Dzien dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

a ja chcialabym kolejne zdj. :D :D
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Śliczności...:) Zazdroszczę i nie zazdroszczę....;) Zazdroszczę szczęścia posiadania ale nie wyobrażam sobie tego, jakbym miała mieć bliźniaki... Przeraża mnie sama myśl. :) I wzbudza podziw :) Serdecznie gratuluję, i będę podglądać z podziwem :)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

Patrycja....czekamy niecierpliwie na wieści od Ciebie (oj mam nadzieje, że juz zapomniałaś o tej okropnej pokrzywce...)
fotki maluszków mile widziane!
buziaki!
:)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Patus jak sobie radzisz z maluszkami i jak sie czujesz ??? Jak malenstwa ?? Ty pewnie jestes troszke wymeczona oraz bardzo zajeta malenstwami i dlatego dawno Cie tu juz nie widzialysmy :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: hercik17 »

No tak nie ma się co dziwić przy maleństwach tyle pracy.Pozdrawiam
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

PA-TRY-CJAAAAAAAAaaaaaaaaaa.....wracaj na forum!!!
buziaki!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Tesknimy Pati :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Hej laseczki :)

Ja o Was pamiętam cały czas i też tęsknie.. często o Was myślę.. napiszę do Was w weekend..
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

byle do weekendu...;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Patus super ze sie odezwalas sloneczko - brakuje mi Ciebie i Twoich wpisow oraz wsparcia. Buziaki i mam nadzieje ze malenstwa rosna sobie zdrowo. A jak Ty sie czujesz ?? Napisz nam wiecej co u Ciebie jak bedziesz na forum podczas weekendu. Duza buzka :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

ale w ktory weekend? ten weekend?
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Hej :)
Wiem, że to jeszcze nie weekend, ale udało mi się znaleźć troszkę czasu :)
Właśnie rozliczam faktury za listopad a maleństwa śpią.. a przynajmniej udają, że śpią.. cwaniaki :)
U mnie wszystko całkiem dobrze.. mam trochę problemów ze zdrowiem.. a jeszcze nie byłam na wizycie kontrolnej u gin. chociaż powinnam być 4 tyg. po porodzie... ale to przez krwawienie, które się u mnie mocno wydłużyło..
Maluszki mają się dobrze, 25 listopada przyjmą Chrzest Święty, więc załatwiam kilka formalności związanych z uroczystością.
Cyprianek ma już bite ponad 6 kg :shock: a Oliwka wcale nie zostaje w tyle.. myślę, że ma już ok 5,5 kg ;)
Dowiem się na wizycie u lekarza. Jutro jedziemy na kontrolne usg bioderek, 30 do neonatologa a 6 maja kolejne szczepienia - fajny prezent na pierwsze Mikołajki ;p
Z małą jeszcze do kardiologa, bo nie zamknęła jej się jedna komora serduszka.. a po tym jak zabrało mi ja pogotowie to troszkę szybko panikuję jeśli chodzi o ich zdrówko. Ale najważniejsze, że teraz jest wszystko dobrze ;)
Maluszki są bardzo silne, podnoszą się, mała próbuje siadać.. oboje bardzo gaworzą i smieją się, reagują na ludzi, który do nich mówia.. już pomału wyciągają łapki do góry jak chce się je wziąć. Oliwka przewraca się z brzuszka na plecki a Cyprianek naśladuje ruchy dorosłych.. Ciężko było mi w to uwierzyć więc zaczęliśmy nagrywać filmiki.. pokazałam to lekarzowi i pielęgniarka przyjechała do nas na kontrole rozwoju psychoruchowego i fizycznego czy coś w tym stylu.. i powiedzieli mi, że prędkośc rozwoju została im jeszcze z okresu prenatalnego, i teraz są o miesiąc rozwoju do przodu.. Także tylko mogę się cieszyć ;)
DSC00427.jpg
DSC00456.jpg
DSC00470.jpg

A co u Was? Znowu będę miała problemy z nadrobieniem zaległości, więc co możecie to piszcie bym wiedziała co się dzieje u każdej z Was ;)
W weekend jadę do Poznania, a mąż zjeżdza tutaj, jeśli mi zostawi komputer to będę mogła do Was znowu napisać ;)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie Patus ze malenstwa sa silne i sa o miesiac do przodu w rozwoju psycho-ruchowym - to fantastyczna sprawa i zapewne wiele radosci z tego powstaje jak one potrafia to robic.
Trzymam kciuki za Oliwke ze lekarze jej pomoga oraz dojdzie do zamkniecia tej komory w jej serduszku.
Prezent w postaci szczepien na Mikolajki - z jednej strony super prezent bo uchroni je od chorob a z drugiej strony klucie iglami to niezbyt mily prezent.
Malenstwa wygladaja naprawde bardzo slodziutko - sa po prostu niesamowite. Jak spia to wygladaja jeszcze slodziej:)
Mam nadzieje ze w weekend bedziesz z nami w kontakcie - sle mase buziakow i wybierz sie do swego lekarza na kontrole rowniez bo Twoje zdrowko jest tez wazne zebys mogla cieszyc sie z malenstwami bedac w pelni zdrowa czego mocno zycze. Dbajcie o siebie :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

wspaniale pociechy!!!! co za radosc miec takie w domu :D :D
dzieki Pati za zdj. :) :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Sliczności :) Dużo zdrówka życzę i maleństwom i mamie, żeby miała siłę bawić się z nimi :) Na szcęście nie będą pamiętały tego pierwszego prezentu...:)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

Kurcze, jak Ty to robisz...mimo na pewno ogromnego zmęczenia masz w sobie tyle siły i radości...zazdroszczę, podziwiam... :)

wspomniałas, że Malutka była na pogotowiu, co się stało? o czymś nie wiem, czy może mam sklerozę...

Pozdrawiam serdecznie!!! :)

aaa.dzieciaczki cudne i jakie juz duże...
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: optymistka82 »

Patuś, no nie umiem się napatrzeć na te Twoje dzieciaczki - cudowne są, a jakie różne. Fajnie by było, jakby Oliwka poszła w jednego rodzica, a Cyprianek w drugiego :) A jak będziecie mieli trzecie :D to może być pofyrtane, trochę po Tobie trochę po mężu :))
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

hej Pati :) A czy jest cos co Cie najbardziej denerwuje? ;)
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: svergie »

Maluszki sa cudownie i przeslodkie :roll: :D Super, ze tak dobrze sie rozwijaja :)
Dzisiaj jest ich Chrzest, jestem pewna, ze byly grzeczne i w dobrych humorach :wink: :)
Tak jak pisza dziewczyny- pamietaj o sobie i idz na kontrole jak tylko to bedzie mozliwe :)

Pozdrawiam cieplo i zycze duzo energii :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

juz po chrzcinach? najwyzszy czas na kolejne zdj. ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati dziekuje za zyczonka - zaskoczylas mnie i to mile. Jak malenstwa sie rozwijaja ??? Buziaki Sloneczko i wszystkiego naj w 2013 Roku :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

i ode mnie tez wszystkiego naj w 2013 :) chyba zajrzysz do nas w tym roku? ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Cześć !!! ;)

Witam wszystkich bardzo serdecznie w Nowym (w sumie już nie takim nowym) 2013 roku ;) i bardzo przepraszam, że tak późno.. Oj ciężko się wyrwać..
Nie wiem od czego zacząć..
To może po kolei..

Tak, jesteśmy po chrzcinach.. Było super, maluszki były bardzo grzeczne, bez płaczu wytrzymały prawie półtorej godziny w Kościele i później na obiedzie też były grzeczniutkie. Ich pierwsze święta też minęły super.. także tylko się cieszyć.. Dostały mnóstwo prezentów no i czym prędzej muszę myśleć o budowie domu bo niedługo się nie pomieścimy..
Maluchy maja już 5 miesięcy i 11 dni ;) i co?? Nie będą miały pół roku.. cóż.. luty za krótki ;) Siedzą bardzo ładnie, sztywno, szukają ząbków.. to znaczy już je czuć ale nie mogą się przebić przez dziąsełka, mały gada jak najęty, uwielbiają tańczyć.. jedzą co raz więcej śpią coraz mniej ;p Roboty jest mnóstwo.. jak jestem sama to praktycznie nic innego nie zrobię przy nich.. teraz każde śpi o innej porze i w inny sposób lubi się bawić.. Właśnie jestem na etapie kupowania kojca i chodzików.. bo są tak sztywne i stawiają kroki że lekarz zalecił by juz je uczyć wsadzania do chodzików ;) Ale pociechy też jest bardzo dużo, także mimo zmęczenia uwielbiam patrzeć na ich kochane buzie.. Zmieniają się z każdym dniem.. ciągle się czegoś uczą.. Cyprianek umie włączać światło, a Oliwka pokazać jaka jest duża ;) Jeśli chodzi o podobieństwo to, nadal oboje sa za moją rodziną.. Mała to czysta ja, a Cyprianek to czysty mój tato. Podobni do siebie nie sa.. i z wyglądu i z charakteru.. Cyprianka to jakby wcale nie było.. śmieje się cały czas, gdy tylko kogoś zobaczy.. Oliwka za to z charakterkiem rojbruje za siebie i za brata.. nauczona jest bawienia no i to mnie chyba zgubi;p Teraz mamy dość dużo wizyt u lekarzy.. 15 lutego jedziemy do ortopedy na kontrolę, w marcu kolejne szczepienia, wizyta u okulisty nas czeka, bo Cyprianek ma jedno oczko bardzo malutkie, z Oliwką jadę do kardiologa, potem jadę z obojgiem do neurologa, bo zaczęły się bardzo szybko same podnosić i muszą sprawdzić czy wszystko jest dobrze - tzn czy to im nie zaszkodziło, no bo mają jeszcze słabe kości i nie chcą żeby potem mieli jakieś problemy czy coś w tym stylu.. Ale i tak jestem zadowolona, w okolicy jest mnóstwo dzieci w ich wieku, a moje je prześcigaja w rozwoju więc chyba powinnam się cieszyć ;)

Co do mnie.. Mam teraz pracę magisterską do napisania.. i idzie mi to jak krew z nosa.. w ciągu dnia przy maluchach mało kiedy mogę coś napisać.. wieczorami kiedy idą spać.. (ich pora spania to 21 i kropka) ja jestem tak padnięta, że nawet mi się nie chce kompa włączać.. w między czasie pomaga tacie w biurze, jeżdżę załatwiać jakieś biurowe sprawy no i jeżdzę z tatą po lekarzach, bo też mu się podupadło mocno na zdrowiu i wożę go na rehabilitację. Teraz jestem w trakcie sesji.. jeżdzę co tydzień na kilka dni do Poznania.. Ostatnio nawet zabrałam maluchy na egzamin ze sobą, także pierwsze starcie ze szkołą mają już za sobą ;)
U lekarza byłam... i to chyba tyle.. jestem na lekach,, mam krwiaki na jajnikach.. stąd te silne bóle po porodzie.. lekarz się zdziwił, że i tak mam tyle siły na zajmowanie się dwoma szkrabami.. Co do tych krwiaków.. mam zatrzymaną miesiączkę.. tak abym krwawiła tylko dwa dni w miesiącu.. - uwierzcie mi to nie krwawienie tylko jedna wielka powódź.. Lekarz stwierdził, że te mniejsze krwaki powinny po lekach zaniknąć.. gorzej z tymi większymi.. boi się, żeby nie zrobiły się z nich takie same guzy endometrialne jak kiedyś.. bo wtedy znowu będzie potrzebna laparoskopia w najlepszym wypadku.. z tym, że teraz to oba jajniki.. więc może nie być tak prosto.. Lekarz powiedział, że teraz jakakolwiek ciąża może doprowadzić do ich pęknięcia.. więc muszę uważać.. stad tabletki.. No ale co tam.. ja mam się ogólnie dobrze i gdyby nie ta wizyta to pewnie niczego bym nie wiedziała.. Teraz najważniejsze że maluszki są zdrowe.. a ja sobie radę dam.. Bardziej martwi mnie tarczyca.. bo nie miałam czasu wybrać się do endokrynologa i zrobić wyn. TSH, FT3, FT4.. a szczerze, to zapomniałam brać tabletki.. zaraz po sesji jednak muszę się za siebie wziąć..

Powiem wam szczerze, że najbardziej martwi mnie wygląd mojego brzucha.. i trochę ud.. w wakacje jedziemy nad morze.. i chciałabym ładnie wyglądać w stroju kąpielowym.. też chciałabym ubrać bikini a nie jednoczęśćiowy strój ratownika;p pod koniec ciąży pojawiły mi się rozstępy ale nie aż takie wielkie.. jednak gdy tylko spał mi brzuszek po porodzie to rozstępy zrobiły się okropne.. teraz są fioletowe.. i wiem, że to ostatni dzwonek na ich zminimalizowanie.. możecie coś doradzić??
coś wspomagającego na odchudzanie i likwidowanie rozstępów?? Kilka osób poleciło mi firmę BINGO SPA.. koncentrat cynamonowo-kofeinowy z papryką.. no i kolagen na rozstępy słyszałyście coś o tej firmie?? Ja wiem, że kosmetyki to nie wszystko.. ale teraz jesteśmy na etapie kupowania rowerów i siodełek do nich i razem z Miłoszem będziemy jeździć z maluszkami po wsi.. mam już skakankę elektroniczną no i może jakaś dieta?? Chciałam robić brzuszki ale lekarz mi zabronił.. Chociaż nie ważę jakoś strasznie dużo.. no to brzuszek mam.. no nie ukrywajmy.. jednak miałam ten brzuch ogromny.. więc miało co zostać.. a też chcę wyglądać atrakcyjnie.. i czuć się dobrze..

No to znowu macie całą historię do czytania..
Mam nadzieję, że Was nie zanudzę..
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki ;)
buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: catrina27 »

Hej foremko :mrgreen: Cieszę się że u Ciebie tak dużo się dzieje. Że maluszki zdrowe- podziwiam Cię ja mam jednego szkraba skończył teraz 10 miesiąc i jesteśmy na etapie chodzenia i jak wieczorem idzie spać a też chodzi ok 21 to padam a co dopiero mieć 2 takich pociech :)
patrycja89 pisze:Lekarz stwierdził, że te mniejsze krwaki powinny po lekach zaniknąć.. gorzej z tymi większymi.. boi się, żeby nie zrobiły się z nich takie same guzy endometrialne jak kiedyś.. bo wtedy znowu będzie potrzebna laparoskopia
mam nadzieję że nic takiego się nie wydarzy, że krwiaki się same ładnie wchłoną. Będę mocno trzymać kciuki żeby wszystko w tej sprawie skończyło się pomyślnie.

Wiem, że to ciężkie przy 2 maluszków ale może możesz się wyrwać raz w tygodniu na godzinkę - ja od 3 miesięcy chodzę na piłki i powiem szczerze ja mam kłopot w drugą stronę bo strasznie schudłam ale są to ćwiczenia które nie obciążają dodatkowo kręgosłupa a bardzo ładnie rzeźbią ciało :) no i relaks dla Ciebie :mrgreen:

Trzymaj się cieplutko
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Dzięki Catrino.. ;)

U mnie to nie taka prosta sprawa.. Widzisz mój mąż mieszka w Poznaniu, tylko przyjeżdża na weekendy.. w tygodniu jestem sama z maluszkami.. rodzice są bardzo zajęci poza tym tak jak pisałam.. mój tata ma problemy ze zdrowiem, a moja mama cóż.. mają swoje lata no i ona odchowała już 5 swoich dzieci.. i tak pomaga mi bardzo dużo.. ale też nie chcę tego wykorzystywać.. poza tym u mnie problemem jest to, że ja do najbliższego miasta.. gdzie są jakieś kluby itd.. mam 30 km.. no ale skoro mam dwójkę dzieci, to każd mówi, że jak tylko zrobią się bardziej ruchliwe to na pewno schudne ;p;p biegając za nimi ;)

Wysyłam zdjęcia maluszków za chwilę..
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Oto kilka zdjęć..

To ze Chrzcin ;)
IMG_0028.JPG
To już impreza..
IMG_0047.JPG
Wspólne zdjęcie..
IMG_0390.JPG
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

a to zdjęcia sprzed chwilki .. ;)

Oliwieńka
IMG_0802.JPG

Cyprianek
IMG_0807.JPG
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Maluszki sa wspaniale i wiem ze masz mnostwo pracy przy nich - najwazniejsze jednak ze sobie radzisz a one rosna zdrowo. Mam nadzieje ze dzieki wizytom u specjalistow wszystko zacznie isc w dobrym kierubku i beda coraz wieksze postepy.

Dbaj o siebie bo naprawde sprawy tarczycy sa wazne i musisz miec to tez pod kontrola - wiem ze nie bylo czasu ale musisz tez myslec o maluszkach zeby Ciebie mialy rowniez zdrowa.

Jaka byla reakcja na uczelni jak zabralas malenstwa ze soba ???

Buziaki i dbaj o siebie i mam nadzieje ze znajdziesz chwilke aby napisac prace mgr. Zycze zdrowka dla Ciebie i calej rodzinki. Buziaki Sloneczko :* :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”