Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: agachod1 »

Poziomko, to fajnie, ze lek dziala na jelita tak dobrze, ze jestes w stanie to wyczuc. Cieszy mnie twoje pozytywne podejscie do sprawy. Nic sie nie martw, masuj brzuszek, a bedzie dobrze. Mam nadzieje, ze kolonoskopia faktycznie okaze sie zbedna. :)
AKKM pisze:Mam dla Was mnóstwo uznania, że idziecie dalej, nie poddajecie się....
Mam nadzieję, że i ja będę miała tyle siły...
Bedziesz miala, zobaczysz. Tak juz jestesmy skonstruowani, ze jak cos to narzekamy i ogarnia nas lek, ale jak juz czujemy zagrozenie, nagle wstepuje w nas duch walki. Wtedy jestesmy silni, a te sily nie wiadomo skad sie w nas biora. W kazdym z nas drzemie ogromna moc i ujawnia sie ona w ekstremalnych sytuacjach. Dziwne, ale tak wlasnie jest. Wierze, ze dasz rade. Calusy.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: gosiak76 »

Poziomko to wspaniale ze lekarz dyzurujacy zadbal o Ciebie i przepisal lek ktory dziala na Twoje jelitka - oby zaczely pracowac jak najszybciej, Zycze zdrowka wobec tego !!

Moja sila ujawnila sie u mnie w ekstremalnej sytuacji pomimo ze byla wczesniej sytuacja ze musialam zebrac sily i sie nie poddawac a rok pozniej po tej wczesniejszej sytuacji wszystko spadlo jak grom z jasnego nieba na mnie i swiat wywrocil sie do gory nogami a ja czulam sie emocjonalnie jak na karuzeli - myslalam ze nie dam sobie rady z tym a jednak znalazlam sile by walczyc i wciaz jestem tu i walcze. Takze kazda z nas zauwaza swa sile wlasnie w ekstremalnych sytuacjach.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: poziomko »

Macie rację kochane, wzięłam się za siebie i postanowiłam, że nie ma się co poddawać, muszę być silna jak i Wy :)
Proste to nie jest przestrzegać to postanowienie, ale zrobię wszystko żeby się nie poddać :)

Dziś dojrzałam na wypisie ze szpitala, że zrobili mi badanie CA125 i wynik jest dobry - 18,25 a norma jest do 35 :)
To nic, że właśnie dostałam miesiączkę (a kończę drugie opakowanie Visanne), i ból dołu brzucha powoduje, że się nie mogę wyprostować, ważne, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Leniuchuję i odpoczywam głównie leżąc, w końcu taka laparotomia to nie wyrwanie zęba :wink:

Bardzo Wam dziękuję za wszystko, chciałabym każdą z Was zaprosić na kawkę i ciasto w ramach podziękowania za wirtualne wsparcie, które ogromnie dużo mi daje.

Całus.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: gosiak76 »

Super ze zaczynasz sobie radzic i nie chcesz sie poddawac - mysle ze takie podejscie tez duzo daje aby moc dzialac dalej i sie nie zalamywac. Wiadomo ze moga byc ciezkie dni ale nie wolno zbyt szybko rezygnowac ze swoich pragnien i jakosci zycia jakie prowadzilo sie dotychczas.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: agachod1 »

Poziomko, ciesze sie, ze postanowilas byc silna i walczyc. Mnie za kilka dni czeka operacja odbytu i tez sie boje jak bedzie. Jak bedzie po wszystkim dam znac co i jak. Pamietaj, ze nie jestes sama. Dziewczyny z forum sa razem z toba i wspieraja cie jak moga najlepiej. Laczy nas bol, choroba, strach przed tym, co bedzie dalej, ale w jednosci sila i tylko wymiana naszych wypowiedzi, sprawia ze nasze problemy w porownaniu z problemami innych, staja sie male. Pamietaj, walczymy razem i wygramy. Niejedna dziewczyna z forum juz zwyciezyla. My tez damy rade. Trzymaj sie. Dobrej nocy. :)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: magma »

witaj
Jestem po laparotomiach i doskonale wiem co teraz czujesz...na pocieszenie powiem, że teraz już będzie "Z GÓRKI", choc do ideału jeszcze chwilka...Każdego dnia ma byc lepiej, tego się trzymaj!
Przede mną kolejne cięcie, ale "co nas nie zabije to nas wzmocni"...
Pozdrawiam i dużo siły życzę...
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: poziomko »

Dziękuję Wam moje kochane :)

Dziś już czuję się przyzwoicie, słabiutka jestem, ale udało mi się dziś wyjść na ponad godzinkę na spacer, bo miałam nadzieję, że zmuszę tym jelita do wytężonej pracy i zejdzie ze mnie to ogromne wzdęcie.
Wypiłam od wczoraj litr maślanki naturalnej (którą znalazłam dopiero w trzecim sklepie; wszędzie były z dodatkami i tymi wstrętnymi E i regulatorami) ale ona niewiele pomogła. :evil:
A mam taką ogromną ochotę na jakieś ciacho ;)
Niestety, jak się moja znajoma dowiedziała od znajomej pani doktor, która wykonuje kolonoskopię, po laparotomii trzeba odczekać aby przeprowadzić to badanie jakieś 1,5 miesiąca.
Lek Debridat na jelita chyba zaczyna działać, bo silne bóle brzucha pojawiają się tylko rano i czasem w ciągu dnia sporadycznie. To dobrze, bardzo mnie to cieszy, tylko nie wiem czy to wina tego leku czy wszystkich ostatnich wydarzeń, ale bardzo posmutniałam, jestem nieobecna i wiecznie zamyślona :shock:
Czas leczy rany ;)

Całuję mocno.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: gosiak76 »

Mysle ze to moze byc skutek operacji i tego co przeszlas - ja po mojej pierwszej operacji wrocilam do Anglii smutna i nie wiedzialam co tu robie a takze myslalam o powrocie do Polski. Pozniej zaczelo byc coraz lepiej i musialam walczyc a takze bedac w Anglii mialam swoj kacik by przemyslec rozme sprawy. Moze to samo jest u Ciebie ze po operacji i tym wszystkim co przeszlas potrzebny Ci jest czas na przemyslenia i dojscie do siebie. Oby tak bylo - a co do leku czy na ulotce jest cos napisane odnosnie tego ze mozesz sie tak czuc. Sprawdz informacje.

Super ze wybralas sie na spacerek - to dobrze robi calemu organizmowi i nie tylko jelitkom aby mogly podjac prace. Cale szczescie ze nie boli Ciebie tak jak wczesniej - mam nadzieje ze i to sie zmieni i bole przestana sie odzywac. Zycze zdrowka caly czas.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: agachod1 »

Witaj. Nic dziwnego, ze tak sie zachowujesz. Po tym co przeszlas trudno dojsc do siebie z dnia na dzien. Ja jestem dla ciebie pelna podziwu. Jestes bardzo silna kobietka i mozesz byc z siebie dumna, bo dalas rade. Teraz moze juz byc tylko lepiej. Fajnie, ze stopniowo wracasz do siebie i nawet wybralas sie na spacerek. Na jelita sprobuj pic jogurt naturalny. Jezeli mozesz, nie masz diety, sprobuj z pieczywem z ziarnami. Wiem, ze trudno jest zmusic jelita do pracy i na to trzeba czasu. Wierz mi, cos o tym wiem. Cierpliwosci. Na pewno wszystko zacznie pracowac, tylko musisz poczekac. Mozesz ogladac duzo komedii albo programow rozrywkowych, bo nic tak nie pobudza jelit do ruchow, jak smiech. Przy okazji poprawisz sobie humorek. Pozdrawiam cie serdecznie i zycze duzo zdrowka. :D :) :lol:
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: magma »

Poziomko, podam Ci moje sposoby na zmuszanie jelita do pracy:
rano, na czczo szklanka ciepłej, przegotowanej wody
lekkostrawna dieta
jogurty naturalne, kefiry (maslanki nie testowałam)
jabłka pieczone/duszone
suszone śliwki/morele
nospa forte (w razie wzdęcia)
controloc control w razie refluksu i zgagi
herbata lipowa
Najlepszy efekt dawała tak szklanka wody...nie natychmiastowy, ale był...tylko stosować trzeba cierpliwie i konsekwentnie
aaa, zero słodyczy...niestety...


a dobry nastrój wroci jak samopoczucie wróci do normy...masz prawo byc "inna" niż zawsze...jestes "kobietą po przejściach" Musi opaśc potworne zmęczenie organizmu zebyś zaczeła funkcjonowac jak dawniej.
Powodzenia.Trzymam kciuki za szybki powrot do formy!
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: hercik17 »

Poziomko przykro mi że masz takie bóle.Bardzo ci współczuję i mam nadzieję że wszystko wróci do normy jak najszybciej.Nie poddawaj się :) pozdrawiam
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: poziomko »

Moje drogie, dziękuję.

Wizytę u gastroenterologa jednak przeniosłam w czasie, aktualnie pomaga mi debridat i niech tak pozostanie.
Termin oczekiwania na kolonoskopię na śląsku wynosi ok. 2-3 miesięcy (NFZ) a prywatnie, na narkozę taka przyjemność kosztuje około 500 - 800 złotych, co mnie przeraża i w związku tym, że w maju to ja muszę już wrócić do pracy zobaczę jak będą się te moje piękne jelita zachowywały do końca kwietnia i wtedy podejmę decyzję co robić. :o

Bo nie wiem, czy już o tym pisałam, ale ja nadal ewidentnie czuję, że jeśli mnie coś w brzuchu boli to są to jajniki. Jestem tego pewna. Ale skoro wszystko z nimi jest okej...
A problem z wypróżnianiem chyba ma podłoże psychiczne, podejrzewam u siebie zespół nadwrażliwego jelita czy jakoś tak ;)

Jadam jogurty naturalne, maślankę naturalną, gotowane warzywa, biały serek bieluch, rybkę pieczoną w piekarniku w rękawie, pijam wodę mineralną niegazowaną, herbatkę melisa z pomarańczą, koperek włoski i verdin, na śniadanie jadam chlebek żytni bez drożdży i wędlinkę z gotowanego kurczaka. na podwieczorek śliwki suszone, czasem biszkopty albo jabłko :?
Do tej pory, tzn. do ostatniej marcowej laparotomii nie miałam z jelitami żadnych problemów, codziennie o tej samej porze szłam do kibelka i po sprawie, co prawda w czasie miesiączki miałam biegunkę, ale to ponoć jest normalne.

W każdym bądź razie na razie nie zamierzam w najbliższym czasie odwiedzać doktorów, chyba, że nie będę w stanie wstać z łózka to wtedy się zastanowię.

Całuję. M.
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: magma »

Poziomko ja obstawiam, że Twoje problemy lada moment sie skończą...mówię to na podst własnych doświadczen po operacji...
moja propozycja: zamień wode mineralną na przegotowaną...u mnie wzdęcia powodowała mineralka (sama nie wiem dlaczego)...Rano piłam więc ciepłą przegotowana a potem w ciągu dnia już zimną wode, ale przegotowaną i to mi pomogło...
Wkrotce jelita poukładają się na swoje miejsca i podejma nalezyta pracę, zobaczysz...głowa do gory! i cierpliwości w zachowaniu diety życzę...;)
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: poziomko »

Witajcie kochane.
Moja siostra była wczoraj u mojej dr gin po zwolnienie lekarskie dla mnie (bo szpital wydał mi l4 od dnia przyjęcia do szpitala, a ja żeby dużo pieniążków nie stracić wzięłam 2 tygodnie urlopu w związku z czym jestem na l4 dopiero od wczoraj) i rozmawiała z moją panią doktor, która powiedziała m.in., że jej zdaniem powinnam zrobić kolonoskopię jak najszybciej. :shock:
Bo może być tak, że te wszystkie objawy to tylko zespół wrażliwego jelita albo i tak, że to coś poważniejszego.
Pani dr powiedziała też, że w moim przypadku kolonoskopia powinna być przeprowadzona w znieczuleniu ogólnym, bo w brzuchu już pewnie mam b. dużo zrostów pooperacyjnych i badanie może być bardziej bolesne niż u innych.
W moim miastowym szpitalu kolano robią tylko w znieczuleniu miejscowym, w szpitalu wojewódzkim w znieczuleniu miejscowym i ogólnym, ale termin oczekiwania na termin badania to od 4 - 6 miesięcy w zależności od ciężkości przypadku :roll:
W prywatnej klinice, kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym, badania krwi, jedna wizyta u gastroenterologa to 1000 zł, a jeśli podczas badania lekarz będzie musiał wyciąć małe polipy dodatkowo płaci się 500 zł. Pobranie jednego wycinka jelita 40 zł. Pani w rejestracji powiedziała, że trzeba liczyć, że cała przyjemność będzie kosztować ok 1500 - 1600 zł :cry:
Nie wiem co zrobić...
Do tego wszystkiego pani dr potwierdziła, że endometrioza rządzi sobie w moim brzuszku, myślę, czy te bóle jelit nie są wynikiem właśnie endo. Ale przecież biorę regularnie Visanne, to ogniska endo nie powinny się tworzyć...
Dr House pilnie potrzebny. I trochę kasy :mrgreen:
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: magma »

Poziomko, popytaj o kolonoskopię w prywatnych przychodniach (też mają umowy z NFZ a terminy nieco krotsze...u nas robia w znieczuleniach). Niedobrze, że szykuje Ci się kolejna narkoza, ale skoro nie ma wyjścia...Dużo siły życzę! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: gosiak76 »

A dowiadywalas sie ile kosztowaloby to w szpitalu gdybys chciala to zrobic prywatnie a nie na fundusz ?? Moze te ceny sa nieco inne niz w prywatnych gabinetach ??
W porownaniu do mojej laparoskopii za ktora zaplacilam prawie 2800 zl to w sumie nie jest az tak duzo ale z drugiej strony przy polskich zarobkach to troszke jednak jest.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: poziomko »

Gosiu u mnie w szpitalu robią kolonoskopię prywatnie ale (uwaga!) tylko w znieczuleniu miejscowym, na które nawet i bym się zdecydowała gdyby nie to, że ja czuję duży dyskomfort podczas USG transwaginalnego bo mi się ciągle wszystko zrasta tak jak nie powinno ;) również prawdopodobnie z jelitami ;) i również moja dr gin uważa, że po tym co ostatnio przeszłam powinnam mieć to badanie w znieczuleniu ogólnym.
Będę jeszcze szukać, ale w tym miejscu o którym pisałam "ludzie" mówią, że kolonoskopię wykonuje dobry specjalista. Gosiu a Ty miałaś kolonoskopię?

Całuje.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: agachod1 »

Witaj Poziomko. Faktycznie u ciebie nieciekawie to wyglada, ale poki co nie panikujmy. Moze byc tak, ze dolegliwosci, ktore teraz masz sa spowodowane operacja, ktora przeszlas. Uwazam, ze potrzeba czasu zeby jelita odpowiednio sie ulozyly i zaczely normalnie pracowac. Dobrze jednak, ze dowiadywalas sie odnosnie kolonoskopii. Ja mialam to badanie i jedyna nieprzyjemna rzecz, ktora wspominam to picie plynow przeczyszczajacych jelito. Podczas badania chcialam byc swiadoma w razie jakichs pytan, ale i tak zasnelam. Moze to i lepiej, bo jak znieczulenie odeszlo czulam bol podczas siadania, ktory utrzymywal sie przez ok tydzien. Mysle, ze mozna by jeszcze poszperac tu i tam, moze w innym miejscu to badanie ze znieczuleniem jest tansze, a moze jesli bedziesz sie dobrze czula, zapisac sie w kolejke i zaczekac te kilka mcy, zeby tak dla wszystkiego sprawdzic czy tam jest wszystko ok. Mnie zeby wykluczyc endo wewnatrz jelita, od razu wyslali na kolonoskopie. No ale wszedzie jest inaczej i kazdy lekarz ma inny plan dzialania. Zycze ci duzo zdrowka i cierpliwosci. Jestes bardzo dzielna. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: gosiak76 »

Poziomko mialam kolonoskopie ale badanie mialam robione w szpitalu w Anglii gdzie mieszkam, pracuje i jestem ubezpieczona.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: poziomko »

Sama nie wiem co powinnam zrobić, pomału cała ta sytuacja, która ciągnie się od listopada powoduje u mnie, że dół i smutek zaczynają nabierać w siłę.
Nie mam kasy na to badanie, ale żaden problem pożyczyć od mojej kochanej siostry, która już się do tego z chęcią zgłosiła, a z którą ja właśnie się pożarłam. Bo ona uważa, że powinnam postawić kropkę nad i i do końca wyjaśnić sprawę jelit i wykonać to badanie.
Ale ileż można.
Bo ja się już zaczynam czuć jak błazen, że mnie ciągle boli a nie ma co, moja dr gin wczoraj mojej siostrze powiedziała, że to może być tak, że ja czuję, że mnie bolą jajniki bo jelita mi na nie np. naciskają a w nich w jelitach, dzieje się coś złego.
Za dużo mnie to wszystko kosztuje, najchętniej wyjechałabym na nasze polskie morze choćby na kilka dni żeby odpocząć od kwestii zdrowia.
Muszę to przemyśleć.

Całuję Was mocno, spokojnej nocy.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: gosiak76 »

Skoro ginekologicznie zrobili co mogli i nic nie znalezli co mogloby wplywac na jelita to moze rzeczywiscie warto wykonac badanie i sprawdzic co piszczy w srodku jelit. Moze rzeczywiscie cos sie dzieje a w wyniku zrostow niby z jelitem bylo ok i nie wiadomo czy bylo czy tez nie bylo a poki nie zrobi sie badania zeby to wyjasnic to nie bedzie tak naprawde wiadomo.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: magma »

Tak czy siak...nie czekaj tylko zapisz się, poki co, na kolonoskopię na NFZ a w razie czego, jesli zdecydujesz zrobić się ją wcześniej prywatnie to tam odwołasz...
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: agachod1 »

Wiem, ze masz watpliwosci co do tego badania. Ja tez mialam. Poki co zrob tak, jak napisala Madzia. Zapisz sie w kolejke na NFZ. W miedzyczasie moze sie wiele wyjasni. Poziomko, jezeli za kilka tygodni nic sie nie zmieni, bedzie to znak, ze jest jakisc problem z jelitami, a kolonoskopia wszystko w tym temacie wyjasni. Ja teraz wlasnie zaczelam drugi litr plynu przeczyszczajacego jelito, poniewaz jutro ide do szpitala i musze byc czysta w srodku. Wierz mi wszystko da sie przezyc. Ja tez sie boje defakografii, bo nie wiem jak to bedzie. Moze byc tak, jak w przypadku kolonoskopii, ktorej sie obawialam, a potem okazalo sie, ze strach mial wielkie oczy, nic wiecej. Na razie nie panikuj. Spokojnie dochodz do siebie i obserwuj jak zachowuja sie twoje jelita. Wszystko bedzie dobrze, tylko na to potrzeba troche czasu. Wiem, ze i tak dlugo juz czekalas, ale na forum sa osoby, ktore dluzej zmagaja sie z choroba i nadal walcza mimo wszystko. Ty tez masz w sobie sile, tylko na razie jestes oslabiona po operacji i wycienczona tym, co przezylas w szpitalu. Pomalu wszystko z ciebie opadnie i odzyskasz wiare w to, ze trzeba walczyc i nie poddawac sie mimo przeciwnosci. Caluje cie mocno i trzymaj sie.
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: poziomko »

Wiem, że mogę zapisać się na NFZ na kiedyś tam, i czekać obserwując swoje jelita, ale jestem do 10 maja na l4 i po tym terminie muszę bezwzględnie wrócić do pracy i dlatego bardzo bym chciała mieć już swoją sytuację zdrowotną w miarę klarowną, tak, żebym mogła pracować.
Owszem zdrowie jest ważniejsze od pracy, ale ja w obecnej pracy byłam od listopada 3. tygodnie, nikt nie będzie tam na mnie wiecznie czekał, a znaleźć pracę w PL wcale nie jest tak łatwo i muszę pilnować i szanować to co mam, zwłaszcza, że spłacam kredyt studencki i w życiu, finansowo mogę liczyć tylko na siebie.
Nie mogę sobie pozwolić na to, że wrócę do pracy po 10. maja, jelita nawalą po kilku dniach i znowu pójdę na l4.
Jasne, że choroba i nie wybiera i, że może równie dobrze coś się wydarzyć nawet jak wykonam to badanie teraz, ale chciałabym mieć przynajmniej poczucie, że zrobiłam wszystko w tym momencie, żeby było dobrze.
Chociaż sama już nie wiem co zrobić.

Agachood1-> trzymam kciuki za Ciebie kochana, wszystko będzie dobrze.

Miłej nocy moje kochane.
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: magma »

Mój mąz w sytuacjach podbramkowych, kiedy kompletnie już nie wie na co ma się zdecydować, rzuca monetą...może to byłoby jakies wyjście...Powodzenia...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: gosiak76 »

Zrob wiec to badanie i bedziesz troszke spokojniejsza jak bedziesz wiedziala jak sie przedstawia sytuacja. Lecz sie poki mozesz bo czasem moze byc za pozno na samo leczenie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: poziomko »

Kochane!
Udało się!
Mama dziś uruchomiła swoje nadzwyczajne możliwości i dzięki ogromnej uprzejmości jednego z fantastycznych chirurgów proktologów mam wyznaczony termin kolonoskopii w szpitalu na NFZ na 17 maja 2012 roku na narkozę :-)
Będę przyjęta do szpitala 16 maja, 17 maja badanie a 18 maja do domku :mrgreen:
Bardzo, bardzo mnie to ucieszyło 8)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wiadomosci ze udalo sie to zalatwic :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Krótka historia jak bardzo zmieniło się moje życie

Post autor: magma »

Bravo...i problem rozwiązany... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”