Hejka

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Hejka

Post autor: karolina794 »

Hercik ja także miałam podwyższoną temperaturę,ze względu na to,że miałam czasem uderzenia gorąca,ale to minęło.Udaj się może do lekarza,bo utrzymując sie długo gorączka jest oznaką stanu zpalnego.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Poczekam jeszcze trochę może bóle przejdą.Też mam taką nadzieję że to bóle pooperacyjne,przecież tam się wszystko goi dopiero.Bóle są naprawdę różne,raz boli jajnik,raz dół brzucha,raz krzyż.Pęcherz jest w kiepskim stanie.Nie wysypiam się,bo wstaję do WC,a nigdy nie musiałam.W dzień też latam jak głupia.Na pewno jest lepiej niż przed braniem Visanne,ale to się staje męczące.W pracy patrzą jak na idiotkę,że chyba wymiguję się od pracy latając co trochę do WC.Niektórzy wiedzą że mam takie problemy,ale chyba tego nie rozumieją :( Wkurzają mnie już naprawdę ludzie,bo czuję się jakbym była uważana za jakąś symulantkę :( Nikomu nie życzę tyle bólu,ale chyba co niektórym by się przydało chociaż przez tydzień pocierpieć to może by zmiękli.Jestem okropna !-wiem ale dziś jakiś taki mam zły dzionek.Idę zaraz do pracy,mam nadzieję że humor mi się poprawi
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Bardzo czesto przy endometriozie dochodzi do stanow zapalnych drog moczowych wiec moze warto to sprawdzic - a to ze biegasz do toalety w nocy i czesto w ciagu dnia moze byc tego oznaka. Proponuje stosowac zurawine w roznej postaci i dodawac do posilkow a nawet pic herbatki zurawinowe - zurawina pomocna jest w oczyszczaniu drog moczowych.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Hejka

Post autor: catrina27 »

Wiesz co Hercik tak teraz analizuję i ja też dużo częściej oddaje mocz- 2-3 razy w nocy nawet wstaję a przed snem też robię. Może to jakiś efekt V? Trzeba by popytać dziewczyn. A co do pracy to następnym razem jak ktoś się dziwnie na Ciebie spojrzy to zapytaj czy masz jemu na biurko mu narobić :lol:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

catrina27 pisze:A co do pracy to następnym razem jak ktoś się dziwnie na Ciebie spojrzy to zapytaj czy masz jemu na biurko mu narobić :lol:
Dobre :lol: i moze by podzialalo na tych wszystkich ktorzy sie Tobie przygladaja - pewnie by odpuscili sobie wtedy wiedzac ze to powazna sprawa :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Chyba trochę odetchnęłam....bóle są na prawdę prawie niezauważalne od 2 dni :D tak się cieszę,że aż nie wiem czy powinnam się tak cieszyć!!! Mam nadzieję że ból sobie poszedł daleko i da mi spokój.Jedynie mam cały czas plamienia i zastanawiam się czy długo tak ich będę miała czy też przejdzie za jakiś czas???
Na święta chyba jadę do rodziców,jak mi dyrektor da dzień urlopu ( tylko nie wiem jak w pociągu wytrzymam z moim częsty oddawaniem moczu-bo unikam wagonowych WC),a będziemy jechać prawie 10 godzin.No ale jakoś sobie poradzę z tym.Nadal szukam urologa i nic.Męczy mnie to nocne wstawanie :( :( :(
Ale najbardziej się cieszę że Visanne działaaaa
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
dorzmy
Udzielaj±cy się
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 3 kwietnia 2011, 15:32

Re: Hejka

Post autor: dorzmy »

U mnie częste wyprawy do toalety były objawem dużej torbieli (właśnie sobie przypomniałam że nawet lekarz mnie o to pytał), po operacji dużo mniej biegam do toalety, ale może faktycznie V tak na Was dziewczyny działa, ja po tym leku narazie czuję się super.
dorzmy
Udzielaj±cy się
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 3 kwietnia 2011, 15:32

Re: Hejka

Post autor: dorzmy »

Jak najmniej skutków ubocznych Wam życzę, nic miłego to chorowanie ale jakoś musimy to przetrwać, a razem raźniej :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Hercik milo widziec ze juz nie odczuwasz bolow od kilku dni a Visanne zaczelo pomagac w walce z choroba. A co do urologa to mam nadzieje ze w koncu uda Ci sie znalezc jakis termin by odiwedzic lekarza i znalezc odpowiedzi na problemy zwiazane z ukladem moczowym.
Pozdrawiam cieplo - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Hejka

Post autor: catrina27 »

Hercik ogromnie się cieszę że w końcu te wszystkie paskudne objawy ustąpiły i możesz się cieszyć spokojnym dniem :) No i jakieś pozytywy zauważyłaś z brania V :D
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Tak bóle na razie dają mi odetchnąć,ale psychicznie nie jest ok.Nie wiem czy to wina pogody czy znowu dopadła mnie depresja :( .Jestem mega zmęczona i ciężko jest mi się zwlec nawet z łóżka.Jak nie jedno dokucza to drugie.!!!Poczekam jeszcze parę dni jak mi nie przejdzie to kupię Deprim i zobaczymy
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze masz wolny weekend i bedziesz mogla odetchnac troszke - moze w sumie praca tez dala Ci troche w kosc. Wypoczywaj jezeli Twoj organizm sie tego domaga bo to najlepsze co mozesz wtedy zrobic - pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
dorzmy
Udzielaj±cy się
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 3 kwietnia 2011, 15:32

Re: Hejka

Post autor: dorzmy »

Ja również pozdrawiam i życzę dużo lepszego samopoczucia, to napewno pogoda :D
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Chyba się za wcześnie ucieszyłam,ale jak tu się nie cieszyć jak po tylu miesiącach przestaje boleć!!! Wczoraj po południu dostałam takich bóli,że nie pomagały tabletki przeciwbólowe :( :( :( dobrze że byłam już w domu.A dziś do pracy i aż się boję pomyśleć co będzie.Rano oczywiście wstałam z bólem.Boli mnie jajnik jedyny który pozostał,ale dlaczego to nie wiem.a już było tak dobrze.Załamałam się :( idą święta a ja z bólami pojadę do mamy....w pracy jeszcze po ostatnim zwolnieniu nie doszłam do ładu...a wszystko do d... z tą Edno :oops:
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Hejka

Post autor: domowniczka »

herciku kochany :) my tez sie z Toba ucieszylysmy :) a teraz wraz z Toba sie martwimy :( Sloneczko, trzymaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a twoj jajniczek niech wreszcie sie uspokoi! Co on sobie mysli!? ;)
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Hejka

Post autor: rivombroza »

hercik17 pisze:Zgadzam się z tym... :D uważam że za mało społeczeństwo wie o tej chorobie i nie wiem z czego to wynika.Może dlatego że my kobiety jesteśmy silne i potrafimy dużo znieść .Wszystko odbywa się w naszych czterech ścianach a po za nimi o tym nie mówimy,bo zwykły śmiertelnik jak to się mówi nie zrozumie naszych problemów.Znam takie osoby które uważają że Endo to nic strasznego.Ale co się dziwić...jak nigdzie się nie słyszy o tej chorobie.Może jakby zrobić program u Drzyzgi ''Rozmowy w toku'' to by się świat dowiedział jak trudno kobietom zmagać się z Endo w życiu codziennym...Tylko my wiemy co to znaczy być żoną,matką,wykonywać codzienne obowiązki jeszcze do tego się uśmiechać jakby wszystko było ok
popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Herciku bardzo wspolczuje i tule bardzo cieplutko - mam nadzieje ze jajniczek sie troszke uspokoi i znow bedziesz mogla odetchanc od bolu. Daj znac jak sie czulas w pracy i czy nic nie zaklocalo Ci wewnetrznego spokoju. Trzymaj sie dzielnie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

jestem w pracy narazie da się wytrzymać i oby tak dalej.wasze wsparcie zawsze pomaga :)
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie kochana ze dajesz rade - milo to slyszec i mam nadzieje ze sie polepszy wkrotce ;*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

he i tak innego wyjścia nie widze jak zacisnąc zęby i działać....trzeba się przyzwyczić choc nie raz cisną się łzy,ale tak to juz jest z endo
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Mysle ze to nie tylko z endo tak jest bo w moim przypadku jest tak samo - mam bole i tez staram sie zaciskac zeby i pracowac pomimo ze nachodza mnie dni kiedy lzy plyna mi po policzkach jak jestem w domu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Hejka

Post autor: catrina27 »

Moje kochane foremki są twardymi babeczkami i dacie radę z tym bólem! Hercik wierzę, że to tylko chwilowy nawrót i będziesz mogła dalej się cieszyć bezbolesnymi dniami. Gosiu mam nadzieję, że po wizycie u lekarza u Ciebie też się wszystko wyklaruje i będą mogli Ci jakoś pomóc :) buziaczki słoneczka
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Buziaczki dla Ciebie rowniez Kasiu i ciesze sie ze pomoc nadeszla kiedy jest potrzebna ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

catrina27 pisze:Moje kochane foremki są twardymi babeczkami i dacie radę z tym bólem! Hercik wierzę, że to tylko chwilowy nawrót i będziesz mogła dalej się cieszyć bezbolesnymi dniami. Gosiu mam nadzieję, że po wizycie u lekarza u Ciebie też się wszystko wyklaruje i będą mogli Ci jakoś pomóc :) buziaczki słoneczka
Takich słów potrzebuje każda z nas !!!! Jak dobrze że jest forum i WY :D :D :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Dziś właśnie wróciłam ze świąt od rodziców,więc i wróciłam do Was :D Święta spędziłam super-szkoda tylko że tak krótko :( Ale co jest najfajniejsze - endo siedziało cicho przez całe święta.Za to dziś dopadła mnie angina :( i znów jestem na zwolnieniu.W dodatku przed wyjazdem miałam małe spięcie z dyrektorem.Zle się poczułam w pracy a on wyskoczył do mnie z pretensjami,że dopiero wróciłam ze zwolnienia a już na nowo coś mi jest,żebym się zdecydowała albo idę na zwolnienie albo pracuję.Wiem,że już mi umowy nie przedłuży a mam do czerwca.Po raz drugi stracę pracę przez chorobę. :( Ale próbuję sobie tłumaczyć że zdrowie ważniejsze - tyle mi pozostało.próbuję żyć i pracować jak każdy człowiek,ale nie którzy nie dają szansy.
I nikt mi nie powie że endo nie ma wpływu na nasze życie....
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Hejka

Post autor: rivombroza »

witam :lol:
mnie niestety endo dopadła w wielki czwartek a raczej@, więc w ciąży oczywista nie jestem. :roll:
hercik ja w pracy miałam duże problemy przez endo-pracodawca z uwagi na długie zwolnienie 2 miesiące podłozył mi świnie i znalazł pretekst do zwolnienia.ale...mam nadzieje że spotka go coś co mi zrobił.trzeba sobie jakos radzic bo nikt nas nie rozumie przecierz i co ztych naszych łez wylanych ...musimy życ dalej :cry:
hercik17 pisze:próbuję żyć i pracować jak każdy człowiek,ale nie którzy nie dają szansy.
miłego wieczorku:)pozdrawiam z centralnej Polski :lol:
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Hejka

Post autor: catrina27 »

hercik17 pisze:endo siedziało cicho przez całe święta.
No to fantastycznie :) Bardzo się cieszę, że w święta miałaś spokój i mogłaś poświęcić czas rodzinie.
Teraz żaden pracodawca na zwolnienie nie patrzy jak na normalną sprawę tylko jak przeszkodę, którą trzeba usunąć...
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Gosiu super ze endo siedzialo cicho przez cale swieta a Ty moglas zapomniec na moment o niej - przykro mi ze jest takie dziwne podejscie pracodawcy a mysle ze niektorzy sadza ze symulujemy idac na zwolnienie - wiem ze kazda z nas chcialaby czuc sie dobrze i pracowac ale my chorob nie wybieralysmy w zyciu wiec uwazam ze jest to niesprawiedliwe podejscie pracodawcow w tej sytuacji gdyz powinni podejsc do tego inaczej - moze akurat ustawic tak prace zeby moc robic wiecej wtedy gdy jest lepsze samopoczucie a ciut mniej gdy naprawde nie mamy sil funkcjonowac.
Czesto jednak brakuje zrozumienia w pracy - jednak my wiemy ze zdrowie mamy jedno a ono jest dla nas najwazniejsze bo bez zdrowia nic nie zrobimy tak naprawde.
Trzymaj sie Gosienko - zycze zdrowka.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Dzięki dziewczynki za miłe słowa.Wszystko to wiem,ale czasem jest mi przykro,że tak mnie traktują.Życie z endo nie jest na prawdę łatwe,ale żyć jakoś trzeba.Jak na razie nie poddaję się i mam nadzieję,że tak pozostanie.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Tak trzymaj kochana - najwazniejsze ze sie nie poddajesz a to juz duzo. Doskonale rozumiem ze jest Ci przykro w tej sytuacji - ale teraz swieci slonko i na pewno bedzie jeszcze wiele innych mozliwosci - czekaj do czerwca a moze jednak bedziesz zaskoczona bo dostaniesz przedluzenie umowy a przelozony tylko teraz tak mowi - sle Tobie wiecej sily do walki i tule cieplutko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”