Tez mam endo

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

jeczacy dzien w urodziny? ;)
Kochana!
Dzięki spojrzeniu Twemu, dziś nie zwątpiłem w nową chwilę,
Nie trzeba było wielkich rzeczy, by znów odnaleźć w sobie siłę.
Siłę, która przyprawi mój świat o tęczy kolory,
Pierwsze słowo niechęć w duszy zabiło, w ciemność odeszły spory.

I gdy wspomnisz w myślach jedną z chwil, ja będę tuż obok Ciebie,
Złączymy nasze wspólne dni, niczym ziarna w chlebie.
Niesamowite uczucie, ciepło na sercu czuję z każdym głosem Twym,
Nie wystarczą zwykłe słowa, by opisać co dzieje się w życiu mym.

Napływ nowych wspomnień maluje uśmiech na mej twarzy,
A z każdą nową chwilą myślę, co nowego się wydarzy
.
Wszystkiego najlepszego!!!!!
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

O proszę :) Wszystkiego dobrego!!!! To teraz wiadomo dla czego dają od razu L4... nie dałoby się pracować... No niestety jak brałam leki na wzrost jajeczek to też mnie ciągle bolał brzuch, jajniki i w ogóle... Ale przetrwasz, bo cel uświęca środki :)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Dziękuję kochane za życzenia!
Dziś na kontroli dalej 3 pęcherzyki 11/12 mm i jeden mniejszy. Mało ale dobrze że coś jest :( Dostałam receptę jeszcze na 6 zastrzyków i mam brać po 2 (750zł) do niedzieli. W poniedziałek albo we wtorek punkcja. Lekarz powiedział że jestem bardzo okaleczona przez endo i przez przebyte operacje ale ratuje mnie jeszcze młody wiek. Boje się bardzo że to co wyhodowałam to trochę mało.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Wszystkiego najlepszego kochana - duzo zdrowka oraz sil a takze spelnienia marzen :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Nie bój sie i nie nastawiaj negatywnie, nieraz 1 wystarczy, poza tym w mniejszych też są jajeczka a przyu lekach okazuje się że w jednym pęcherzyku może być kilka jajeczek. Więc tylko pozytywnie myśl :) Trzymam kciuki i duchem jestem przy Tobie :)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

We wtorek punkcja, mam 3 wielkie pęcherzyki i jeden mniejszy nadające się do przekłucia. Kilka mniejszych też jest i lekarz powiedział że pokłuje wszystkie. Dziś o 20.15 mam zrobić zastrzyk Ovitrelle i we wtorek na 7.30 na punkcje. Ufff....boję się co tam się wykluło.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

Kochana,
my sie tez boimy z Toba :) ale... trzymamy nieustannie kciuki!!!! ;)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Aż mnie ciarki przechodzą, bynajmniej nie z przerażenia... :) Trzymam kciuki kochana :)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Brzuch mam już jak balon oby do jutra. Trzymajcie mocno kciuki za moje jajeczka :D
Napisze jak tylko dojdę do siebie po punkcji kochane. Dziękuję Wam za wsparcie z całego serca nawet nie wiecie jakie to dla mnie ważne. Aż mi łezka poleciała... :cry: :) ze szczęścia.....
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

Czesc alcia :)
Lubie odwiedzac Twoj watek :) lubie patrzec na twa piekna buzke :)
uda ci sie!!!! jestem naprawde dobrej mysli :D
wiem, ze to wszystko nie jest proste... wiem, ze to dlugo trwa...
ze musisz sie wykazac wytrwaloscia, odwaga, sila, ale ty masz te wszystkie cechy :)
i masz wiare :)
a my ci kibicujemy i bijemy brawo ;)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Rano jak przyjechałam na punkcję załamałam się....Dziś z samego rana debatowali nad moim przypadkiem ponieważ wynik estradiolu wskazywał na to że moje piękne pęcherzyki są puste. Dyrektor kliniki razem z moim lekarzem zaprosili mnie na rozmowę i usg. Obraz na usg piękny (jak na mój jajnik) 4 wielkie pęcherze i kilka małych a wynik mega do bani. Powiedzieli mi że gdybym musiała zapłacić za punkcję to by mi odradzali. Dyrektor powiedział że oni tylko nie patrzą na wyniki że kierują się zasadą żeby "leczyć pacjentkę a nie wyniki". Mój lekarz jak zwykle optymistycznie nastawiony do życia powiedział że szkoda marnować tych pieniędzy na leki, szczepienia itd...i że robimy tą punkcje choćby nie wiem co. Położyli mnie i uśpili. Po przebudzeniu dowiedziałam się że pobrali 4 jajeczka. Skąd taki kijowy wynik?! Tego nie wiem. Kazał mi się modlić żeby się zapłodniły....Jutro będą dzwonić czy się coś zapłodniło. Strasznie się boję. Dostałam stos leków. 3 razy dziennie duphaston, luteina pod język 2 razy dziennie, luteina dopochwowo 2 razy po 2 dziennie, encorton i pregna plus.
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

:shock: :shock: no to przeszłaś... ale są!!! i to jest ważne :) trzymam kciuki za zapłodnienie i pozytywne dalsze wyniki... Leków faktycznie cała masa ale jak trzeba to trzeba...Głowa do góry.:)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Nie dzwonili dziś do mnie z kliniki więc nic nie wiem co z moimi komóreczkami. Po jedno dobrze że nie dzwonili ze złymi wiadomościami...to już jakiś plus. Boje się jak cholera już nie wiem co mam ze sobą zrobić..
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: Tez mam endo

Post autor: Alcia »

Alciu w koncu zadzwonia i mam nadzieje ze z dobrymi wiadomosciami, trzymam mocno kciuki, trzymaj sie:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Spróbuj się nie denerwować tak bardzo... A na kiedy miałabyś ewentualny transfer?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Transfer jutro o 11.30. Pobrano 4 komórki, jedna była prze dojrzała , druga zdegenerowana, trzecia się wolniej dzieli ale się zaplemniła, czwarta (już zarodek) do transferu....
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Super!! Trzymam zaciśnięte kciuki...:)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

alcia, mysle o Tobie nieustannie :)
i to sa same zyczliwe mysli :D
przesylam Ci same dobre zyczenia i dziele sie z Toba moim optymizmem, moja witalnoscia i moja nadzieja :) :)
Badz dobrej mysli
Caluje Cie w oba policzki "cmok" "cmok"
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Poczułam aż te całuski :D
Dziś od samego rana mi nie dobrze jezu nie wiem co się ze mną dziś dzieje.
Dziś jest 4 dzień po transferze jeszcze dużo czasu do testowania. Mam zrobić betę 11d po transferze.
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Jeden zarodek?? Trzymam kciuki zaciśnięte jak nie wiem co. :mrgreen:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

tyle przygotowan, tyle lekow, tyle zlego samopoczucia, tyle bolu, tyle poswieconego czasu, tyle wizyt, tyle niepewnosci
i jeden zarodek
i tych kilkanascie dni, kt. trzeba przezyc w nadziei
cieszmy sie ta nadzieja! :D :D
ja sie ciesze, ze tak daleko zaszlas, ze moge Ci kibicowac, ze dopuscilas mnie do swego oczekiwania i ze ja teraz czekam z Toba
kochana, ogladaj tylko mile obrazki, czytaj tylko mile rzeczy i usmiechaj sie :)
coz mozesz teraz zrobic wiecej?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Araju tak jeden zarodek miałam który walczył i się dzielił, ten drugo przestał się dzielić bo endometrioza go zjadła. Miałam transfer mojego zarodeczka z nacięciem otoczki żeby ułatwić i przyspieszyć zagnieżdżenie. Dziś jest 5 dpt biorę masę leków i czekam.
Vwd potrafisz mnie podnieść na duchu....Dziękuję!
Mam czasami jakieś chwile załamania i zwątpienia ale to po prostu nerwy i niepewność które muszę jakoś przetrzymać, ale jak mam doła to czytam twój post :D
Juro jadę jeszcze po L-4 do czasu testowania....
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Ważny i ten jeden. Będzie dobrze! Musi być :) nie stresuj się kochana :) odpoczywaj i relaksuj się :)
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: Tez mam endo

Post autor: Alcia »

Alu jestesmy z toba trzymaj sie kochana:) Jeden zarodek ale moze byc bardzo dobry:0
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

przesylam usmiech :)
kochana, jak sie czujesz?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Tak w sumie to w ogóle się nie czuję. W drugi dzień po transferze mega mnie bolał brzuch jak na @ mega....musiałam przespać ten czas. Teraz cały czas mam zgagę, bardzo boli mnie żołądek i mam brzuch jak balon. (chyba od ilości progesteronu jaka biorę). Przez ostatnie 2 dni miałam obolałe tkliwe piersi ale to już też przeszło i teraz kłuje mnie czasem jajnik. Cały czas dziwnie "ciągnie" mnie dół brzucha. Sama nie wiem co się dzieje, nie wiem co mam myśleć. Testuję we wtorek....
lara
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2013, 19:54

Re: Tez mam endo

Post autor: lara »

alcia28 ojej biedna to się namęczyłaś :( bol musiał byc straszny :( 3mam kciuki zeby Wszystko się u Ciebie ulozyło ! :) i tak jesteś silna mam nadzieję, że wszystko będzie ok !!!! :* pozdrawiam
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Kochane testuję dzisiaj! Trzymajcie kciuki proszę!
lara
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2013, 19:54

Re: Tez mam endo

Post autor: lara »

Alcia28 Kciuki były i sa 3mane nadal i jak u Ciebie sytuacja? :)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Wygląda na to że się udało! Beta hcg 11dzień po transferze 40. Żadnych plamień, żadnych krwawień. Dziś dzwonię do kliniki. Pewnie będę musiała pewnie jutro powtórzyć betę czy rośnie...Boję się jak diabli....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”