Hej po laparotomii problem:(

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
anaxxx
Pocz±tkuj±cy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2011, 17:17

Hej po laparotomii problem:(

Post autor: anaxxx »

Hej mam taki problem dzisiaj dokładnie mija 10 doba po laparotomii, cały czas mam stan podgorączkowy ok 37,8, czy może któraś z was, może mi powiedzieć czy jest to normalne?
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hej po laparotomii problem:(

Post autor: hercik17 »

Witaj.Nie jest to wysoka gorączka,ale ja bym to raczej skonsultowała jak najszybciej z lekarzem.Powodów może być dużo.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hej po laparotomii problem:(

Post autor: gosiak76 »

hercik17 pisze:ja bym to raczej skonsultowała jak najszybciej z lekarzem.Powodów może być dużo.
Popieram i na Twoim miejscu rowniez wybralabym sie do lekarza w celu konsultacji tego stanu - moze byc jakies zapalenie, infekcja wiec nalezaloby to wykluczyc a tylko lekarz bedzie w stanie pomoc Ci i gdy zajdzie potrzeba otrzymasz leki lub antybiotyki ktore pomoga Ci poczuc sie lepiej.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hej po laparotomii problem:(

Post autor: vwd »

Jezeli masz prawie 38 st. to na pewno nie jest to normalne! koniecznie skontaktuj sie z lekarzem, moze chociaz zadzwon do niego. Ja po laparotomii bylam totalnie wykonczona, mialam dziwne objawy, ale bez goraczki. Telefonowalam do swojego lekarza, maz wozil mnie do niego na zdjecie szwow i na kontrole, a poniewaz ciagle bylo cos nie tak - zalatwilam sobie konsultacje w innym szpitalu, bo chcialam miec jasnosc sytuacji i potrzebowalam, aby mnie ktos uspokoil :roll: Trudno tak bez blizszych danych cos wiecej powiedziec, ale jedno jest pewne: obserwuj sie, nie lekcewaz dziwnych objawow i badz w kontakcie z lekarzem. Moze powinnas wziac antybiotyk? A rana nie ropieje???
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Hej po laparotomii problem:(

Post autor: hercik17 »

Nigdy nie wiadomo co się w środku dzieje.Tylko lekarz pomoże :)
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Hej po laparotomii problem:(

Post autor: domowniczka »

Czesc anaxxx :) I jak sie czujesz? Czy Twoje obawy minely? Goraczka chyba wreszcie ustapila, a moze jednka cos na nia bralas? A dlaczego mialas laparotomie? Czy zmiany endo byly az tak rozlegle? Czy leczylas sie wczesniej? Napisz wiecej o sobie, chetnie Cie poznam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”