Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

patrycja89 pisze:Domowniczko, gdzie Cię wcięło?
Jestem :) boje sie odezwac, bo gdy mnie nie ma... z mojego watku robi sie kafejka internetowa :D , a gdy cos napisze to albo cisza, albo
patrycja89 pisze:Domowniczko strzeż się!
chca bic i krzyczec ;) wiec moze lepiej sie nie odzywac :P
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

odzywaj sie odzywaj - my tylko pilnujemy Ciebie zeby bylo wszystko w porzadku - zebys nie zapominala o waznych sprawach jakim jest zdrowie przede wszystkim ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Ale Ty przebiegła jesteś! Tak wyciągnąć te teksty z kontekstu no ładnie :)
A swoją drogę powinnaś się cieszyć ze tutaj taki ruch, bo to znaczy, że nam dobrze u Ciebie :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

patrycja89 pisze:Ale Ty przebiegła jesteś!
jestem :)
patrycja89 pisze:powinnaś się cieszyć ze tutaj taki ruch, bo to znaczy, że nam dobrze u Ciebie
ciesze sie :) Bedziecie ze mnie dumne:umowilam sie z dr na pon. ;)od 3 dni caly czas podnosilam tel. i odkladalam - taka jestem zdecydowana hihi ale jakos sie przemoglam (jak ja nie lubie chodzic do lekarzy!!!!!!)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:Bedziecie ze mnie dumne:umowilam sie z dr na pon. ;)od 3 dni caly czas podnosilam tel. i odkladalam - taka jestem zdecydowana hihi ale jakos sie przemoglam (jak ja nie lubie chodzic do lekarzy!!!!!!)
Super decyzja - przynajmniej bedzie podjeta decyzja co do dalszego postepowania w Twojej sytuacji - prosze daj znac jak przebiegla wizyta.
Bede trzymac kciuki zeby wszystko bylo dobrze

Pozdrawiam cieplutko i moge powiedziec ze wszystkie tak mamy z tym zdecydowaniem - ja nie raz nie moglam sie przemoc zeby porozamwiac z lekarzem lub umowic sie w szpitalu na wizyte - szczegolnie odkladalam telefon zeby umowic sie na wizyte do kliniki kolposkopowej - balam sie bardzo ale w koncu kilka osob nacisnelo na mnie i to zrobilam - nie zaluje teraz gdyz usunieto mi paskudztwo z szyjki macicy ostatecznie - mam nadzieje ze nie wroci chociaz mam czestsze rutynowe kontrole po tym jak odkryto zmiany przedrakowe, wiec ciesze sie ze jednak zdecydowalas sie umowic - duzy plus dla Ciebie :*
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Cześć

Post autor: karolina794 »

domowniczka pisze:
patrycja89 pisze:Ale Ty przebiegła jesteś!
jestem :)
patrycja89 pisze:powinnaś się cieszyć ze tutaj taki ruch, bo to znaczy, że nam dobrze u Ciebie
ciesze sie :) Bedziecie ze mnie dumne:umowilam sie z dr na pon. ;)od 3 dni caly czas podnosilam tel. i odkladalam - taka jestem zdecydowana hihi ale jakos sie przemoglam (jak ja nie lubie chodzic do lekarzy!!!!!!)
Super Domowniczko,cieszę sie bardzo.Trzymam kicuki za wizytę :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Kochana moja!
Jestem z Ciebie dumna :*
Zrobiłaś kolejny krok w walce z chorobą, a to bardzo wiele:*
Najgorzej się przełamać a Ty to zrobiłaś uparciuszku:*
Mam tylko nadzieję, że wizyta przebiegnie pomyslnie, czego Ci z całego serca życzę.
Oczywiście czekamy tutaj na wieści od Ciebie:*:*
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: Cześć

Post autor: Ksenia »

Rowniez jestem z Ciebie dumna ze podjelas decyzje o pojsciu do lekarza - bedziesz wiecej wiedziala o swoim stanie zdrowia za kilka dni - mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a Ty na wlasciwej drodze jezeli Twoja sytuacja bedzie wymagala leczenia :*
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

a moze nie pojde... ;)
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Cześć

Post autor: karolina794 »

domowniczka pisze:a moze nie pojde... ;)

Tylko spróbuj :wink: :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:a moze nie pojde... ;)
idz idz i nie wymiguj sie - ucieczka w niczym nie pomoze a moze pogorszyc sytuacje :*
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Cześć

Post autor: marzenka86 »

Nawet tak nie myśl że nie pojdziesz!!!
Musisz iść napewno to na dobre wyjdzie!! :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

dzieki kochane! :) bylam!
zaluje, ze nie jestem ginem ;) sama bym sie leczyla :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:zaluje, ze nie jestem ginem ;) sama bym sie leczyla :)
wiec jak przebiegla wizyta ??? czemu uwazasz ze moglabys sie sama leczyc gdybys byla ginem ?? czyzbys byla bardziej obeznana w tej sprawie niz Twoj lekarz ???
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Cześć

Post autor: marzenka86 »

No i jak po wizycie???Chyba nie było aż tak źle co???
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

ja tez zaluje, ze nie skonczylam medycyny, przynajmniej wypisywalabym sobie sama recepty ;)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

zle nie bylo, pan dr bierze mnie zawsze bez kolejki, bo to znajomy znajomej ;) kasuje mnie mniej niz inne pacjentki ;) ale... nie przekonuje mnie jego podejscie do mojego przypadku :) jest mily, kompetentny, utytulowany, zawsze bada, zawsze robi USG i jest zyczliwym czlowiekiem :) ale... mam przyjsc ponownie za miesiac ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

no wlasnie - z tymi wizytami u nas jest czesto tak ze chodzimy kilka razy w miesiacu badz raz na miesiac lub raz na 2-3 miesiace podczas gdy zdrowe kobiety chodza tylko raz na rok na badania kontrolne - nigdy nie bralam pod uwage ze tak czesto bede biegac do lekarzy a w szczegolnosci do ginekologa - jak to nasze zycie potrafi splatac nam figla ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

hej laseczki :)

Zgadzam się z wami. Ja również nigdy wcześniej nie chodziłam do lekarza tak często. Można powiedzieć, że teraz nadrabiam wszelkie zaległości :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

ale lubicie lekarzy? ;)
a tak przy okazji, wolicie gin. kobiety czy mezczyzn?
a badal Was gin. przyjaciel albo gin. kuzyn czy brat?
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Cześć

Post autor: karolina794 »

Na pewno nie poszłabym do ginekologa z rodziny czy znajomych?Jakos bardzo y mnie to krępowało.
Byłam u 2 kobiet ginekologów i zdecydowanie mężczyźni są bardziej delikatni i rzeczowi.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

mnie to juz wszystko jedno, zeby tylko ktos mnie wyleczyl!!!!!! :) :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

ja wole chodzic do gin. mezczyzny jako ze oni sa bardziej delikatniejsi - tak jest zarowno w Polsce jak i w Anglii - chociaz powiem Wam ze w Anglii mam szczescie do gin. mezczyzn a tylko 3 razy trafilam na kobiety - w tym jedna z nich byla bardzo rzeczowa i robila wszystko dokladnie zeby zapoznac sie z moja historia, natomiast druga spanikowala podczas badania wewnetrznego gdyz krwawilam podczas tego badania a jej postawa spowodowala ze sama sie wystraszylam i to bardzo mocno - pielegniarke zostala wyslana wtedy po lekarza z wiekszym doswiadczeniem i byl to gin. mezczyzna ;)

a co do gin. z rodziny - mojej kuzynki maz robi specjalizacje z ginekologii - nie bylam badana przez niego ale rozmawialam z nim o moich problemach telef. i wyslalam jemu inf. odnosnie mojej historii oraz dokumenty z badan - jakkolwiek on rozmawial wtedy z lekarzami odnosnie mojego stanu zdrowia - ostatnio go juz nie informowalam o niczym gdyz mama powiedziala ze jak byla na weselu to oni jakos unikali moja mame i nie rozmawiali nic na ten temat - on nawet nie odpisal mi nic jak wyslalam zyczenia jemu na urodziny - wiec moze lepeij nie leczyc sie czasem u rodziny zeby nie dziwnych sytuacji.
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Ja jestem bardzo wstydliwą osobą, nawet na w-fie w szkole miałam problem przebierac się przy dziewczynach w szatni.. Nie wiem czemu.. po prostu jakos nigdy nie potrafiłam pokazywac swojego ciała komukolwiek. Mama się smieje, że jak będę miała męża to będzie spał oddzielnie:P
Jednak ja tez wole chodzić do ginekologa-mężczyzny. Co prawda nigdy nie byłam u kobiety ginekologa, jednak nasłuchałam sie tylu historii i opinii o przebiegu badań u kobiet, że od razu swoje kroki skierowałam do gabinetu prowadzonego przez faceta. Pierwsza wizyta była koszmarem.. zresztą nadal jest.. i tylko fakt, że on może mi pomóc sprawia że idę tam, choć przyznam, że bardzo niechętnie.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

a moj gin odwiedza mnie w pr. ;) i przy kawie pyta: a jak @? ;) a jak jestesmy razem na imprezie to sie zastanawiam ile tu kobiet oprocz mnie przebadal ;) czasem nawet tanczymy razem :D raczej nietypowa sytuacja, no nie? ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

rzeczywiscie nietypowa sytuacja ;)

ja wspominam dosc sympatycznie pierwsza wizyte u mojego gin. - gdy pojawilam sie po raz pierwszy u niego i wiedzial ze mialam przyjsc bo zadzwonilam do niego informujac o ktorej bede to dla smiechu rozpoczal ze mna rozmowe po angielsku - troche to rozladowalo sytuacje gdyz bylam wystraszona tym co dzialo sie ze mna - rozmawialismy na temat mojej i jego pracy w Anglii oraz na temat lekarzy brytyjskich (wlasciwie to na temat mojej opinii o lekarzach i sluzbie zdrowia w Anglii) :)
Moj gin. byl bardzo zaciekawiony moja praca jak dowiedzial sie czym zajmuje sie w Anglii i zaskoczony ze nie pracuje na zmywaku lub sprzataniu jak wielu Polakow :)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Moja pierwsza wizyta? hmm (od razu mówię, że ciągle chodzę do tego samego gina) Wchodzę do gabinetu, siadam, podaje dane i nagle słysze " to się rozbieraj!" - ha! tak mi to pomogło pozbyc się stresu że ojej! to sie nazywa byc delikatnym i taktownym :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

no to niesamowite podejscie jest ze strony Twojego gina - nie dosc ze to stresujaca sama wizyta a tu Ci lekarz jeszcze z takim tekstem wyjezdza ;)
majwazniejsze ze nie ucieklas stamtad i wesz jaki jest Twoj lekarz obecnie - liczy sie zaufanie a widac ze skoro pozostalas przy tym lekarzu to oznacza ze ufasz jemu i nie zamierzasz zmieniac go na zadnego innego.
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

W mojej sytuacji moge powiedzieć, że dzieki niemu żyję, dzięki niemu mam oba jajniki i mam szanse na dzieci, chociaż słabe.. ale są :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

patrycja89 pisze:W mojej sytuacji moge powiedzieć, że dzieki niemu żyję, dzięki niemu mam oba jajniki i mam szanse na dzieci, chociaż słabe.. ale są :)
i to jest najwazniejsze teraz ze dzieki niemu Twoja sytuacja sie wyjasnila a on zrobil i robi wszystko co w jego mocy abys mogla miec dzieci :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”