Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

Jeśli za V. płacisz kilka zł to znaczy, że masz refundowaną...czyli recepta wypisana prawidłowo...

mnie też piecze, pali, ale blizna po endo...dasz wiarę...mam doła...nie mogę położyć się na brzuchu...
I popatrz jak to jest, ty nie wycięłaś, ja tak a obydwie mamy podobne dolegliwości...
Zastanawiam się nad sensem tych operacji...
Mam wrażenie, że z jednej strony owszem wycieli ale z drugie rozsiali nowe guzki...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

AKKM moge Cie tylko pocieszyc ze moja choroba tez nie jest widoczna i nie wygladam na chora ... a jednak pozory moga mylic i wiele osob nawet sie nie domysla tego co we mnie bylo i nie wiadomo nawet czy nie wroci. Takze cos niewidocznego nie oznacza ze jest sie zdrowym - inni tylko nas tak widza nie wiedzac o tym.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

U mnie było tak, że to własnie to nowe, malutkie "guzki" były bardziej upierdliwe od tego podstawowego, dużego...
Tylko dlaczego u ciebie pojawiają się nowe skoro jesteś na leku...Zagadka, która wyjaśnić może gin...

Pozdrawiam, a z ketonalem uważaj, ja strasznie podrazniłam sobie nim wątrobę...może przerzuć się na coś w czopkach?
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Ja z doswiadczenia wiem, ze przy zazywaniu Visanne podstawa rezultatow jest systematycznosc. Przepraszam, ze znowu sie nad toba znecam, ale takie jest dzialanie tego leku. U mnie np jest tak, ze jak spoznie sie z wzieciem tabletki dwie, trzy godziny, to juz mam bole jakbym miala dostac @. Jezeli wczesniej nie bralas codziennie Visanne, teraz musisz poczekac dluzej na efekty. Przykro mi, musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Czasami jest tak, ze aby wyciszyc chorobe, potrzeba wiecej czasu. U mnie to trwa juz dwa lata i jak na razie nie narzekam. Czuje sie dobrze. Badz dobrej mysli i w razie co informuj swojego lekarza, co sie dzieje. Pozdrawiam. :D
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Hej AKKM. Co u ciebie? Co tak zamilklas? Mam nadzieje, ze nic sie nie stalo. Napisz prosze jak sie czujesz i czy bylas juz u lekarza. Caluje. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie ze jest dobrze i milo widziec ze pozytywnie do tego wszystkiego podchodzisz - tak trzymaj :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Cześć AKKM :)

Bardzo się cieszę, że od tygodnia u Ciebie wszystko dobrze się układa i czujesz się ok.. Mam nadzieję, że odłożenie tabletek też podziała prawidłowo i nic nie będzie Cię męczyło :)
Twoje nastawienie jest pozytywne i tego się trzymaj :) Fajnie patrzeć, że w końcu ktoś myśli optymistycznie :)

buziaki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Kciuki zacisniete i powodzenia. Dbaj o siebie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Trzymamy, trzymamy. Mam nadzieje, ze teraz wszystko wroci do normy i poczujesz sie lepiej. Pozdrawiam. :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

a jak sie czujesz po odstawieniu? :) Oczywiscie, myslami jestem z Toba! Trzymnaj sie! :)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

AKKM pisze: i kurcze jeszcze sam fakt, że nie zna się nikogo kto by to miał... zastanawiam się nad poszukaniem kogoś... zaczyna mi brakować kogoś z kim mogłabym normalnie porozmawiać...
a ja mam odwrotnie...spotykam kolezankę, rozmawiamy, plotkujemy, schodzimy na choroby...i co...i okazuje się, że ma endo...i tak juz trzy osoby w ostatnim czasie...Jestem przerażona "popularnością" tej choroby....

Jak czujesz się po odstawieniu V.
Byłas u gina skonsultowac te małe guzki?
pozdrawiam
:)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

To dobrze, ze na razie czujesz sie ok. Pamietaj, w razie czego trzymaj reke na pulsie i od razu umawiaj sie na wizyte. Dobrze, ze pomyslalas o zabezpieczeniu i zarezerwowalas sobie taka awaryjna wizyte na koniec sierpnia. Jak cos, nie bedziesz sie dodatkowo stresowac tym, ze lekarz cie nie przyjmie, bo brak terminow. Pozdrawiam. :D
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

Przezorny zawsze....zabezpieczony... ;)
Stosuje dokladnie tą samą metodę...a potem, jesli nie mam potrzeby wizyty to odwołuje, żeby ktoś mógł skorzystac...
;)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

No niestety, ale tak to juz jest z ta nasza choroba. W tym przypadku zaplanowane z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem wizyty musza byc przekladane, bo cos sie nagle zaczyna dziac i trzeba sie skonsultowac z lekarzem natychmiast, bo za kilka mcy choroba moze sie rozwinac i utrudnic nam zycie w znaczny sposob. Na szczescie w Niemczech jest tak, ze jak cos by sie ze mna zaczelo dziac, to moge isc w kazdej chwili i zostaje przyjeta jako nagly przypadek. Pozdrawiam.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

no, tak... zapomnialam, ze tam mieszkasz :) A czy sa tam tez prywatne gabinety? bo u nas to wiekszosc chodzi tylko prywatnie :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Spokojnie. Nie dam, ale musze ci napisac, ze w przypadku, kiedy ogniska sa duze samo Visanne niestety nie wystarczy i wtedy potrzebna jest operacja. Najlepiej decydowac sie na Visanne dopiero potem. Wiem, ze nie u kazdego tak to moze wygladac, ale w wiekszosci przypadkow leczenie Visanne sprawdza sie tylko w przypadku, kiedy wieksze zmiany zostana usuniete.
vwd pisze:A czy sa tam tez prywatne gabinety?
Ja jestem ubezpieczona w panstwowej kasie chorych i place 10 ? na kwartal i nic nie place za wizyty. :D
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

AKKM pisze:No ja już spadam na ziemie....
Bardzo mi przykro...oby to było chwilowe "zachwianie"...
AKKM pisze:wczoraj pobolewanie dziś dziwne uczucie " puchnięcie" w okolicach guza...
widzisz opuchliznę w miejscach bólu?
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

Ja jestem strasznie ciekawa co powie mój gin...tamtym razem przekonywał, że nie ma sensu leczyć, trzeba wycinać...ciekawe co zaśpiewa teraz...ciekawe...

Pozdrawiam.;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Wszystko zalezy od podejscia lekarza i jego predyspozycji zwiazanych z leczeniem. Wiekszosc uwaza ze jak sa zmiany to nalezy je usunac.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

Wygląda na to, że "każdy medal ma dwie strony..."
albo, jak to mawiała moja dr pediatra: "są dwie szkoły: Falenicka i Otwocka"
mój stosuje ta Otwocką a Twój Falecnicką...albo odwrotnie...w kazdym razie są wyznawcami przeciwnych metod leczenia... szkoda tylko, że żadna z metod nie okazała się dla nas trafiona...
pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”