Strona 1 z 1

WItam, dołączam do grona chorych na endo

: sobota, 4 grudnia 2010, 00:26
autor: Gonia
cześć tu Gonia. Czytam forum od kilku tygodni, znalazłam Was po wyjściu ze szpitala. Zbieram się psychicznie do opisania swojej historii... na razie się przedstawiam i chcę zebrać myśli i uspokoić się psychicznie po werdykcie lekarza jak i tym co mnie czeka po zdobyciu wiedzy o tej chorobie dzięki Wam wszystkim.
To niesamowite, że jest taka inicjatywa, strona i forum - bardzo mi to pomogło w zebraniu wiedzy na temat endometriozy. Do usłyszenia niebawem w zakładce "moja historia". pozdrawiam, Gonia

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

: sobota, 4 grudnia 2010, 10:33
autor: gosiak76
witaj Goniu,

przykro mi ze postawiono diagnoze endo w Twojej sytuacji ale wiedz ze my jestesmy tu po to aby sie wspierac wzajemnie i radzic w roznych sytuacjach.
Ciesze sie ze znalazlas nasze forum a dzieki temu bedziesz mogla zdobyc te informacje ktore wyjasnia najwazniejsze rzeczy zwiazane z endometrioza.
Czekamy na Twoja historie ktora przyblizy nam lepiej sytuacje przez ktora obecnie przechodzisz - ja jestem przed laparoskopia ale 7 grudnia ide do szpitala i bedzie to moja pierwsza laparoskopia -ginekolog w Polsce jak i ostatnio specjalisci w Anglii doszli do wniosku ze to wlasnie endometrioza powoduje u mnie bole, nieregularne okresy i inne problemy zwiazane z moim stanem zdrowia.
Zycze Ci duzo zdrowka i mam nadzieje ze sobie poukladasz wiedze ktora tu zdobedziesz.

Powodzenia - Gosia

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

: sobota, 4 grudnia 2010, 22:51
autor: Kamil
cześć :)
witaj na forum, mam nadzieję że ci się u nas spodoba:) Życzę zdrowia i pozdrawiam serdecznie :)

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

: niedziela, 5 grudnia 2010, 21:46
autor: vwd
Witaj w niedoli :) Rozgosc sie na forum :) Jestesmy tu z Toba :)

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

: poniedziałek, 6 grudnia 2010, 17:49
autor: patrycja89
I ja Cię witam bardzo serdecznie Goniu :) :)

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

: poniedziałek, 6 grudnia 2010, 17:57
autor: Małgorzata00
Cześć Gosiu, głowa do góry, damy rade.
Pozdrawiam Małgorzata

Re: WItam, dołączam do grona chorych na endo

: sobota, 11 grudnia 2010, 12:02
autor: Ksenia
witaj serdecznie Goniu,

napisz co u Ciebie sie dzieje.