przy mnie i dajecie mi sily i energii do przeciwstawienia sie mojej chorobie oraz wiem ze dzielnie idziecie do boju z Waszymi chorobami. Jestem przy Was rowniez gdy tego potrzebujecie. Buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

gosiak76 pisze:Dziekuje Wam ze jestescie przy mnie i dajecie mi sily i energii do przeciwstawienia sie mojej chorobie oraz wiem ze dzielnie idziecie do boju z Waszymi chorobami.
raz idziemy do boju, a raz stoimy w miejscu ;) a co do wspierania Ciebie, prawde mowiac mam wyrzuty, ze jest ono za slabe, ze wiecej bierzemy niz Tobie dajemy 8) Na szczescie Ty sobie ze wszystkim swietnie radzisz i Twoja postawa jest dla nas wzorem :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Ja daje z siebie tyle ile moge i zawsze taka bylam - mam wiedze i staram sie nia podzielic oraz byc rowniez z Wami co powoduje ze nie mysle o moich sprawach jak zajmuje sie forum jezeli mam czas ;)
Ciesze sie ze moge byc dla Was wzorem - buziaki
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: witajcie

Post autor: marzenka86 »

Gosiu trzymam za Ciebie kciuki dzisiaj 10!!!!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje bardzo Marzenko :) dam znac co u mnie po powrocie ze szpitala.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Wlasnie wrocilam od onkologa - sprawa wyglada nastepujaco - onkolog w wycinkach biopsji nie znalazl zadnych zmian zwiazanych z tym rodzajem raka co poprzednio. Jest to dziwne dla niego bo nie wie co jest grane a chce znalezc przyczyne. Powiedzial mi ze bedzie mial mnie pod obserwacja i ze bede miec wizyty co 3 miesiace przez 2 lata (wait and see), pozniej sa co pol roku. Bierze tez pod uwage zebym przed kolejna wizyta miala przeswietlenie - usg albo rezonans magnetyczny (nad tym zastanawia sie moj onkolog).
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: witajcie

Post autor: marzenka86 »

aha....to tak jak u mnie że wyniki nic nie wskazały...widze po Twoich relacjach że lekarz wie co robi!!!Mam nadzieję że wkońcu znajdzie ta przyczyne!!

A powiedz mi jak sie czujesz??

pozdrawiam :*
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: witajcie

Post autor: Aldona »

Własnie Gosiu jak się czujesz. Wczoraj jak przeczytałam wieści od Ciebie to się ucieszyłam, że nie ma żadnych groźnych zmian u Ciebie. A że byłam bardzo zmęczona i byłam w trakcie drzemki jak czytała newsa to niewiele już moja główka przyjmowala. Dziś jednak się zastanawiam, co to wszystko dla Ciebie oznacza. Rozumiem, że nic złośliwego u Ciebie nie wykryto, no i będziesz pod ścisłą kontrolą.
Buziaczki :D
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

Gosiu mam wrażenie, że ta niewiedza wcale Cię nie uspokoiła...
Rezonans był by dobrym rozwiązaniem. Bądź dzielna słoneczko nasze ;)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Ta niewiedza daje mi do myslenia troche co jest nie tak i gdzie tkwi problem - bo problem jest i to bylo wykazane podczas wynikow po pierwszej laparoskopii - moze zostalo wszystko wyciete podczas pierwszej laparoskopii. Nawet nie wiedzialam o co zapytac onkologa i pomimo ze bylam tam z Rosie to nawet ona nie wiedziala o co zapytac w mojej sytuacji bo nie wiadomo co jest. Na szczescie bede pod obserwacja bo jednak zmiany byly pomimo ze zmian nie znaleziono podczas przeprowadzania kolejnej laparoskopii.
W tym momencie moj onkolog bedzie sie kontaktowal z moim ginekologiem w Polsce - moze to rozjasni sytuacje.
Wiem ze dobry bylby rezonans magnetyczny i mam nadzieje ze moj onkolog ze swoim radiologiem wlasnie taka decyzje podejma w tej kwestii.
Na razie chce odpoczac od tego i znow bede sie bujac z ta sprawa za 3 miesiace - okres 5-ciu lat to okres kiedy cokolwiek moze wrocic i bede czesto monitorowana w okresie pierwszych dwoch lat (jak moj onkolog powiedzial - bedziemy sie teraz czesto widziec bo co 3 miesiace przez dluzszy okres czasu).
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

a moze to jakas pomylka? moze to nie byl rak?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

wiem ze byl bo patolog polski ktory pracuje w szpitalu angielskim kontaktowal sie z patologiem w Polsce i wtedy moj onkolog dowiedzial sie o tym - nie patrzyl tylko na wyniki ale chcial sie upewnic co do wyniku histopatologicznego. to ze pobral wycinki nie oznacza ze mialam tam zmiany rakowe - po prostu nic sie tam nie zagniezdzilo.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
n83
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2010, 18:57

Re: witajcie

Post autor: n83 »

Może został w porę wykryty i wycięty i może obejdzie się bez chemii, naświetlania itp. i wystarczy tylko monitorowanie sytuacji co 3 miesiące. Tylko zastanawiające są te Twoje bóle i jaka jest ich przyczyna...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

To jest wlasnie to co nie daje mi poniekad spokoju rowniez. Zobaczymy jak to bedzie teraz - wiem ze nie bede mogla brac lekow hormonozaleznych powodujacych wplyw na androgen i testosteron, bo to byl rak ktory wydzielal te meskie hormony.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

16 marca czeka mnie jeszcze jedna wizyta gdyz wzielam pod uwage slowa mojego lekarza po pierwszej laparoskopii ze wyciete zrosty były prawdopodobnie wynikiem stanu zapalnego miednicy mniejszej stąd wskazana diagnostyka w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową - głównie zakażenie Chlamydią.
Umowilam sie na skrining w kierunku chorob przenoszonych droga plciowa.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

To dobrze Gosiu badaj się ile wlezie. Może coś się wyjaśni. Podzielam nadzieję n83
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mam ta sama nadzieje ze zostalo to wczesnie wykryte i wyciete. Mam tez nadzieje ze to paskudztwo nigdzie sie nie ukrylo pod narzadami gdzies - wiecej bede wiedziec jak znajde sie z powrotem w Anglii bo bede miec ustalony termin oraz zaplanowana diagnostyke przed wizyta.
Zobacze czy cos zostanie wykryte podczas skriningu - musze sie dowiedziec ile czasu bede musiala czekac na wyniki.
Najbardziej cieszy mnie ze obydwaj lekarze zarowno z Anglli, jak i z Polski beda ze soba w kontakcie co mnie bardzo uspokoilo juz teraz.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jutro wyjazd o 5.30 rano z domu i gdzies okolo 6.20 bede na lotnisku skad wylatuje o 8 rano. W domku bede okolo godz. 15 gdyz z lotniska w Gdansku do Olsztyna jest kawalek drogi a busikiem bede jechala okolo 3 godzin.
Jak dam rade to sie odezwe jak tylko znajde sie w domku - jezeli nie dam rady to w poniedzialek.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jestem juz na miejscu w Olsztynie - pogoda super - dzis do brata i bratowej, jutro do kolezanki bo dawno sie nie widzialysmy a w srode do lekarza na badanie oraz pozniej do przyjaciolki na danie meksykanskie w domowym wykonaniu i moze do kina :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”