Hejka

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hejka

Post autor: vwd »

bo tak wlasnie jest ze szczeniaczkiem ;) co on teraz wyprawia? a kiedy idziesz na szczepienie?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Czy Viki bardzo piszczala w nocy i czy chciala byc wtedy z Wami ??? Jak sie czuje - czy jest juz odwazniejsza w domku ???
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Pierwsze postępy za nami.Załatwia się już na na trawce (nie zawsze) :D ,wchodzi sama po schodach i gryzie co popadnie.Nie pozwalamy jej spać z nami,bo uważam że to nie higieniczne,czasem chce na łóżko ale ja nie odpuszczam.Jest słodka i kochana i rośnie jak na drożdżach :D Mam co robić przy niej :D
Najgorsze że od paru dni mam jakieś niepokojące bóle,a już ich nie było.Jestem strasznie nerwowa-sama z sobą nie wytrzymuję.Po niedzieli będę chciała udać się lekarza,bo mówił żebym przyszła przy 3 Visanne.Chyba już się stresuję tą wizytą mimo że nie mam jeszcze terminu :(
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Mysle ze bole moga byc zwiazane z sytuacja stresowa powiazana z wizyta u lekarza - rowniez moze byc to ze stalas sie bardziej aktywna niz bylas do tej pory a Viki powoduje ze biegasz za nia co chwilke i musisz jej pilnowac. Mam nadzieje ze nic sie nie dzieje - trzymam kciuki za wizyte. Prosze daj znac jak przebiegla wizyta - trzymam kcuki za dobre wiesci. ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Dziękuję moja imienniczko :D też chciałabym mieć nadzieję że to tylko stres,ale czuję że z moim organizmem jest coś nie tak.Znowu boli brzuch,krzyż,przy oddawaniu moczu i do tego ta moja drażliwość! nie wiem czy aż tak można się denerwować z powodu wizyty u lekarza !!! No ale z drugiej strony to nie ma dnia żebym nie myślała co tam wyjdzie.Bo na myśl o szpitalu aż mnie trzęsie :( :( :(
a tak na marginesie to czuję się zmęczona i przydałby mi się jakiś urlopik(o którym mogę pomarzyć :D ).Wróciłam do pracy 1,5 miesiąca temu a już jestem zmęczona.Boże może to starość !!!:lol: :lol: :lol:
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Gosiu nawet tak nie mysl ze to starosc :D - nie jestes przeciez taka stara no ale niestety choroba czyni ze tak sie czujemy. Skoro masz az tyle symptomow to chyba jednak nie jest stres ale skoro od jakiegos czasu zadreczasz sie wizyta u lekarza to moze byc dodatek do tego przez co przechodzisz obecnie. A moze gdybys wybrala sie na basen, jaccuzzi - moze to jakos wplyneloby ze moglabys sie zrelaksowac. Tak bardzo bym chciala zeby bole zapomnialy o Tobie.
No wlasnie szpital - mam nadzieje ze nie uslyszysz tego slowa bedac u lekarza czego mocno zycze. Trzymaj sie dzielnie - mam nadzieje ze czas do wizyty u lekarza szybko zleci i nie bedzie nic niepokojacego. Pozdrawiam i tule cieplutko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Basen??? O NIE!!!! Za bardzo przytyłam :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Hejka

Post autor: domowniczka »

hej! :) herciku nasz wspanialy nie badz nie madra ;) na basen moze kazdy :) nawet, gdy wazy 120 kg ;) wlasnie, dzieki basenowi mozna pozbyt sie swoich kompleksow :)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

No i po mojej wizycie wody nie będzie :D :D :D te 5kg więcej robi wrażenie :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Hejka

Post autor: domowniczka »

hahahahaha Ty to potrafisz czlowieka rozbawic ;)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Trzeba myśleć o wszystkich,a nie tylko o sobie.Każdy by chciał popływać :D No dobra koniec żartów,nie jestem jakimś tam grubasem.Mam tylko problem z brzuszkiem :( a ćwiczyć nie mogę jak na razie bo mnie boli jak się trochę powyginam,bieganie odpada-wystarczy mi biegania w pracy,że aż czasem tchu brakuje i po ciężkim dniu też odczuwam bóle.Więc co mi pozostaje??? Dietkę wprowadziłam,ale co z ego jak mam cholerną ochotę na słodycze i to ciągle :( :( :(
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hejka

Post autor: vwd »

:lol: "myslec o wszystkich" ;)
a co dobrego u Viki?
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Viki super ,ale ze mną gorzej.Moje obawy się potwierdzily.Wczoraj miałam bole nie do wytrzymania.Tramal poszedł w ruch.Dziś też jestem w pracy na przeciwbolowych :( jakoś wytrzymuję.We wtorek na wizyte się umówiłam i aż mam ciarki na plecach jak myślę o tym wszystkim.a było juz tak dobrze :( :( :(
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Trzymaj sie dzielnie Gosiu i nie poddawaj - dobrze ze mialas Tramal ze soba i moglas szybko zareagowac na te bole. Sle mase cieplych przytulaskow.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hejka

Post autor: vwd »

hercik17 pisze:Dziś też jestem w pracy na przeciwbolowych
To tak jak ja od kilku dni :| Musimy sie jakos trzymac!!!!! Nie daj sie herciku!!!!
gosiak76 pisze:Trzymaj sie dzielnie Gosiu
oj, Gosie :) jak to ciekawie wyglada, gdy jedna Gosia do drugiej mowi po imieniu ;) a gdyby sie do rozmowy jeszcze dolaczyla Malgorzata00 i gosiaZDGA... ;)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Dzięki dziewczynki za ciepłe słowa.Z jednej strony nie mogę się doczekać wtorkowej wizyty,a z drugiej mnie to przeraża.Jeszcze wczoraj dowiedziałam się ,że moja kierowniczka ma takie same problemy jak ja kiedyś miałam-nowotwór szyjki macicy.Dziś poszła do szpitala.Wszystko to jest takie dołujące :( :( :( .Nerka też dała o sobie znać :( wszystko to powoduje że mam doła i nic mi się nie chce.W pracy w dodatku 2 osoby na zwolnieniu i szał! Dyro chodzi wkurzony,powiedział,że nie chce widzieć już żadnego zwolnienia...a moja pierwsza myśl to co będzie jak we wtorek je dostanę???
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Hejka

Post autor: domowniczka »

spokojnie! najwazniejsze, zebys sie dobrze czula! :D a praca coz... nie sama praca czlowiek zyje ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Gosiu najwazniejsze zebys doszla do siebie - a skoro dyro nie chce widziec zw. lek. to ciekawe co zrobi jak bedzie potrzebna karetka zeby zabrac pracownika do szpitala z powody dolegliwosci ktore wystapia nagle - wtedy on bedzie odpowiedzialny. Tule Cie cieplutko i zycze powodzenia we wtorek ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Na szczęście dolegliwości ustąpiły po tygodniu,ale ból był dosyć silny.Teraz od jakiegoś czasu mam nietypowe bóle głowy.Czytałam w ulotce od V że trzeba to zgłosić lekarzowi.Poczekam do wizyty(tzn czekam na wypłatę)i idę do lekarza na kontrolę i na cytologię bo minęło już 3 miesiące od ostatniej.Jestem jak na razie pozytywnie nastawiona
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Gosiu to wazne aby zglaszac wszystkie dolegliwosci i ciesze sie ze wkrotce dowiesz sie konkretnych rzeczy. Super wiadomosc ze bole minely - bole glowy moze masz od tego ze malo wypoczywasz i jak pisalas ze wydluzylabys dobe gdybys tylko mogla. Musisz troszke wiecej wypoczywac.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

Jak na razie wypoczynek jest nie możliwy.Jak widać godzina pózna a ja jeszcze a forum,ale zaraz idę spać.Relaksowałam się na tarasie z mężem. Bóle są naprawdę dziwne,trochę jak ciśnieniowe,schylić się nie mogę bo mi chce głowę rozwalić,a ciśnienie w normie.Wyjaśnię sprawę u lekarza,zobaczymy co powie
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

To rzeczywiscie sprawa nie wyglada zbyt ciekawie. No ja w sumie tez weszlam na forum zeby zobaczyc co sie dzieje tutaj - ale moge ciut dluzej poleniuchowac bo obecnie pracuje od godz. 14.
Porozmawiaj wiec z lekarzem i napisz czego sie dowiedzialas w sprawie Twoich bolow glowy - bardzo dziwne ze te bole dopadly Cie po kilku opakowaniach Visanne a nie od razu jak zaczelas stosowac.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

No właśnie,jestem na 4 opakowaniu Visanne.Zaczęłam też brać lek od alergii i myślałam że może to ma jakiś związek,ale odstawiłam go i w nocy i tak miałam cholerny ból głowy.Zauważyłam też że już dłuższy czas tzn od ostatnich bólów brzucha bolą mnie piersi i to też chyba jest coś nie tak bo wcześniej było ok
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hejka

Post autor: vwd »

piersi bola - ja to ciagle przerabiam :|
ale z tym cisnieniem... to moze byc niebezpiecznie nawet.... a nigdy wczesniej tego nie mialas?
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

wczoraj i dziś nawet mnie nie bolała głowa więc mam nadzieję że to minie,ale i tak skonsultuję to z lekarzem bo to nie był normalny ból głowy.a piersi mnie wcześniej też tak nie bolały...na ulotce pisze chyba że też trzeba informować o tym lekarza.jak ostatnio byłam to sam mnie się spytał czy nie bolą no ale wtedy nie bolały :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

Gosiu wiec nie wiem co jest nie tak - a moze jakis skladnik leku od alergii mial wplyw jak bralas te leki razem ??? Mam nadzieje ze wszystko sie unormuje ale poinformuj o tym lekarza.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: Hejka

Post autor: Kamil »

witaj :)
Trochę mnie nie było więc przepraszam za opieszałość, ale lepiej późno niż wcale haha Ja myślę jak Gosia, ale jakby nie dał ci wystarczającego wyjaśnienia nie daj się zbyć tylko go przyciśnij bo czasami tylko tak można :) Pozdrawiam serdecznie :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Hejka

Post autor: domowniczka »

Kamil pisze:jakby nie dał ci wystarczającego wyjaśnienia nie daj się zbyć tylko go przyciśnij bo czasami tylko tak można
juz widze jak go hercik przyciska :lol: do krzesla ;) albo do lezanki :lol:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hejka

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:
Kamil pisze:jakby nie dał ci wystarczającego wyjaśnienia nie daj się zbyć tylko go przyciśnij bo czasami tylko tak można
juz widze jak go hercik przyciska :lol: do krzesla ;) albo do lezanki :lol:
Dobre :lol: tylko miejmy nadzieje ze lekarz nie przycisnie jej do fotelu na ktorym bedzie miec badanie zeby sie wybronic od niej :lol:
Gosiu - kciuki za dzisiejsza wizyte i mam nadzieje ze beda dobre wiadomosci - czekamy na info od Ciebie :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hejka

Post autor: hercik17 »

he zabawni jesteście :D :D :D aż tak nie musiałam przyciskać :D wszystko opisałam w mojej historii.Jak to miło że na naszym forum pojawił się mężczyzna :D :D :D witam cię Kamilu.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”