Witajcie;0

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
ocieplenie26
Udzielaj±cy się
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 19:10

Witajcie;0

Post autor: ocieplenie26 »

Witam wszystkich, jestem tutaj po raz pierwszy.
Wczoraj tzn. 10 lutego br byłam u ginekologa na wizycie kontrolnej. Podczas badania usg dopochwowe okazało się, iż mam Endometriozę w lewym jajniku czyli 35,5 x 25,9 mm. Mam brać Visanne przez 1\2 roku i zrobić Ca 125 i za trzy miesiące do kontroli.Mam już dwojkę wspaniałych malaństw. Dziewczynki są w wieku 5 i 4 lata. Urodziły się przez cc. Druga cesarka była dosyć poważna, gdyż mi pękła macica i prawdopodobnie to spowodowało u mnie takie zmiany.Czy ktoś z was stosował visanne i jakie są dalsze postępowania tej choroby? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Witajcie;0

Post autor: marzenka86 »

Witam Cie gorąco na naszym forum!!!
Ja osobiście nie brałam tych leków ale tutaj http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic.php?f=27&t=561 znajdziesz wiele informacji na temat tych tabletek!!!
Pozdrawiam cie gorąco!!!
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Witajcie;0

Post autor: karolina794 »

Witaj gorąco,bardzo mi przykro,że tyle przeszłaś.Ja biorę Visanne od 4 miesięcy i możesz o niej poczytać w wyżej zaznaczonym temacie :)
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Witajcie;0

Post autor: catrina27 »

Witaj ;)
Często powtarzamy, że Visanne jest lekiem wartym swojej ceny i dobrze że coraz więcej lekarzy go preferuje. A jak teraz się czujesz? Odczuwałaś jakieś zmiany, bóle?
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Witajcie;0

Post autor: karolina794 »

Żeby nie powielać tematu zjrzyj do działu : "Leki i nasze doświadczenia z nimi "
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie;0

Post autor: gosiak76 »

Witaj - dzieki temu ze dziewczyny odpowiednio pokierowaly Cie do watku to znajdziesz informacje ktorych potrzebujesz. Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona ze skutecznosci dzialania leku.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”