Endo ... co robic ??

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: agachod1 »

Nie mam nic wiecej do dodania. Szkoda czasu. Przeprosilam cie, ale jezeli ty dalej szukasz powodu do tego zeby sie na kims wyzyc, nie moja w tym wina. ZANIM WESZLAS NA FORUM; ROZMAWIALAS Z LEKARZEM I TO ON CI ZALECIL KURACJE VISANNE!!!! Tak sie dopytywalas o ten lek, a ja ci cierpliwie odpowiadalam, nawet twedy kiedy juz wszystkie dziewczyny daly sobie spokoj. Powtarzam, gdybys od razu napisala, ze masz kondydata na ojca swojego dziecka i bedziesz zachodzic w ciaze, to bylaby twoja decyzja. Skad u ciebie tyle nienawisci do mnie. Ja ci nic zlego nie zrobilam wiec zostaw mnie w spokoju. To jest naprawde moj ostatni wpis tutaj. Ja nie chcialam sie z nikim klocic, tylko dojsc do porozumienia. Przeprosilam cie wiec czego jeszcze od mnie oczekujesz?
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

Dziewczyno uspokój sie o co mi chodzi o to zebyś przestała udowadniać na siłe ze masz racje -bo jej nie masz i tyle...

ciągle sie czepiasz i robisz z siebie ofiare...Poki nie zaczełaś żądać odemnie zebym zaczeła brać visane i straszyć mnie kolejną laparo było dobrze...Piszesz ze to Twoj ostatni post a ciągniesz temat dalej i dalej...juz nie chodzi Ci o visanee tobie chodzi jedynie o to zeby Twoje było na wiechchu...

TO Ty zareagowałaś agresją na mnie chora swieżo po laparoskopii..weszłam na czat i zadawałam pytania -i dziewczyny wszystkie chętnie mi odpowiadaly i nikt mnie nie zaatakował poza TObą...nikt...rozumiem ze to wina hormonow ze sie tak zachowujesz...Zrozum ze co osoba to inne zdanie wez sie juz na mnie nie wyżywaj za to ze jestes chora

Mam inne zdanie

a co robisz Ty wypominasz mi ze udzieliłaś mi odpowedzi na czacie///a zmuszał Cie ktos do pisania??

Jak ja nie lubie takich osob -niby miłe a jak ma sie odmienne zdanie to CI wezmą i wypommną ze CI udzieliły odpowiedzi..Wez mnie juz nie atakuj bo to jest nie przyjemne

Mam inne zdanie niz Ty -dopuść do siebie fakt ze w to co tak usilnie wierzysz nie zasze musi być słuszne a moze jestem tu po to zeby Cie uchronić przed ..zresza nie wazne ty i tak wiesz lepiej-sponsoruj sobie swoich lekarzy

a propo czytałam gdzies ciekawy artyluł jak firma Bayer wysyła swoich lekarzy tych co przepisują visane na luksusowe wycieczli do zagraniczne .jak fudnuje im super samochodziki w zamian za..........ups za przepisywanie ich leków....

cchesz tak proszę bardzo....polowa Twoich dolegliwosci z jelitami i tego co teraz masz mogla sie wziąśc z przyjmowania tego gowna-zresztą nie wazne...szkoda mi czasu

Zegnaj i bądz zdrowa-odetnij sie od tego forum bo im dluzej mowisz o chorobach i rozmawiasz o chorobach tym przyciągasz te choroby...papa
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

Asiek i Agachod1 - dosc tego i ostrzegam Was obydwie przed takimi wpisami. Asiek dziewczyny biora visanne ale nie wpisywaly sie u Ciebie bo Ty nie wiedzialas co robic i zdecydowalas ze nie wezmiesz leku.
Takze nie buntuj dziewczyn gdyz takie postepowanie nie jest tu tolerowane i moze dojsc do usuniecia forumowiczek badz ich zablokowania jezeli nie potrafia sie do siebie odnosic.
Aga nie pisz wiecej na tym watku to skoncza sie Wasze spory ktore nie sa tolerowane ani przez Admina ani moderatorki a ja jestem odpowiedzialna za to miedzy innymi aby nie dochodzilo do ostrej wymiany zdan jak to jest w Waszym przypadku.

Asiek ja rowniez wiem ze nie leczona endo moze doprowadzic do wielu powiklan bo Ty naprawde nawet nie odpisalas na moje pytania jak pytalam kiedy planujesz starania i ze jezeli sa w dalszej przyszlosci to warto jest pomyslec co chce sie osiagnac zeby miec zielone swiatlo w staraniu sie o dziecko.

Ja biore hormony hamujace wydzielanie meskiego hormonu gdyz guz nowotworowy zdiagnozowany w mojej sytuacji jest bardzo razdkim typem raka jajnika wydzielajacym nadmiar hormonow meskich.

Kazda kuracja ma swoje plusy i minusy - skoro starasz sie o dziecko to zycze powodzenia i czekamy na dobre wiesci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

gosiak76

nikogo nie buntuje-nie mam zamiaru-
przestrżegam tylko-a każdy jest dorosły i wie co robić czy brać hormony czy nie.Jak ja moge kogoś buntowąc toz to dorosli ludzie chyba siedzą przed tym komputerem-ja tylko daje do myslenia..

Sama napisze do admina i zapytam jak to jest ze jedna osoba moze wyrazać swoją opinie a druga nie-
i mowie tu ogołem....
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

Mozesz napisac nie ma problemu Asiek - nie chce by dochodzilo do wymiany zdan a Ty dzialaj w taki sposob aby bylo dobrze.

Napisz jak sie czujesz ostatnio bo to jest wazniejsze niz dalsze klotnie. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

jak sie czuje?

hmm pobolewa mnie lewa strona ciała ale czytałam ze to normalne po laparoskopii

Piałam ze leczyłam sie rok czasu na inną chorobe-chodzi o kręgosłup i być moze to jest z tym zwiazane-ale nie chce juz pisac o tej innej chorobie

ide po wynik HP w nast tygodniu

gorączka sie skoczyłą-podczas miesiączki zero bólu miesiaczkowego..

a Ty jak sie czujesz ?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

A dokladnie boli Cie lew strona w okolicy ramienia - wiem ze dobrze jest pic herbate mietowa gdyz pomaga w zejsciu gazow ktore sa wpompowywane podczas laparo.
Najwazniejsze ze wciaz nie masz bolu @ a to jest najwazniejsze.

Ja mam efekty uboczne dzialania leku przeciwbolowego gdyz mialam bole w okolicy narzadow rodnych - wiem teraz ze to z powodu uszkodzonego nerwu. W srode ide do lekarza i zobacze co dalej - mam nadzieje ze zmiana leku bedzie.
Dzis kupilam rybki do akwarium i siedze sobie podziwiajac je - wszystko wplywa relaksujaco poprzez patrzenie na nie. Tu jest link jak chcesz zobaczyc - http://forum.endoendo.pl/viewtopic.php? ... d593de7c05
Milego weekendu i uwazaj na siebie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

tzn mnie bardziej boli lewa noga niz ramie

masz uszkodzony nerw przez leki przeciwbólowe? tzn bo bierzesz ich duzo..czy mialas zabieg i tam CI podano leki i uszkodzono cos?

nio u mnie to tak wyglada jak by jakiś nerw usciskał...mam nadzieje ze to z czasem przejdzie...

jak bede u ginekologa to za pytam o to ..albo wybiore sie do neurologa albo chirurga któryś z nich coś moze powie-bo mam to w sumie od nie dawna a jestem juz 3 tygodnie po laparo..takie uczucie jak by zyły bolały

SPoko fajne rybki :)

wzajemnie milego wekendu
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje - na razie wypoczywam sobie bo czuje sie zmeczona.

Nerw zostal uszkodzony w wyniku zabiegu bo pobierano mi wiele biopsji ze wzgledu na nowotwor jajnika.

Mysle ze warto sie wobec tego dopytac lekarza gdzie tkwi przyczyna bolu Twojej nogi - moze byc tak ze nerw uciska i dlatego odczuwasz to wszystko. Nie mialam takiego uczucia jak Ty teraz odczuwasz - kiedy masz wizyte kontrolna teraz zeby porozmawiac z lekarzem ?? Nie poddawaj sie i walcz o siebie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

Wiesz co do tej kontrolnej wizyty to ustalam sobie ją sama...tzn po wyjsciu ze szpitala co prawda pisalo ze za 3 tygodnie powinna być...wiec mysle ze w tym tygodniu sie umowie gdzies na piątek..bo akurat w poniedzialek odbiore HP i od razu z tym pojade co mi powie...W ogole ta moja choroba taka tajemnicza..bo wynik CA125 mialam 33 poczas miesiaczki a norma jest 36 ponoć...wyniki badan krwi rewlekacyjne ,zero bólow podczas miesiaczki...tylko to mrowienie teraz w nodze-dziwne....wiec po ginelologu odwiedze jeszcze neurologa...

Nio to tez masz nie cikawie ale dobrze ze CI to wykryto i ze mozesz to wyleczyć w pore-Nie martw sie wszytko sie ułoży-Trzeba mysleć pozytywnie

pozdrawiam CIe-trzymaj sie :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

U mnie CA-125 tez bylo w normie pomimo ze mialam nowotwor jajnika ale przy tym rodzaju co ja mialam CA-125 nie odzwierciedla mojej choroby.
Przy endo bywa tak ze akurat CA-125 nie odzwierciedla zmian rowniez przy endo wiec nie jest tak ze zawsze poziom jest podwyzszony tego markera.

Daj znac jak otrzymasz wyniki histopato i czekamy na dalsze wiesci z wizyty kontrolnej. Jestem ciekawa co jest przyczyna tego mrowienia.

Ja jestem wolna od nowotworu juz rok czasu i staram sie robic wszystko by zyc pelnia zycia - dla charity The Eve Appeal zajmujacego sie badaniami na rakiem ginekologicznym wykonalam skok spadochronowy. Pieniazki ktore uzbieralam zostaly przekazane na dalsze badania nad rakiem ginekologicznym a wlasciwie na badania i wczesne diagnozowanie raka jajnika.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

Wow jestem pod wrażeniem-Tego skoku no i akcji-piękny gest-Bardzo Ci sie to chwali Brawo

Mam stracha przed tym wynikiem HP nie powiem

Jeszcze za pytam bo pisałaś ze u Ciebie hormon męski wywoływał tego okropnego brrrr -powiedz mi czy maiałaś wykonywany poziom hormonow czy to wiesz po wycinku HP? tak z ciekawości

Chyba nie bede czekać do piątku i ide do lekarza w poniedzialek bez rejestracji-chodze ptrywatnie bo znowu dziś teraz dostałąm gorączki 38 stopni..w kropce jestem skad taka wysoka gorączka

Ciesze sie ze wygrałas :)

ja idę sopać-
Dobranoc :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

Mialam podwyzszony poziom hormonu meskiego ale lekarze nie podejrzewali ze to powiazane jest z moim guzem - co do raka jajnika to dowiedzialam sie z wyniku histopatologicznego ostatecznie co sie ze mna dzieje i gdzie tkwi problem. Podejrzewano u mnie syndrom policystycznych jajnikow z powodu podwyzszonego hormonu meskiego.
Guz wytwarzal meski hormon i dlatego to odzwierciedlone bylo jako podwyzszony poziom hormonu meskiego.
Do konca jeszcze nie wygralam bo sa przede mna 4 lata niepewnosci jeszcze i mam kontrole gin.-onkologiczne.

Nie dziwie sie ze masz stracha bo kazda z nas ma czekajac na wyniki histopatologiczne.
Jezeli masz obawy ze cos sie dzieje to w sumie dobrze gdybys udala sie do lekarza zeby wyjasnil cala sytuacje - miejmy nadzieje ze nic nie jest naruszone co moze wywolac temperature.

Co do skoku - chcialam zrobic cos co uratuje inne kobiety przed rakiem jajnika i zeby bylo mozliwe znalezienie takiej metody diagnozowania zeby mozna bylo chorobe zdiagnozowac we wczesnym stadium gdy sa wieksze szanse na walke z nowotworem i nie przedostal sie do innych organow. Dziekuje za mile slowa.

Milej nocy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

Mam wynik HPwynik Badania Torbiel endometrialna jajnika lewego.Ciałka białąwe. Przekrwienie,obrzęk


nic po za tym nie pisze tylko to

Teraz do lekarza--bo chodze prywatnie..

Wiesz co wczoraj dostałam silnego bólu miedzy zebrowego chyba mam zapalenie mięsnia między żebrowego..bo nie moge sie położyć na plecach -spałam na siedząco bo bol jest taki ze nawet oddechu nie moge zlapac..a jak cche oddychać głębiej to musze uciskać zebro...chyba jutro pujde do internisty jeszcze bo nie chyba na to ginekolog nie pomoże hmm..

Mam zamiar dzis po 20 pujśc do swojego do gabinetu -bez rejestracji -bo mialam iść dopiero w środe....ale to tak kłuhe ze nie moge ruchu zrobić

to jak nie urok to....
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: magma »

Witaj.Teraz przynajmniej masz pewnośc, że jesteś endo-kobitką...
Współczuję bolu...lec do lekarza, na pewno przyjmie (oni rzadko odmawiają...)
Powodzenia!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

Skoro wynik histopatologiczny mowi o torbieli endometrialnej to oznacza ze jednak wystepuje u Ciebie endometrioza. Co oznaczaja cialka bialawe i cala reszta to nie mam pojecia ale mam nadzieje ze lekarz wszystko wyjasni.
Co do bolu miedzyzebrowego to masz racje zeby pojsc do lekarza internisty bo ginekolog nic na to nie zaradzi - mam nadzieje ze nic sie nie wydarzylo podczas przepychanek lub zapasow z Twoim tata.
Trzeba wyjasnic jak najszybciej co sie z Toba dzieje bo skoro nie mozesz oddychac ani spc na lezaco to nie wyglada to zbyt dobrze.

Daj znac jak przebiegla wizyta.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

Już wiem co mi jest-ten ból pod zebrem sie zlał niżej i przeleżałam w łożku-byłam tylko u internisty ale to nerka mi wywaliła...bo jak sie chce ostukać to ból nie miłośierny..chyba mam zapalenie nerki...

nie dałąm rady iść do gina w poniedzialek bo wiłam sie z bolu--myślałam ze to wyrostek juz a to nerka..mam antybiotyk od internisty

ale skad ta nerka tak boli..moze być to przez laparoskopie?tak nagle? nigdy mnie nerka nie bolała
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

ps

czy edno zatakowala by nerke w 4 tygodnie? bo usunieciu jej -tzn tej torbieli z czescią jajnika

no wskazuje wszystko na zapalenie nerki-bo mialam ponad tydzien gorączke a teraz wywaliła jedna nerka

a tak sie rozwija zapalenie miedzymiedniczkowe nerki
ale nie wiem czy to od ento czy to powiklanie czy naduzycie sroskow przeciwbolowych do zbijania goraczki...
no masakra
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

A co powiedzial lekarz ze od czego mogla zostac ta nerka zaatakowana ?? Dostalas jakies informacje ?? Moze zrobil sie jakis stan zapalny i to poszlo na nerke ?? Nie wiem naprawde i nie chce bawic sie w lekarza co jest tego przyczyna.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

Gosia nie mam pojęcja..Lekarz tez nie dał odpowiedzi..dał mi tylko na badanie moczu..właśnie wracam..ale wynik dopiero pozniej będe mieć...oklady na nerke i nospa pomogly-ta goraczka co mniałam to chyba z tego..dzis mnie juz tak nie boli ale zaczeło mnie bolec to ramie tak jak pisałaś..dokladnie tak samo jak po wpuszczaniu tych gazów pod powłoke brzuszną....wiec ja mysle ze to sa powikłania po laparoskopii...Bo ja nie wierze ze nagle przesladuje mnie ból nogi,który ustaje samoistnie,pozniej ta nerka a teraz to ramie..czekam na wynik moczu,,,,internista powiedziala ze to moze być ale nie musi po laparo i dala antybiotyk i kazala zrobić mocz

a powiedz mi bo Ty miałaś iść do lekarza wczoraj...co CI powiedział? ja czytałam w jakimś temacie ze miałaś problem z lekiem i efektami ubocznymi...zmnienili Ci lek??? Jak sie czujesz?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

Wyglada na to ze mozesz miec powiklania - mam nadzieje ze ginekolog bedzie w stanie cos wiecej powiedziec na ten temat co do Twojego stanu zdrowia. Prosze daj znac jak wygladaja wyniki moczu jak tylko je odbierzesz.

Bylam wczoraj u lekarza i lekarz zmienil mi lek - mialam okropne efekty uboczne i nie mialam pojecia co zrobic. Jestem teraz na nizszej dawce leku co bralam do tej pory i mam go brac przez tydzien czasu a gardlo ma rowniez dojsc do siebie dzieki temu bo bylo podraznione i suche (efekt uboczny leku przeciwbolowego). Po tygodniu czasu mam zaczac brac juz nowy lek - sa to leki ktore maja mi pomoc w walce z bolem pochodzacym od uszkodzonego nerwu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

odebrałam wynik moczu

i wyszedł stan zapalny

erytrocyty są wysokie bo az 10

liczne bakrerie,Bawwa mętna,leukocyty75

mam nadzieje ze mi zmieni antybiotyk na taki na zapalenie nerek ...bo z tego co czytalam na necie to na pewno mam odmiedniczkowe zapalenie nerek..wszystkie objawy i te wyniki na to wskazują

nie wiem czy nie odwiedzic nefrologa traz..bo te nerki tak znikąd wywaliły ;/

Mam nadzieje ze CI sie wszystko unormuje po tej zmianie Leku :)

pozdrawiam serdecznie
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: vwd »

Czesc! Korzystajac z okazji, zycze wszystkim nam i kazdej z osobna Wesolych Swiat! :) Mokrego dyngusia ;) Zdrooooowia i Spooookoju :D i odpoczynku od choroby!!! Niech sie spelni! Amen! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

Mysle ze w sumie zrobilabys dobre posuniecie udajac sie do nefrologa gdyz stan zapalny nerek mogl powstac od pecherza moczowego. Najwazniejsze aby zaczac dzialac jak najszybciej i zahamowac chorobe by nerki mogly zaczac dobrze funkcjonowac z powrotem i zeby nie doszlo do niepotrzebnych komplikacji.

Co do mnie - jak zaczne stosowac lek to sie okaze jak ten nowy bedzie dzialal - jezeli nadal beda skutki uboczne to poprosze o skierowanie do kliniki leczenia bolu gdzie zajma sie mna specjalisci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: magma »

Asiek a robiłaś posiew moczu czy tylko badanie ogólne?
Masz liczne bakterie...ale czy określono jakie?
znajoma wyszła ostatnio ze szpitala z bakteriami e coli w moczu...
Takie czy inne, jeśli są należy je szybko i skutecznie wytępić!

Pozdrawiam, powodzenia w walce życzę i przy okazji spokojnych i ZDROWYCH Świąt...

p.s.
Ja też na lekach...;(
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

Gosia klinika leczenia bólu??? wow nie wiedziałam nawet ze takie coś jest :) ..Masz racje trzeba zeby sie specjaliści zajeli Tobą :)

Ja dziś po wizycie u internisty...mam antybiotyk brac przez 10 dni i przyjść do niej i wtedy zrobić mi ma dokladniejsze badania z moczu i dodatkowo krwi...a i jeszcze dala mi skierowanie na usg nerek..ale to zrobie prywatnie bo sie za dlugo czeka..

Wesołych Świąt CI zyczę i Mokrego Dyngusa
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

vwd -Wzajemnie -zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych,smacznego jajeczka ,mokrego dyngusa i zero chorób

Wesołych Świąt
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: asiek22 »

magma >>>>

Chyba zwykly mocz -tzn wyszedł stan zapalny i cos jest tam za duzo ale jakie bakterie to nie ma...Mam antybiotyk 10 dni,po zakonczeniu mam zrobić dokadniejsze badania moczy wiec mysle ze to ten posiew o którym piszesz..dodatkowo mam zrobic badanie krwi czy jakies bakterie z moczu sie nie przedostaly do krwi...jakoś tak mowiła...

i dala mi jeszcze skierowanie na usg nerek...

A Ty na jakich lekach jestes? na jakie schorzenie?

Ps Wesołych Świąt zycze Mokrego Dyngusa i zdrowka:)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: gosiak76 »

Dobrze ze dostalas antybiotyk i skierowanie na usg nerek dzieki czemu lek pomoze a usg wyjasni co sie dzieje. Dobrze ze bedziesz miec robione bardziej szczegolowe badania gdyz tylko one moga wyjasnic jakie bakterie sie do Ciebie przyplataly.

Jest cos takiego jak klinika leczenia bolu w Anglii a w Polsce jest chyba poradnia leczenia bolu gdzie odpowiedni specjalisci zajmuja sie pacjentami z przewleklymi bolami.

Zycze zdrowych i pogodnych Swiat Wielkanocnych !!!
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Endo ... co robic ??

Post autor: magma »

Jak zdrowie po Świętach?
Stajesz na nogi?
Ja jestem w trakcie leczenia zap.gardł/wezłów/ucha i zatoki szczękowej...Dzisiaj wzięłam ostatni antybiotyk jutro CRP do powtorki i zobaczymy, czy antybiotyk zostanie przedłuzony czy nie...

Wygrzewaj nerki...nie ma z nimi żartów.
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”