A ja mam już dosyć - ENDO - KOBIETKI

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
clara3
Udzielający się
Posty: 42
Rejestracja: sobota, 8 grudnia 2012, 10:49

Re: A ja mam już dosyć - ENDO - KOBIETKI

Post autor: clara3 »

Tydzień przed badaniem zrezygnowałam z wszystkiego co ma pesteczki i ziarenka . Chlebek zwykły bez maku i ziaren nawet pamidora nie jadłam a dzień przed zjadłam tylko rosół a jak robiłam się głodna to ssałam miętowe landrynkii też przy picu tego środka przeczyszczającego ssałam je - bez nich chyba nie dałabym rady wypić tego - to jest naprawde niesmaczne. Jelita były doszczętnie wyczyszczone (hehe sama widziałam :lol: )
Naprawde nie ma się czego bać, ja do samego końca byłam przerażona po przeczytaniu różnych opini a jak jeszcze sobie pomyślałam że są zrosty że niedawno chirurg się bawił z flaczkami i przecierz przy toalecie czasami trzymam się ściany z bólu to jak to będzie przy wkładaniu rurki :? ale tylko na strachu się skończyło :)
Pozdrawiam :)
2000 cysta-usunięta z jajnikiem
2003 cesarka
2010 cesarka-pęknięcie macicy
2012 marzec-laparo guzek w bliźnie po cc
Marzec-krew w moczu,problemy jelitowe
październik-przepuklina udowa
listopad-laparo zrosty jelit przyrośnięta macica
leczenie ADENOMIOZY
clara3
Udzielający się
Posty: 42
Rejestracja: sobota, 8 grudnia 2012, 10:49

Re: A ja mam już dosyć - ENDO - KOBIETKI

Post autor: clara3 »

Hej dziewczyny :D :D
Stał się cud - kilka dni temu zmieniłam leki z cerazette na Microgynon 21i przestałam krwawić - czyściutko :!:
Ciesze się jak dziecko bo naprawde ja i mój związek :wink: mieliśmy tego dosyć. Zobaczymy co dalej, na tych cerazette twarz, dekold i plecy całe w zmianach, teraz jeszcze nie jest super ale nie wysypują się nowe a te stare znikają. Co dzień tylko czuje jakbym się przejadła i bez kropli miętowych się nie obejdzie nie wiem czy to przez Microgynon ale to nie jest takie uciążliwe.
Pozdrawiam :)
2000 cysta-usunięta z jajnikiem
2003 cesarka
2010 cesarka-pęknięcie macicy
2012 marzec-laparo guzek w bliźnie po cc
Marzec-krew w moczu,problemy jelitowe
październik-przepuklina udowa
listopad-laparo zrosty jelit przyrośnięta macica
leczenie ADENOMIOZY
lara
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2013, 19:54

Re: A ja mam już dosyć - ENDO - KOBIETKI

Post autor: lara »

clara3
jejku myslałam ze tego nie wypje! to jets okropne! a badanie znioslam strasznie:(ale na szczeście już jest po..:)
dobrze ze Tobie pomogła zmiana leków :) chociaż masz małą "ulge" :) pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”