Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Ktos kiedys napisal, ze usmiech to pol pocalunku, wiec usmiechaj sie jak najczesciej. Jezeli jednak jest ci zle, pisz, a my cos zaradzimy i wszystkie zle smutki przegonimy na cztery wiatry. Caluski. :D :D :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

:shock: takie teksty na moim watku? :shock:
alez mnie zaskoczylyscie dziewczyny :)
a teraz czas na :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
to do was tak szczerze zabki ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Przepieknie - super widziec jak sie ladnie usmiechasz i mam nadzieje ze usmiech pojawil sie z lepszym samopoczuciem u Ciebie :) :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

To super, ze taki fajny wpis wrzucilas. Od razu pojasnialo. Caluski. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Słońce moje:*:)

Wysłałaś Nam tutaj, aż 22 szerokie uśmiechy, a więc wg tego co napisała Aga to już masz 11 pocałunków;p;p To który policzek nastawiasz?? :D :D :lol:

Ja się długo tu nie pokazywałam.. Ty znowu rzadko się pojawiasz.. no przepraszam czy to jest jakieś zaraźliwe? :o
Wracaj szybciutko i się odzywaj do Nas.. bo jeszcze kilka chwil i będziesz musiała znowu odkurzacz wyciągnąć i posprzątać tutaj :*


buzia:*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

agachod1 pisze:Ktos kiedys napisal, ze usmiech to pol pocalunku
patrycja89 pisze:masz 11 pocałunków :p :p To który policzek nastawiasz??
oba :lol: dzieki dziewczyny! od razu swiat lepiej wyglada! :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie ze swiat lepiej wyglada - calus ode mnie i usmiech bys zebrala wiecej buziakow :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Jak sie czujesz? Co u ciebie slychac? Buziaki. :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

raz lepiej, raz gorzej
chyba nie mam emocjonalnej i fizycznej stabilizacji ;) :P ale... nie jest zle, a bedzie jeszcze lepiej!!! :lol: milego upalu, dziewczyny :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

kochanie moje czemu Ty tak ostatnio się odsuwasz od tego forum hmm??

Brakuje mi rozmów z Tobą, także jak będziesz miała troszkę czasu to odezwij się do Nas :)

buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Pati ma racje. Odzywaj sie do nas czesciej. Bedzie ci z nami razniej. Caluje. :D :D :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

jeszcze czesciej? :shock: dziewczyny, przeciez ja klikam jak nalog :lol: popatrzcie na liczby - ile to ja postow napisalam??! :shock: jestem foremka bez hamulcow :oops: tylko na swoj watek czasem zapominam wpasc :oops:
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

jak tu cicho... a bywaly czasy, ze nawet sam Admin mnie odwiedzal ;)
Admin pisze:Cześć Patrycja, czytałem Twoje posty. Ciekawy jestem jak u Ciebie samopoczucie po zabiegu i jak sobie radzisz? My tutaj z Gosiak76 porządki trochę robimy i przeczytałem Twoje posty? Jakbyś miała chwilkę to napisz kilka słów jak sytuacja się potoczyła.

Pozdrawiam

Paweł;)
wprawdzie Admin nie pisal do mnie na moim watku, ale co tam :lol: Watek zyl! a teraz cicho, pusto "pusto wszedzie, Glucho wszedzie, co to bedzie? co to bedzie?"
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

domowniczka pisze:"pusto wszedzie, Glucho wszedzie, co to bedzie? co to bedzie?"
- dobrze to zacytowalam?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Hej kochana - Pati pozostawila kurzu troszeczke na Twym watku chociaz ja tez - ja swoj kurz usuwam i pytam co dzieje sie ciekawego u Ciebie. Pozdrawiam cieplo :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Gosiu, dzieki, ze sie tak blyskawicznie odezwalas :) ciekawa jestem czy ktos jeszcze do mnie zajrzy?! ;)
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: Cześć

Post autor: Ksenia »

Witaj Sloneczko - dawno mnie nie bylo ale zyje i miewam sie nawet dobrze chociaz czasem cos sie pojawi i uprzykrzy zycie. Ale napisz co tam u Ciebie ?? Pozdrawiam cieplutenko :**
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Witaj, witaj - naprawde mi milo, ze sie tak szybko odezwalas! :) Chetnie zrobilabym na forum male zamieszanie ;) zeby cos sie tu zaczelo dziac :lol: Mam dzis humor do rozrabiania :P
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

no... ale Ty zniknelas, nikt nowy sie nie pojawil i znowu tu pusto.... ech, zycie ;)
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: Cześć

Post autor: Ksenia »

A to swietnie ze pojawil sie u Ciebie humor do rozrabiania - moze porozrabiamy razem :lol:
Ucieklam bo musialam wyjsc na moment spotkac sie z rodzinka na pare godzinek :)
Szkoda ze nikt mnie nie zastapil zebys mogla porozrabiac - obiecuje ze nastepnm razem cos wymyslimy we dwie by bylo weselej na Twym watku :D
Przydalby sie samolot zeby poleciec do Ciebie i posmiac sie do lez - tego mi brakuje :) buziaki Slonce :**
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

Jesli szykujecie jakies wesole zamieszanie na forum - tez sie na to pisze :lol:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Ja rowniez dolaczam sie do tego pomyslu :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: Cześć

Post autor: Ksenia »

Domowniczko czy masz jakies pomysly aby zabrac sie do wesolego zamieszania na forum ??
Przesylam Ci moc usmiechow wobec tego abys sie usmiechnela na chwilke :lol: :lol: :D :mrgreen:
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

mam kilka pomyslow :lol: ale nie wiem co na to nasze moderatorki :?: jednym z nich jest zadanie naszym kolezankom pytania: Co Cie najbardziej denerwuje? :twisted: Takie pytanie moze zachecic do dyskusji, bo odpowiedzi moga byc przerozne :P ale... poniewaz na moj watek malo kto zaglada, mysle, ze to pytanie trzeba zadac na watkach powitalnych badz opisujacych historie poszczegolnych forumowiczek! To takie wywolanie do tablicy 8) Zauwazylam, ze kazda z nas najbardziej lubi wypowiadac sie w swoim watku - wtedy czujemy sie jak u siebie w domu :D czasem odwiedzamy "zaprzyjaznione" watki, ale osob skaczacych po calym forum jest niestety doslownie kilka... wiec... zaczynamy zadawac to pytanie??? zobaczymy jakie wywola zamieszanie? :oops:
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

witam
jestem za...
;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

jako moderatorka jestem za - moze czegos sie dowiemy co nas wszystkie denerwuje ale to nie bedzie odnosic sie tylko do forum ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

ok, no to robie male zamieszanie :lol:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

No wlasnie zauwazylam ale ciesze sie ze podjelas sie tego wyzwania bo mam nadzieje ze dziewczyny rusza sie do napisania czegos na ten temat.
A skoro juz weszlysmy w ten temat to ja zapytam co Ciebie denerwuje ale takze co sprawia Tobie przyjemnosc - czy otrzymalas cos co sprawilo Ci bardzo duza przyjemnosc w zyciu :) Buziaki
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Ksenia pisze:Domowniczko czy masz jakies pomysly aby zabrac sie do wesolego zamieszania na forum ??
moj pierwszy pomysl chyba nie jest trafiony, bo nikt sie nie odezwal :( nie jest latwo rozruszac towarzystwo.
gosiak76 pisze:ja zapytam co Ciebie denerwuje ale takze co sprawia Tobie przyjemnosc
denerwuje: bezsilnosc, glupota ludzka, brak poszanowania zycia i zdrowia, nieuczciwosc, a sprawia mi przyjemnosc, gdy spotykam kogos milego na swej drodze, gdy ludzie odnosza sie do mnie z sympatia (miloscia) i gdy nic mnie nie boli! :D
A jak Ty odpowiesz na to samo pytanie?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:A jak Ty odpowiesz na to samo pytanie?
Mnie denerwuje klamstwo, bezsilnosc w bolu, brak punktualnosci gdy sie z kims umawiam, ludzka glupota oraz brak poszanowania innych osob.
Przyjemosc sprawia mi gdy spedzam czas z osobami ktore lubie i cenie, gdy moge kogos wesprzec i moc doradzic w roznych trudnych sytuacjach oraz pomoc osobom najblizszym w moim zyciu gdy tego potrzebuja a ja potrafie to zrobic. Przyjemnosc sprawia mi sluchanie muzyki relaksacyjnej oraz wpatrywanie sie w moje rybki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”